Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko bezproblemowo niezaleznie od providera. Wszystko zalezy jak Ty w domu ustawisz. Zupelnie nie wiem o co Tobie chodzi. W najgorszym razie kupujesz switcha i udostepniasz internet z karty sieciowej po kablu (przylaczajac PS3 do switcha oczywiscie). Zapros kogos kto sie zna to i teraz Cie przylaczy.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

chodzi mi tylko o to, czy biorąc chello lub netie, nie będe musiał, kupować czegoś dodatkowo, robić czegoś na własną, ręke, ja mam to gdzieś czy to jest proste czy trudne, bo skoro mogę wybrać, usługę która zagwarantuje mi to, że nie muszę sam nic robić, to chcę ją wybrać, więc pytałem czy chello czy netia daje taką właśnie usługę, no ale skoro to taki problem odpowiedzieć to się dowiem sam.

Odnośnik do komentarza

powiem Ci tylko, że albo nie czytasz co piszę, albo jesteś tak tępy, że mi Cię szkoda. Pytałem, czy usługa Chello lub Netia, gwarantuje mi to, że przyjdzie pan, da mi wszystkie części które są potrzebne routery, srołtery, modemy kable, czy mam to kupować na własną ręke w sklepie komputerowym. Po to mam XXI w. i mnogość ofert, żeby skorzystać z najwygodniejszej ?? prawda ?? A ty mi tu o konfogurowaniu pierdzielisz. Zresztą już po temacie i po pytaniu, bo sam sobie znalazłem tą odpowiedź, założyłem to co chciałem i mam to gdzieś SYNEK

Odnośnik do komentarza
powiem Ci tylko, że albo nie czytasz co piszę, albo jesteś tak tępy, że mi Cię szkoda. Pytałem, czy usługa Chello lub Netia, gwarantuje mi to, że przyjdzie pan, da mi wszystkie części które są potrzebne routery, srołtery, modemy kable, czy mam to kupować na własną ręke w sklepie komputerowym. Po to mam XXI w. i mnogość ofert, żeby skorzystać z najwygodniejszej ?? prawda ?? A ty mi tu o konfogurowaniu pierdzielisz. Zresztą już po temacie i po pytaniu, bo sam sobie znalazłem tą odpowiedź, założyłem to co chciałem i mam to gdzieś SYNEK

Wiesz..., niektórzy tu starają Ci pomóc, także może trochę przystopuj, co? Znam się na sieciach i wiem, że człowiek dobrze mówi. Skoro sobie sam znalazłeś odpowiedź, to niepotrzebnie pisałeś w ogóle. :(

Odnośnik do komentarza

Ja mam problem z updatowaniem konsoli. Wlasciwie to z moim internetem ktory nie wiadomo z jakiej paki rozlacza mnie co jakis czas przez co nawet nie zdaze sciagnac apdejta. Pytanie jest takie czy ktos znalazl moze linka do apdejta, zeby sciagnac go po prostu z internetu? Bylbym wdzieczny.

 

Co do tego NAT 3 to w sumie dziwnie. Ja tez mam NAT 3, ale problemow z graniem nie mam. Burnout, COD4, Fifa, Motorstorm dziala bez problemow. Moze problem jest w czym innym chociaz niebardzo wiem w czym moglby byc :(

Edytowane przez napletator
Odnośnik do komentarza

Witam,

zacznę od tego ze miałem całkiem niezłego desktopa ze znośnym Xp na pokładzie. Aż pewnego dnia postanowiłem zmienić go na laptopa niestety z nieznośną i żyjącą swoim życiem Vistą. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt że nie ma wszystkich driverów do mojego lapka pod XP i chcąc niechcąc jestem zdany na Viste.

Niestety OS jakim obecnie dysponuje nie pozwala mojej czarnej siostrze na połączenie się z netem (wiąże się z tym brak call of duty 4 po sieci :P ). W czymś takim jak network and sharing center Vista informuje mnie że moje połączenie sieciowe z PS 3 jest Limited connectivity, IPv4connectivity - Limited, IPv6 connectivity - limited.

