Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

problem z DNS gdy wszystko jest dobrze skonfigurowane a sie stale pojawia jest wina udostepniania lacza i resetu kompa.

Zeby sie polaczyc z netem w PS3, musze za kazdym razem wchodzic w ustawienia lacza, odznaczyc udostepnienie, zrobic reset kompa, wlaczyc kompa, zaznaczyc udostepnianie i dopiero wtedy chodzi net w ps3. za każdym razem!!!

 

troche to irytujace....

Odnośnik do komentarza

Nowe wiesci z frontu.Pozyczylem od kolegi Call of Duty 4,smiga po sieci jak zloto...

 

Czyli aktualnie sytuacja wyglada w ten sposob ze: ToyHome,Tekken 5 DR,Call of Duty 4 chodza po sieci bez problemu.

Demka: Time Shift,Blazing Angels chodza po sieci bez problemu.

Resistance i Motorstorm w dalszym ciagu ani rusz,null,zero,nic. Moze probowac do skutku?Moze macie tez tak ze te gry po prostu ciezko "lapia"?Mi nie udalo sie jeszcze ani razu polaczyc.Zawieszony w prozni i potem komunikat o nieudanym polaczeniu...Nie mam juz zupelnie pomyslu w czym rzecz...

Odnośnik do komentarza

ohayo, troche czasu minęło, lecz daje nowe wieści z frontu.

A wyglądają one tak :

Admin wpadł, siedział siedział, kręcił, kręcił ręcznie poprzekierowywał wszystkie możliwe porty na mac routera (a może i konsoli nie znam się...) NAT Type przeskoczył na 2 i..... dupa. Motorstorm wciąż mnie oblewa ciepłym moczem a resistance nawet nie udaje, że mu zależy na graniu po sieci. Timeshit działa, tyle tylko, że jak koński stolec bo albo się nie podłącza albo mnie od razu wywala, albo dostaje mega-laga gdy ktoś dochodzi/wychodzi z gry etc... Blazingangels (straszny średniak btw) również nie odpala... kupadupa

Admin podobno coś wykombinował, lecz wypróbuje to dopiero po sesji.. Nie dziwie mu sie, bo sam próbuje właśnie nauczyć się jakiś pierdół więc i tak nie mam czasu na granie ^_^

W takich momentach nachodzi mnie ochota na xkloca.. na szczęście patrze sobie na lineup przyszłoroczny na plejke i już mi ochota przechodzi :P To tak słowem dygresji :P

Odnośnik do komentarza

PYTANIE o miejsce zalogowania sie na PS network

 

Mam 3 konta : Wielka Brytania, Japonia, Polska

W kazdym mam inny content psstore ^_^

 

ALe pytanie o granie, czy jak gram bedac zalogowanym na koncie angielskim mam szanse spotkac polskich graczy i czy Polscy gracze z lokalizacja Polska moga spokojnie ze mna grywac na tych samych serwerach RANKED games?

 

Od kilku dni nawoluje do ludkow na kanale i zadnego Polaka :P

 

Pozdro

 

edit blad literkowy

Edytowane przez rastafuraj
Odnośnik do komentarza
nie moge sie połączyc z internetem wyskakuje mi bład 80710B23 wszystko jest niby cacy wykrywa ip i wogule ale nic nie rusza wgrywa sie w pewnym momencie staje i chu.j ;/ to problem mam update 2.10 to z nim coś źle ? jak zapobiec tej sytuacji bo mnie krew zaleje ;d

 

 

napisz jaka masz konfiguracje chociaz...

Odnośnik do komentarza
mam XP Profesional sp2

a wiec postaram sie opisac krok po kroku ;P (PPM - prawy przycisk myszy | LPM - lewy ...)

 

1. Moje miejsce sieciowe

2. LPM Wyswietl polaczenia sieciowe

3. Odnajdujesz polaczenie iPLUS'a (bedzie pewnie zawierala w nazwie iPLUS lub cos w tym stylu), PPM i wlasciwosci

4. zakladka zaawansowane i tutaj masz "zezwalaj innym uzytkownikom sieci..." (pierwsza opcja do zaznaczenia)

5. Klikamy OK ;P

 

teraz tylko podlaczesz PS3 kablem "skrosowanym" lub laczysz przez WiFi (co moze, ale nie musi sie troche skomplikowac). To wszystko ;P

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam mały problem z Liveboxem. Od momentu jak został przeniesiony do innego pokoju siła sygnału spadła do 40%. Wcześniej livebox stał w pokoju obok i sygnał wynosił 90% Mieszkam w dużym domu i niestety ten pokój jest najbardziej oddalony od mojego. W związku z tym mam pytanie, jaki powinienem kupić router żeby miał lepszy zasięg od liveboxa i był kompatybilny z neostradą? Ewentualnie zastanawiam się nad połączeniem liveboxa bezpośrednio do ps3 ale będę potrzebował jakieś 10m kabla. Czy to może zadziałać?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam mam dziwny problem ps3 mam podłączone przez kabel do karty sieciowej w kompie i kiedy prubuje ustanowić połączenie to:

IP adress :succeded

Internet coneciton: succeded

PLATSTATION network Failed

Upnp-

NAT type -

 

co ciekawe kiedy wchodze w internet browser wszystko działa normalnie strony sie ładują itp wszystko ok więć o co chodzi ???

a kiedy wchodze w settings and connection status list pisze ze UpnP avaible i NAT type 2 o co z tym chodzi mam windsowsa XP bez serws packa pomózcie mi jakoś prośba próbowałem już wszystkiego!!!!

 

 

w zaden sposób niemoge wejsc w swoje konto na PS network:(

Odnośnik do komentarza

nie bo wczesniej łapałem przez wifi kogos kto o tym niewiedział hehe ale zaczęsto mnie wywalało i miałem wolny transfer ale spokojnie logowałem sie na PSN ,dlatego kupiłem kabel karte sieciową bo w kopie mam 2,5mb to mysle sobie ze bedzie niezle smigac a tu nic wszystko ok tylko niemoge PSN pozatym wszystko idealnie , niewiem co mam robić a skoro wydałem juz na karte i kabel i niechce znów na router czy cos ? nie mam pojecia co robić????

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...