Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

nie wiem czy w dobrym poscie pisze ale wlasnie gram w infamous, zacialem sie w jednym miejscu tzn chyba w rozdziale CENA (nie jestem pewien), gdzie jest balon do zniszczenia który upuszcza gaz. Zestrzeliłem sonde, a teraz nie mam pojecia jak sie dobrac do balonu? probuje na niego wskoczyc czy cos w tym stylu i nic nie daje rade... prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skończyłem wczoraj. Gra taka na 8/10. Fabuła bardzo fajna, końcówka rewelacyjna, na plus jeszcze muzyka!

Co mnie niepokoi to mnóstwo bugów różnego rodzaju, tragiczny framerate i drażniący pop-up... Czy to tylko u mnie? Czy ja grałem w jakąś techniczną betę? ;o

Odnośnik do komentarza

Moj brat kupil konsole wlasnie z ta gra i Uncharted 2.Tak naprawde to myslalem ze ta gra jest przecietna,gdzies tam mi sie o oszy obilo i tyle,dopiero wczoraj ja odpalilem.

Gra jest MEGA ! Wciagnela mnie bardziej od swietnego Uncharted 2.Jerst kapitalny klimat,sa swietnie zroznicowane misje,no i fantastyczna koncowka :D

To juz wiem dlaczego brat tak polecal mi ta gre (przeszedl ja 2 miechy temu) :)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem wczoraj. Gra taka na 8/10. Fabuła bardzo fajna, końcówka rewelacyjna, na plus jeszcze muzyka!

Co mnie niepokoi to mnóstwo bugów różnego rodzaju, tragiczny framerate i drażniący pop-up... Czy to tylko u mnie? Czy ja grałem w jakąś techniczną betę? ;o

 

Skonczyles jako dobry czy zly? Ja raz skonczylem jako dobry, teraz jade jako nieslawny. Pare kosmetycznych roznic i nic poza tym niestety + misje dodatkowe po stronie zla inne. Generalnie gierka mi sie podoba do dzisiaj, bugi jakos mnie nie draznia tylko czemu PL dubingu nie mozna wylaczyc to ja nie rozumiem. ;[

 

Skończyłem jako dobry :) Teraz myślę o skończeniu na 100 procent, tylko że te 350 odłamków... dużo roboty.

Odnośnik do komentarza

Wszędzie to samo. Mam wersję z PSNu, którą ściągałem w tym tygodniu i jest w wersji chyba 1.00, nawet spatchować im się nie chciało, może dałoby się coś poprawić. Bugów jest masa, mnie najbardziej irytują strzelający ze snajperską precyzją przeciwnicy z kilometra i to z dachu.

 

 

To jeszcze nic... najlepsze są Juggernauty z MW2 - oni strzelają z ponad kilometra w głowę, biegnąc, a w dodatku z CKM'u :D. Gra ma sporo niedoróbek, chociaż nie przeszkadzało mi to jakoś. Mam nadzieję, że 2 część będzie bardziej dopracowana.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=xhAnA_NdHQc

 

http://faqsmedia.ign...re_labelled.jpg

 

jest ona w obszarze 4 (pomiędzy 1 a 3) w Historic District.

 

Może mi ktoś powiedzieć co należy zrobić, aby odblokować tę misję?

 

Mam 92% skończonych sidequestów w Historic District, ale za cholerę nie mam jak rozpocząć powyższej misji :confused:

Edytowane przez Toshirou
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Krótko mówiąc LIPA.

 

Jedyny sposób ale od razu uprzedzam, że żmudny tym bardziej, że brakuje Ci 8 kafli. Jest bieganie po wyspach i ubijanie zwykłych przeciwników, najlepiej na trzeciej wyspie dlatego, że oni dają więcej punktów. Staraj się ubijać na różne sposoby to zawsze parę punktów więcej heh.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...