Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem dzisiaj chwile w sony centre to na tą chwile wiem tylko, że grę kupie. To znaczy, że gra nie jest crapem ^^

Nie wiem, nie umiem oceniać gier po 5 minutach szpilu w sklepie. Szkoda, że gra była w angielskiej wersji, strasznie mnie ciekawi jak wyjdzie polonizacja.

W saturnie widziałem jakieś tam plakaty reklamujące, dziwi mnie tylko, że nie napisali na nich kiedy premiera ... Oo

Odnośnik do komentarza

Pograłem dłużej w demo i zrobiłem dostępne misje. Gra się całkiem przyjemnie, ale nie mam ochoty na więcej - prawdopodobnie nie kupię wcale.

Miałem nadzieję, że biegając po mieście będzie można podziwiać ładne widoki - niestety, Nathan Cole musi mieć jakieś -5 dioptri - blur już w niewielkiej oddali jest masakryczny. Stojąc na wysokości 3 piętra, granica pojawiania się/znikania ludzi i pojazdów jest bardzo zauważalna - mniej niż 50m od bohatera. Tekstura nieba - WTF? rozumiem, że ma pasować do rozmazanego krajobrazu haha. Misje - standard - idź tam, rozwal to, zabij tamto, utrzymaj pozycje hmmm... Cóż, ja ciągle czekam aż pojawi się gra sanboxowa oferująca coś więcej, bo od czasu GTA3 jak dotąd wiele się nie zmieniło...

Odnośnik do komentarza
:rotfl: Ja pierdolę, ten polski dubbing to jakaś żenada. " O boże!", "O rany" i najbardziej kozackie "Nie! Nie!", jakby aktor nie mógł się wysrać. Za coś takiego to ja dziękuję i biorę grę z UK. Niech SCEP skupia się tylko na wersji kinowej w następnych produkcjach, bo problemem według mnie jest sam język polski, który poza filmami animowanymi, w bardziej poważnych grach się nigdy nie sprawdzi i nie pomoże tu żaden dobór aktorów, to zawsze będzie bardziej śmieszyć, niż budować klimat. Żeby nie było sam początek gry jest świetny i już się nie mogę doczekać, kiedy sam zagram.
Odnośnik do komentarza

Grałem w demo i nie spodziewałem się cudów. Ale jednak gra przypadła mi do gustu. Wg. mnie gameplay jest na wysokim poziomie, zresztą chyba gametrailers dało za to aż 9.6 :P Ok te strzelanie prądem pewnie będzie nudzić, ale parkour spotkał GTA, bardzo mi się to podoba. :) Kupię na pewno, ale jak stanieje, bo kaski brak. A stanie się to szybko, bo gra jest w wersji"bundle"

Odnośnik do komentarza

To bedzie norma przy polonizowanych tytulach, np wartosc takiej gry PL jest niska (z wiadomych przczyn).

Wiecie ja sie tam nawet ciesze z tych polonizacji, gry beda znacznie tansze :P.

 

język polski, który poza filmami animowanymi, w bardziej poważnych grach się nigdy nie sprawdzi

"Psy" to dla ciebie tez film animowany ? ;)

 

Odnośnik do komentarza

U mnie w miescie juz mozna gre dorwac w Media Markt - za 199zl bez zadnych gratisow (moje miasto jest 100lat za murzynami), ale moze to przez to, ze jeszcze nie bylo oficjalnej premiery, a po niej beda dodawali film (w przypadku premiery KZ2 tak bylo). Orientuje sie ktos moze, czy bedzie jakas promocja w empikach? Przy KZ2 bodajze mozna bylo dostac gratis 1 albo 2 gry platinum, ciekawe jak bedzie w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza

W sklepie Ultima można wyrwać za 200 zł z filmem "Helikopter w Ogniu", lub za 240 zł wersje limitowaną również z filmem. W Świecie gier za 170 zł można kupić zwykła wersja bez filmu to chyba na razie najtańsza wersja i w sklepie Gekon można zamówić wersję zwykłą chyba za 180 zł z filmem "Hancock". To chyba na razie najciekawsze oferty plus oczywiście zaraz na początku tygodnia powinny pojawić się nowe gazetki z MM i z Saturna pewno też z jakimiś ofertami.

Odnośnik do komentarza

Wstyd przyznać, ale nie interesowałem się tą grą, ale w ramach nudy ściągnąłem, sobie demko no i bardzo mi się spodobało ;). Ilość walk i ich efektowność połączona z radością rozwalania kolejnych przeciwników i same skakanie - to mnie ciągnie do kupna fulla. Będę musiał zamówić dziś na allegro, bo już są dostępne, za jakoś 175 zł, w sumie ten Black Hawk Down mi wisi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...