Czy może ktoś z was miał podobny problem z nowym wynalazkiem bill'a i udało mu sie go rozwiązać tzn. połączyć z PS3 i udostępnić jej internet. Jeśli tak to proszę o podpowiedź, bo niewiele brakuje a wygryzę ten system z dysku.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Witam,

zacznę od tego ze miałem całkiem niezłego desktopa ze znośnym Xp na pokładzie. Aż pewnego dnia postanowiłem zmienić go na laptopa niestety z nieznośną i żyjącą swoim życiem Vistą. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt że nie ma wszystkich driverów do mojego lapka pod XP i chcąc niechcąc jestem zdany na Viste.

Niestety OS jakim obecnie dysponuje nie pozwala mojej czarnej siostrze na połączenie się z netem (wiąże się z tym brak call of duty 4 po sieci :P ). W czymś takim jak network and sharing center Vista informuje mnie że moje połączenie sieciowe z PS 3 jest Limited connectivity, IPv4connectivity - Limited, IPv6 connectivity - limited.

Czy może ktoś z was miał podobny problem z nowym wynalazkiem bill'a i udało mu sie go rozwiązać tzn. połączyć z PS3 i udostępnić jej internet. Jeśli tak to proszę o podpowiedź, bo niewiele brakuje a wygryzę ten system z dysku.

 

pozdrawiam,

limited jest prawdopodobnie dlatego, ze nie ma wlaczonego serwera dhcp, i nie masz ustawionego statycznego adresu sieciowego? zrob ta sama konfiguracje, co zawsze, i ktora jest opisana w pierwszym poscie (ale nie tego tematu chyba).

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam mały problem :/

Po zakupie ps3 brat założył na siebie konto w PSN i wszystko ok śmigało. Na początku graliśmy na jednym koncie ale oczywiście np. w FIFIE jest jakiś tam ranking to musiałem założyć swoje. Założyłem konto i wpisałem wiek poniżej 18 lat i na takim koncie nie mogę grać online, bo pisze, że jest włączona kontrola rodzicielska. W menu konsoli ustawiłem parental control na off ale nic to nie dało. Czy jedynym sposobem na grę online jest założenie konta z wpisanym wiekiem powyżej 18 lat , czy da się jakoś tą kontrole wyłączyć ?

Odnośnik do komentarza
Witam,

zacznę od tego ze miałem całkiem niezłego desktopa ze znośnym Xp na pokładzie. Aż pewnego dnia postanowiłem zmienić go na laptopa niestety z nieznośną i żyjącą swoim życiem Vistą. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt że nie ma wszystkich driverów do mojego lapka pod XP i chcąc niechcąc jestem zdany na Viste.

Niestety OS jakim obecnie dysponuje nie pozwala mojej czarnej siostrze na połączenie się z netem (wiąże się z tym brak call of duty 4 po sieci <_< ). W czymś takim jak network and sharing center Vista informuje mnie że moje połączenie sieciowe z PS 3 jest Limited connectivity, IPv4connectivity - Limited, IPv6 connectivity - limited.

Czy może ktoś z was miał podobny problem z nowym wynalazkiem bill'a i udało mu sie go rozwiązać tzn. połączyć z PS3 i udostępnić jej internet. Jeśli tak to proszę o podpowiedź, bo niewiele brakuje a wygryzę ten system z dysku.

 

pozdrawiam,

limited jest prawdopodobnie dlatego, ze nie ma wlaczonego serwera dhcp, i nie masz ustawionego statycznego adresu sieciowego? zrob ta sama konfiguracje, co zawsze, i ktora jest opisana w pierwszym poscie (ale nie tego tematu chyba).

 

Oki spróbuje i opisze czy się udało.

Odnośnik do komentarza

W laptopie mam kartę WIFI i chciałbym za pomocą tego połączenia dzielić net do konsoli. Internet mam z tepsy przez modem thomsona. System operacyjny Vista. Tworzyłem już połączenie sieciowe WIFI w Viscie po raz pierwszy z ustawieniami auto i konsola nie mogła połączyć się przez wifi z komp. Potem na sztywno wpisałem adresy portów i nadal nic. Czy tworzył ktoś z waz takie połączenie - jeśli tak to proszę o pomoc!!!

