Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

jak się ma sprawa z save w Infamous?Czy trzeba przechodzić każdą całą misję "na raz" ?

W misji "ucieczka", przeszedłem most ze straznikami, obejrzałem scenkę-zrobił się autosave , pózniej wróciłem kawałek mostem, zasejwowałem, po wczytaniu okazało się, ze muszę biegnąć na miejsce gdzie zaczeła się cała misja z mostem-czy to wczytując save, czy autosave.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to przejście gry z misjami pobocznymi, które defakto są interesujące zajęło mi jakoś 20 h

 

Ja do tego nie szukałem znajdek, a jest ich też trochę, więc jest co robić.

 

Pamiętaj tylko, że masz możliwość przejścia jako dobry, potem następnie jako zły (lub na odwrót) . Sam tak nie zrobiłem ale z tego co słyszałem są czasami dość spore różnice pomiędzy tymi dwiema stronami.

 

Poza tym gra naprawdę dobra zarówno od strony gameplayu, strony technicznej i fabuły.

Odnośnik do komentarza

Witam, jest jakiś sposób sprawdzenia ilości posiadanych shardów w poszczególnych miastach bądź ogólna statystyka ?

 

Dość irytująca sprawa przy wbijaniu platyny, jest ich 350 i ciągle nie wiesz ile Ci brakuje.

 

Podczas robienia save'a pojawia się statystyka i tam masz wszystko ładnie wyszczególnione.

Odnośnik do komentarza

Witam, jest jakiś sposób sprawdzenia ilości posiadanych shardów w poszczególnych miastach bądź ogólna statystyka ?

 

Dość irytująca sprawa przy wbijaniu platyny, jest ich 350 i ciągle nie wiesz ile Ci brakuje.

Jeśli mnie pamięć nie myli to na saveie gry (w XBM konsoli w "opcjach zapisanych danych") jest napisane ile masz i ile brakuje.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to przejście gry z misjami pobocznymi, które defakto są interesujące zajęło mi jakoś 20 h

 

Ja do tego nie szukałem znajdek, a jest ich też trochę, więc jest co robić.

 

Pamiętaj tylko, że masz możliwość przejścia jako dobry, potem następnie jako zły (lub na odwrót) . Sam tak nie zrobiłem ale z tego co słyszałem są czasami dość spore różnice pomiędzy tymi dwiema stronami.

 

Poza tym gra naprawdę dobra zarówno od strony gameplayu, strony technicznej i fabuły.

No misje dodatkowe są ciekawsze niż główne w niektórych grach ;)

i o ile w gta4 byłem juz nieco znudzony sandboxami, tak tutaj znów się wciagnąłem,

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Argh... Żadne GTA mnie nigdy nie wciągnęło, ba, żaden sandbox. Zagrałem w demo inFAMOUS - słabizna. Pojawiła się okazja zamiany gry za 20 zł + Lego Batman. Pomyślałem, że spróbuję. Grę uruchomiłem dwa dni temu. Jest piękna i wspaniała i nawet nie najlepsze tłumaczenie nie boli. Grając przechodzę najpierw wszystkie możliwe misje poboczne zanim wezmę się za jakąś z wątku głównego. Najczęściej wychodzi 5 misji pobocznych i 1 główna. Z tym, że te dodatkowe są nierzadko znacznie ciekawsze od tych głównych. Eskorta, obrona, zabójstwo, śledzenie itd. czego tam nie ma! Uwielbiam zróżnicowaną zabawę. Na razie jestem na drugiej wyspie. Lecę grać dalej...

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie po przejściu iF(jako bohater) i muszę powiedzieć że gra jest...... świetna, zarąbista. Jak dla mnie zaraz po U2 na liście najlepszych gier na PS3. Nigdy nie przepadałem za sandboxami(no może poza AC, jeśli można go nazwać sandboxem), ale iF mnie wciągnęło na maksa. Ciekawa, wciągająca fabuła(aż chce się zobaczyć co będzie dalej). Ciekawe misje główne. Równie dobre, o ile nie lepsze misje poboczne(i co ważne - różnorodne, twórcy nie poszli na łatwiznę). W super załatwiony sposób znajdźki(skrzynki kontaktowe pozwalają nam się więcej dowiedzieć o fabule, a odłamki zwiększają naszą energie), chce się je szukać. Świetny system sterowania i walki. Równie dobrze rozwiązane przemieszczanie się po mieście. Karma(przez co grę można przejść jako bohater i 'bad guy'). A nawet znalazło się miejsce na levelowanie postaci(my decydujemy jakie umiejętności ulepszamy). Nawet miasto się nie nudzi i ciągle poznajemy ciekawe miejsca. Grafika jak na sandboxa też jest bdb. Same plusy. Naprawdę nie dostrzegłem jakiś przykuwających uwagę błędów(są w ogóle jakieś). Dziwi mnie nawet czemu wszyscy tak jadą po polonizacji. Co prawda nie grałem w angielską wersję(no bo jak?), ale jak dla mnie polskie głosy pasują i 'wpadają w ucho'. Dubbing jest dla mnie lepszy niż w U2.

