Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, można zrobić to za jednym podejściem prostym sposobem - graj ciągle z dobrą karmą, staraj się podążać przez całą grę jasną stroną mocy. :)

 

Zrób w czasie gry 3 osobne sejwy będąc na 7, 13 i 19 levelu. Rozkoszuj się grą, a po przejściu możesz sobie po prostu wgrać sejwa, zabić połowę mieszkańców Megatona aż zejdziesz na neutralną karmę i po prostu dobić do następnego poziomu gdzieś na pustkowiach. To samo ze złą karmą, w tym wypadku musisz się trochę bardziej namęczyć - mordować, kraść i gwałcić, aż spadniesz na złą karmę. Dobijasz tak do następnego levelu i git. :)

 

Sęk w tym, że musisz mieć przez całą grę dobrą karmę - z dobrej na złą można spaść w kilka minut, ale odwrotnie jest to już nie możliwe, jest to kwestia wielu questów i wyborów moralnych.

Odnośnik do komentarza
A ogólnie gra przewypaśna, ogólnie to w RPGach miałem w d.upie sidequesty, ale tu mam już 10h na liczniku a nawet nie zacząłem głównego questa

z pójściem do Radio Galaxy

. Kozak.

Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że trzymasz się pobocznych misji, gdyż główny wątek fabularny w F3 jest baaardzo słabiutki :P

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanko, gdy podczas

ostatniej misji mamy oczyścić wodę, jak wrzucić do zbiornika to dziadostwo które miało zniszczyć wszystkich mutantów, ghuli itd. ?

 

 

A może się nie da ? Chciałbym zobaczyć inne (złe ?) zakończenie :)

 

w sluzie przez która przechodzisz jest po prawej stronie panel gdzie mozesz wsadzić specyfik od prezydenta (jeszcze przed podejsciem do drugiego panelu- tego do wbicia z kodem)

jeszcze troszke inne jest zakonczenie jak wbijesz zły kod (lub wcale) do panelu głównego

jeszcze inne - jak dziewczyna pójdzie za ciebie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...