Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, wróciłem z Empire City. Co mnie w tej grze się podoba, to to... że jest mało freeroamingowa. Tzn. w aspekcie jaki zaprezentowało choćby GTAIV. O co mi chodzi - już tłumaczę. Mamy wolność wybierania sobie gdzie chcemy iść, jest pełno zbieractw, mamy czasówki po dachach, odpalanie jakiś anten etc. , mamy duże miasto które odkrywamy raz po razie, ale w kwestii fabuły, misji, czyli jakiegoś sensownego istnienia w mieście jest to wszystko bardzo spójne i dość dobrze przemyślane. Przypomina misje w grach, w których nie daje się nam aż tak dużej swobody, gdzie skryptowaną akcję goni kolejna skryptowana akcja. Nie ma czegoś jak miał choćby Crackdown - jest baza przeciwnika, są przeciwnicy i cała metodologia misji polega na przerżnięciu z pianą na ustach przez tych przeciwników, aż do głównego bossa. W inFamous każda kolejna misja to swego rodzaju kolejny rozdział w książce, która raz po razie prezentuje nam ciekawą historię stojącą za wydarzeniami w Empire City. Co ciekawe misje poboczne w ogóle nie odstają od tych z głównego wątka fabularnego. Co prawda obdarte są z tej opowieści, często przekazywane w formie szybkiego info od poznanej postaci, no ale jest ich na tyle dużo, z tego co zdążyłem zauważyć -> nie powtarzają się (!) i akcją wcale nie odstają od trzonu fabuły.

Jezu, nawet nie dobrnąłem do połowy pierwszej wyspy. Nara!

Odnośnik do komentarza

Dobra napisze wam zebyscie wkoncu zrozumieli ,ze sklepy to tak naprawde na was nieiwele zarabiaja

 

Zestaw Infamous + Hancook kosztuje w hurcie brutto okolo 180zl/szt Brutto(dlatego z allgro zniknela oferta zestawu po 169zl). Zapewne przy zamowieniu ok 100szt mozna zejsc na ok. 170zl brutto.

 

Cena na allegro tego zestawu to 199zl w pewnym znanym w branzy sklepie

 

od tej ceny nalezy odliczyc podatek dochodowy i prowizje allegro czyli okolo 10zl/sztuka

 

czyli Sklep na 1 sztuce zarabia 15zl. Z tego trzeba zaplacic lokal i oplacic pracownika,

 

1 sztuka gry to okolo 5zl do przodu na czysto dla sklepu

 

Nadal uwazacie ,ze gry w Polskich sklepach sa drogie?

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

1. ex na PS3 napewno pojawi sie za pare tygodni na PC, swego rodzaju platformie Microsoftu :) heheh

 

2. osoby ktore przeszly juz gre, zdecydowanie prosze by uzywaly podczas pisania opcji wklejenia spoilerow! nie wszyscy chca czytac czy kogos zaskoczylo zakonczenie czy nie. znajac zycie i tak niektorzy sie do tego nie dostosuja i wertujac nieprzeczytane posty w temacie, natkniemy sie na jakis wazny spoiler i w (pipi)et.

 

3. cena z filmem w granicach 190 zl uwazam sluszna, ale mnie osobiscie zalezy zdecydowanie bardziej na samej grze niz mam doplacac do tego by jeszcze miec film. fajny bajer, ale jednak lepiej skupic sie na samej grze i upatrzyc za 140 w niedalekiej przyszlosci.

 

 

Odnośnik do komentarza
no ja przechodze gierke jzu drugi raz, jako ten zly i musze powiedziec ze jest duzo latwiej i szybciej, nawet na hardzie :P nie musisz przejmowac sie tymi tepymi przechodniami tylku rzucasz granaty gdzie popadnie ^^ a one sa dobre na wszystko :) i kogos jeszcze oprocz mnie zaskoczylo zakonczenie? :o

Czy pojawily sie moze jakies potwierdzone informacje o New Game + lub jakeijs namiastce tej opcji( powtarzanie misji po skonczeniu gry or somehing like that?)??

Nie lubie jak gra konczy sie wraz z koncem fabuły i lubie pobiegac i pozabijac jak jestem na maxa dopakowany. Niech sie wypowiedza ci ktorzy maja gre

Odnośnik do komentarza

Cole, który bardzo podobał mi się w wersji angielskiej, w polskiej nie odstaje :)

 

moim zdaniem gdyby Wiedźmin byl wydany przez zagranicznego developera i zlokalizowany na takim poziomie na jakim jest stworzony to narzekalibyscie tak samo jak w przypadku inFamous. dla mnie lokalizacja jak najbardziej daje rade ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...