Edytowane przez adaroth
Odnośnik do komentarza
To nie ma prawa dzialac. Konsola laczy sie tylko z access pointami. Dzielenie z systemu nie oznacza ze Twoja karta wifi staje sie access pointem.

Jesli chcesz miec wifi kup router bedziesz mogl korzystac wygodnie i laptopem i konsola.

 

Dzięki router kupuje już 2,5 roku :D W końcu się chyba zdecyduje, jaki polecasz?

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam problem z podłączeniem PS3 do netu. Posiadam internet z netit,połączenie bezprzewodowe. W ustawieniach w ps wyszukuje mi ten acces point,siła sygnału w granicach 40%. Brnę dalej przez opcje i w końcu wyskakuje mi taki komunikat: "A connection to the acces point could not be established. Check the security settings for the wireless LAN.(8013013E)" O co w tym chodzi i co mam zrobić, żeby w końcu móc grać online? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Najlepszy na jaki Cie stac, badz najtanszy jaki dziala :)

 

Szczerze mowiac nie ma prawa nie dzialac na dowolnym sprzecie.

 

Chodzi mi o router niezawodny i z dobrym zasięgiem tak do 300 - 350 Zł max.

LINKSYS WAG200G :P najlepszy router w rozsadnej cenie, ma wszystko co trzeba, i jest bardzo stabilny.

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza
Najlepszy na jaki Cie stac, badz najtanszy jaki dziala :P

 

Szczerze mowiac nie ma prawa nie dzialac na dowolnym sprzecie.

 

Chodzi mi o router niezawodny i z dobrym zasięgiem tak do 300 - 350 Zł max.

LINKSYS WAG200G ;) najlepszy router w rozsadnej cenie, ma wszystko co trzeba, i jest bardzo stabilny.

 

Wielkie dzięki za podpowiedź. Routerek zakupiony i działa aż miło - instalacja, bajka przykład jak powinna wyglądać instalacja sprzętu. Zasięg - miazga, u kolegi (dom 40m ode mnie) 4/5 kresek. Mam tylko nadzieję że tego WiFi nie przypłacimy zdrowiem. Z takim zasięgiem mam obawy czy aby router nie jest szkodliwy.

Odnośnik do komentarza
Mam tylko nadzieję że tego WiFi nie przypłacimy zdrowiem. Z takim zasięgiem mam obawy czy aby router nie jest szkodliwy.

nie przyplacicie, wszystkie routery sprzedawane w UE (i nie tylko, bo kazde panstwo na regulacje co mocy nadajnikow) musza nadawac na odpowiedniej czestotliwosci i ograniczonej mocy tak, ze na pewno nie sa szkodliwe dla zdrowia (przynajmniej wg aktualnego stanu wiedzy ludzkosci :) ).

Odnośnik do komentarza
Juz mnie szlag trafia!

 

Mam neta z Vectry (kablówka), i w tescie polaczenia wyskakuje mi wszystko OK - NAT Type 3, ech. Probowalem odblokowac porty, nie da rady. Dzwonilem do kablówki, niby ma sie ze mna skontaktowac jakis "pan administrator", wiec czekam, bo nie wiedza o co moze chodzic. Wczesniej udostepnialem polaczenie internetowe dla konsoli po przez PC, teraz podlaczam bezposrednio konsole do modemu kablowego - podalem MAC adres PS3, zeby sobie dopisali do swojej tajnej bazy i co? DU_PA! Pomysly mi sie wyczerpaly. Najlepsze jest to ze przegladarka www, ps store dzialaja, tyle ze sciagac nie moge i grac po necie - motorstorm, resistance, guitar hero nie chodza! - connection failed!

Mam podobnie. Tylko, ze ja nic nie zmienialem i lacze sie bezposrednio przez WIFI. Wczesniej sycko hulalo. O dziwo jak wlaczylem ToCA3 to online dziala. Rozwiazal ktos ten problem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...