 

Tak więc szczerze polecam tę grę wszystkim posiadaczom PS3. A ja zniecierpliwością czekam na sequel.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie nawet czemu wszyscy tak jadą po polonizacji.

 

Bo to takie polskie. Trzeba po prostu siebie podbudowac krytykujac robote innych Polakow, zeby sie nie czuc takim niedoj.ebanym.

 

Mi sie tez dubbing bardzo podobal. Bylo kilka bledow w tlumaczeniach, ktore troche razily, ale bylo ich kilka tylko.

Niektorzy czepiaja sie gry aktorskiej - ale to swiadczy, ze ich jezyk angielski jest po prostu za slaby by ocenic dubbingi angielskie - na przyklad wlasnie w Uncharted 2jest kilka drewnianych glosow a juz szczegolnie razi to w AC2.

Odnośnik do komentarza

Ok, zostało mi teraz przejście gry na hardzie i tutaj pytanie jak go ustawić by zaliczyło mi platyne. Odrazu jak zaczynam grę zmienić w opcjach na hard i skończyć gre?; p

 

Dubbing mi się podobał jedyne co mnie razi w tej grze w to wygląd 'dobrych; postaci Zack'a jeszcze można znieść ale trisch wygląda okropnie niektórzy przechodnie wyglądają zdecydowanie lepiej niż ona. Na pewno przeciwnicy mają więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

Ok, zostało mi teraz przejście gry na hardzie i tutaj pytanie jak go ustawić by zaliczyło mi platyne. Odrazu jak zaczynam grę zmienić w opcjach na hard i skończyć gre?; p

 

Dubbing mi się podobał jedyne co mnie razi w tej grze w to wygląd 'dobrych; postaci Zack'a jeszcze można znieść ale trisch wygląda okropnie niektórzy przechodnie wyglądają zdecydowanie lepiej niż ona. Na pewno przeciwnicy mają więcej szczegółów.

zmień ustawienia podczas prologu - tam gdzie Prądownik łazi po wybuchającym parkingu itd. jeżeli zmienisz poziom trudności później- nie dostaniesz trophy

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam taki problem, że na samym początku gry (sick!) mamy 3 misje fabularne od agentki FBI i jest jedna, gdzie znajduje się nadajnik, w którym są zakłócenia i trzeba znaleźć skrzynkę kontaktową. I nie mogę jej znaleźć, gdy idę za tą szarą strzałką, która się otacza wokół minimapy wychodzę poza zasięg i muszę na nowo aktywować nadajnik. Gdzie znaleźć tą skrzynkę?

Odnośnik do komentarza

Grałem w to tylko chwilę, ale myślę, że wiem o czym mówisz. Znalazłeś pierwszą antenę, nie patrz na strzałkę, bo ona wskazuje północ(?). Zwróć uwagę na mapkę, na niej pojawia się coś w stylu sonaru(?), kieruj się nim.

 

Sorka za taki chaotyczny opis, ale odpaliłem tą grę tylko na chwilę, miałem podobną sytuację, więc coś tam skrobnąłem. Jeżeli ktoś może to dokładniej opisać, to proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie chodzi o to, że po naciśnięciu bodajże R3 wokół mapy pojawia się szare kółko które stopniowo znika, zbiegając się w jednym miejscu (naciśnij gałkę, i zaobserwuj co się dzieje z minimapą - zrozumiesz o co mi chodzi). Biegnij w stronę punktu, gdzie linia się zbiega, i znika. W ten sposób dotrzesz do kolejnego nadajnika, i następnego itd (kiedy będziesz wystarczająco blisko, będzie słychać charakterystyczny dźwięk, który wydaje nadajnik). Podobnie sprawa ma się z kryształami. Są widoczne na mapce po naciśnięciu prawej gałki.

Edytowane przez Stinkmeaner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...