Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zacząłem grać, narazie jest świetnie, ale muszę się przyzwyczaić do dynamiki Cole'a ;). Postanowiłem że pierwsze przejście będzie jako dobry. Polecacie zacząć od razu na hardzie, czy zostawić go sobie na złą karmę ? i czy jak zmieniłem od razu na początku gry (na dachu) na hard to zaliczy trophy po pierwszym przejściu ?

Jako że jest to nowy szpil, polski dubbing jest nawet fajny, zobaczymy jak będzie później :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Super gra, której główną zaletą jest ogromna grywalność. Twórcom udała się niesamowita rzecz: czuć, że Cole to prawdziwy badass - wielką frajdę dało mi latanie po mieście, rzucanie piorunami i spadanie z kilkuset metrów uwieńczone potężną falą uderzeniową gromu. Jednocześnie jednak gra nie jest za łatwa - nieodpowiedzialna jazda na Jana szybko może się skończyć z co silniejszymi przeciwnikami.

Od strony sandboxowej gra troszkę ssie: o ile zbieractwo jest fajne, to już nie chce się zwiedzać miasta tak sobie, bez większego celu. Nie boli to jednak zbytnio, gdyż gra i tak jest strasznie nastawiona na nieustającą akcję. (I dobrze.)

(Nie)stety, gram w wersję zlokalizowaną. Mirosław Zbrojewicz daje radę ale reszta, z Moją(!!!) na czele to taki mały koszmarek. Cole jeszcze, jeszcze jest ok, ale strasznie słychać, że zmusza się do bycia mrocznym gościem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam problem ze stuntami i skorupkami, proszę o pomoc.

Primo, zostało mi 6 skorupek do zgarnięcia i za kija nie mogę ich znaleźć (zbierałem bez mapki, tylko na radarze), zebrałem skorupke z tego wysokiego miejsca w dzielnicy historycznej - znacie może jakieś miejsca, które są mocno ukryte i często uciekają wzrokowi i stopom?

Secundo, został mi ostatni stunt - Zaraz za tobą, czyli trzeba odrzucić falą uderzeniową granat. Mam pytanie, którzy przeciwnicy rzucają granatami i w której dzielnicy ich znajdę?

Odnośnik do komentarza

Mogę ci tylko odpowiedzieć na Secundo. A więc każdy przeciwnik może rzucać granatami problem w tym, że robią to bardzo rzadko, dobrą misją do tej sztuczki jest ta, w której wspinamy się na wieżę śmieciarzy na samej górze na platformie będzie grupka śmieciarzy z wyrzutniami granatów trzeba po prostu odrzucać je starając się nakierować je pod nogi (wcześniej możesz zmiękczyć przeciwnika), można tam też łatwo zrobić trofeum za zrzucanie przeciwników z wysokości.

 

EDIT: ta misja to dokładnie 33- Kula Promieni

Edytowane przez Shakal
Odnośnik do komentarza

Świetna gra, pomimo dobrych recenzji mimo wszystko jestem zaskoczony, bo nie spodziewałem się, że wciągnie mnie na tyle by przechodzić ją dwa razy i łykać platynę. Tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że zabugowany Prototype ma do inFamous daleko, oj daleko :) . Tytułu od Sucker Punch mam już jednak dość, bo w ostatnich dniach siedziałem po kilka godzin dziennie przy nim, ale teraz z zaciekawieniem będę wyczekiwał na sequel :) . Bardzo mocny exclusive.

Odnośnik do komentarza

Zabijanie wrogów na różne sposoby, jazda na szynach , wysysanie energii etc. dla trofeów kumuluję się w kilku przejściach gry, czy muszę na jednym playthrough porobić?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam problem w Infamous , próbuje zrobić pierwszą platyne i niestety w ostatniej dzielnicy ( historycznej) nie mam możliwości przejęcia całego terytorium , brakuje mi obszaru w miejscu gdzie jest "złomowisko" , chodze cały czas w pobliżu z nadzieją że pojawi się misja z odnalezieniem paczki ale nic:/ natomiast pod savem pisze mi ze terytoria zajęte 84/84 ... obecnie została mi misja do wykonania "Koniec drogi".... z góry dzięki za pomoc............a w odpowiedzi na pytanie Dandelion to autobusy likwidujemy poprzez wskoczenie na nie i zniszczenie "akumulatora" który się na nich znajduje ...

Edytowane przez Sowarh
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Przed chwilą skończyłem Infamousa...jeden z lepszych sandboxów tej generacji i naprawdę super gra o ile oczywiście dość umiarkowanie dozuje się misje poboczne bo te są dość nużące :P

 

Zakończenie Infamousa to dla mnie top5 najbardziej zaskakujących zakończeń w tej branży. Po prostu jestem tak podjarany na dwójkę ,że od razu łykam w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...