Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wpadła platynka. Walka z ostatnim bossem na hardzie trochę mi zajęła czasu, ale nie było jakoś tragicznie. Ogólnie Cole jako zły wypada lepiej i jest to chyba właściwa ścieżka w grze. Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się na zakupem, to gorąco polecam. Obok KZ2, obecnie najlepsza gra na PS3, która została wydana w tym roku.

 

Sucker Punch dołączył do utalentowanych ekip piszących na PS3. Teraz czekam na kolejne ich produkcje. Mam nadzieję, że będzie to inFAMOS 2, na Sly jeszcze przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza

Hm, albo jest tak jak mówię i musisz zabić Żniwiarza(czy tam innego człowieka ziemi), żeby włączyła się misja z ukrytą paczką(pojawi się ikonka misji, w której będziesz musiał na podstawie zdjęcia znaleźć paczkę), albo grasz po stronie dobra. Wtedy niektóre misje daje Ci policja i czasem postać, która ma dać Ci zadanie wdaje się z walkę ze Żniwiarzami i ikonka misji znika. Innego wytłumaczenia nie znajduję.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Gra ukończona i jako dobry i jako zły. Faktycznie jest to najlepszy obecnie sandbox.

Bardzo podobał mi się motyw z ostatnim bossem- w sensie, kim on jest tak naprawdę, niby oklepany patent ale w grach czegoś takiego często nie było. W starciu z Prototype ta gra wygrywa bez większego problemu, jest conajmniej o klasę lepsza.

 

9/10

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie jak odblokować rzeczy w Home? Jest masa strojów i figurka przewodnika.

Dodatkowa moc jest świetna. Mimo utraty sporej części energii uzyskujemy 1-hit kill.

Zbiórka 350 odłamków może doprowadzić do szaleństwa. Po wciśnięciu R3 wszystko pojawia się na radarze. Szukanie odłamków sprowadza się do biegania po mieście jak kot z pęcherzem i naparzania nieszczęsnego R3. Jeśli ktoś nie był konsekwentny w zbieraniu lub nie zaznaczał zebranych na wydrukowanej mapie powinien sobie odpuścić. Ja miałem to szczęście, że jakimś trafem przez całą grę omijałem jeden budynek, na którym znajdowało się 5 z 6 ostatnich odłamków. Ostatni znalazłem na jednym molo, które są robione metodą kopiuj-wklej. Wszystkie wyglądają identycznie.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

czy są jakieś różnice oprócz misji dobro/zło w fabule misjach i czymkolwiek gdy gra się złym? bo obecnie jestem w koncówce gry jako dobry i zastanawiam się co mnie czeka jesli zdecyduje się jeszcze raz zacząć po skonczeniu, lecz jako zły tym razem.

Odnośnik do komentarza

 

Generalnie na jedno wychodzi - różnice są kosmetyczne, a odnośnie misji głównego wątku - chyba żadne.

 

 

Poza tym złym jest trudniej - grając dobrym przekozackie jest odnawianie energii po strzale zwykłą błyskawicą.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Kiedy skończysz już grę i będziesz szukał odłamków to pierw obiegnij wszystkie wyspy brzegami. Jeżeli jeszcze jakieś zostaną to nie ma rady jak biegać. Sprawdzaj wszędzie, choćby się tobie wydawało, że już tu byłeś kilka razy. Mi brakowało 5, biegałem jak głupi po 2 i 3 wyspie, a okazło się, że były na 1 i to w okolicach dachu gdzie się zaczyna grę.

Odnośnik do komentarza

Zawsze istnieje szansa, że coś ominiesz. Ale - po ukończeniu gry zawsze możesz poszukać tych, których nie masz ( nie ma takich odłamków, które ominiesz i do nich już nie wrócisz...zawsze można je znaleźć później ). No i bodajże jednego odłamka radar nie łapie ( za daleko wysunięty - gdzieś na wodzie po palikach chyba się skakało ;) ).

 

Rady? Sam używałem tylko radaru i udało mi się znaleźć wszystkie. Ewentualnie możesz sobie z netu mapkę ściągnąć z zaznaczonymi odłamkami i zakreślać te, które znalazłeś ( ale jak dla mnie szkoda zachodu ).

Odnośnik do komentarza

To fakt, sam szukałem z mapką i oprócz tego wysuniętego na wodzie zabrakło mi jednego. Złapałem go w dokach, wisiał na jednej z chat. Moje rada: jeżeli będzie ci brakowało odłamków, szukaj po najbardziej wysuniętych częściach mapy, w mieście nie będzie z tym problemu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...