Skocz do zawartości

Czat psx extreme


wilku00034

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z tematu chciałbym zapytać kiedy zostanie zmieniony link do czata na stronie www.psxextreme.pl ?

Bezskutecznie prosimy o to już dłuższy czas ;) Jak ma tam ktokolwiek zaglądać skoro nie działającego poprawnego linka?

Czy ktoś wogóle wie do kogo trzeba uderzyć w tej sprawie?

Edytowane przez wilku00034
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

popieram. Co było mineło, ale idzie nowe i nie jest źle. Na czacie znów można z kimś pogadać. Sporo osób narzeka ża nie może dotrzeć do czata właśnie ze względu na nieaktualny link na stronie "psx.pl"

Na CPE można też otrzymać pomoc albo użyteczne informacje, bez zakładania tematów, itp.

Rozpamiętywanie starych czasów nie ma sensu, trzeba uczestniczyć w tym co jest teraz (o ile ktoś ma ochotę ;) )

Edytowane przez wilku00034
Odnośnik do komentarza

Otóż ja mam ochotę, i powiem Wam, że jakby ten czat rozreklamować wśród forumowiczów może być po prostu ciekawie ;). Ja w każdym razie polecam i zapraszam starą gwardię, bez Was nie ma tego dawnego czata, może jak wrócicie to wróci i klimat?

Odnośnik do komentarza
Otóż ja mam ochotę, i powiem Wam, że jakby ten czat rozreklamować wśród forumowiczów może być po prostu ciekawie ;). Ja w każdym razie polecam i zapraszam starą gwardię, bez Was nie ma tego dawnego czata, może jak wrócicie to wróci i klimat?

Klimat nie wróci, bo ja tam jestem. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza

eh eh... płakać mi sie chce kiedy czytam wasze wypowiedzi. i płacze ale ze śmiechu ... ale macie problemy emocjonalne. ja nie widze w cpe żadnego "ale". z jednej strony jest na czacie zgrana ekipa, wiedzą o sobie dość aby sie lubić i przebywać ze sobą w wirtualnym świecie. z drugiej jednak każdy nowy ludź jaki zagląda na cpe jest może i nowy, nie zna was, ale nie mozna go skreslać tak odrazu. moze sie okazać że jest całkiem wartościowym towarem. wie sporo i mozna sie dogadać.

co do tego czy reklamować czat czy nie, mysle że nie trzeba. jeśli jest ktoś, kto chce do niego dołączyc to znajdze sposób aby sie dostać tam. nic na siłe (wszystko młotkiem).

ja na cpe znalazłam sie z ciekawości i tak zostałam, nie wiem czy mnie tam chcą... ale skoro mnie nie zbanowali może mnie tolerują hehehe... tak czy inaczej cpe to nie tylko tematy gier ale ogólnie bardzo życiowy czat. czy warto na hama to zmieniac? :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak rozumiem, ten regulamin jest już od dawna nieaktualny : http://free.of.pl/e/extremechat/reg.htm ?

 

Nikt ze zgRedów nie sprawuje już zwierzchnictwa nad czatem ? Nie czynię z tego zarzutu, tylko chcę się dowiedzieć bo ostatnio spotkało mnie trochę nieprzyjemności związanych z użytkowaniem tego czatu.

 

Wszedłem tam bodaj 3-ci czy 4-ty raz, przywitałem się, zostawiłem nicka na jakiś czas przeglądając inne stronki, po czym wróciłem i okazało się, że mnie ktoś skickował. Wróciłem na czat i po kilku chwilach dostałem następnego kicka. Bez merytorycznych podstaw.

 

Mam coś z tym robić, czy dać sobie spokój i uznać, że na czacie panuje samowolka i rządy chamstwa ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nowy wchodzi na czat wita się i resztę czasu siedzi bezczynnie, to skąd mam wiedzieć kim jest i czego tam szuka? Nie raz siedziały szpicle, których nie toleruje(my). Jako nowy user nie masz (przynajmniej u mnie) żadnego kredytu zaufania, co powinno być dla Ciebie zrozumiałe. Dodatkowo, żaden drugi kick nie poleciał, przynajmniej nie z mojej strony. Dodatkowo pragnę dodać, iż strona którą podałeś jest od lat nieaktualna i zgredziole mają gdzieś czat.

 

Ah, i dodatkowo:

Nie życzę sobie, żeby ktoś "rządzących" nazywał samowolnymi chamami, gdyż robimy to, co do nas należy.

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza

No, samowolka jest, ale nie chamska. Ujmę to tak - to nie jest jakiś klub, gdzie się wchodzi i wszyscy całują twoje stopy. Musisz się wbić i czymś zagadać, mamy straszną niechęć do tymczasów i nowych, bo 90 % wchodzących nowych to tacy, co wchodzą i albo robią wiochę rzucając mięsem albo się nie odzywa, nie wiadomo po co wchodzi. Po prostu extreme.

Odnośnik do komentarza
Nikt ze zgRedów nie sprawuje już zwierzchnictwa nad czatem ? Nie czynię z tego zarzutu, tylko chcę się dowiedzieć bo ostatnio spotkało mnie trochę nieprzyjemności związanych z użytkowaniem tego czatu.

 

Wszedłem tam bodaj 3-ci czy 4-ty raz, przywitałem się, zostawiłem nicka na jakiś czas przeglądając inne stronki, po czym wróciłem i okazało się, że mnie ktoś skickował. Wróciłem na czat i po kilku chwilach dostałem następnego kicka. Bez merytorycznych podstaw.

 

Mam coś z tym robić, czy dać sobie spokój i uznać, że na czacie panuje samowolka i rządy chamstwa ?

 

Nie żeby coś, ale jak sam piszesz wszedłeś na cpe 3-ci lub 4-ty raz a jedyne co napisałeś to "cze", a jak próbowaliśmy z Tobą zagadać to marnie to wyglądało. A poza tym za pierwszym razem gdy nas opuściłeś to na pewno nie dlatego że ktoś dał Ci kicka, po prostu miałeś niefart i Ciebie rozłączyło.

Odnośnik do komentarza

Bowser: to co mówisz jest przykre. Gdy Cię rozłączyło, po kilku minutach przyszedłeś "z mordą" że ktoś Cię wywalił <_<

Z loga wynika że inni użytkownicy próbowali do Ciebie zagadać, nie odpowiedziałeś... Jeszcze maz pretensje że ktośtam nadużył "władzy". Nie tworzymy jakiegoś zamkniętego środowiska, czego dowodem moge być ja bo dołączyłem całkiem niedawno i jakoś mnie przyjęto :lol:

Pozdrawiam ^_^

Odnośnik do komentarza

Czyli podsumowując:

 

Jak wbijasz to nie siedź jak żul na kazaniu tylko się udzielaj. Tyle czasu PiS straszył ludzi SPISKAMI i AGENTAMI że nie mamy zaufania do takich co przychodzą tylko biernie obserwować.

 

A jak się nie podoba to nie wbijaj, nikt Cię tam żałować nie będzie [ w końcu "cze" to nawet Maciuś z klanu potrafi rzucić ;\ ]

Odnośnik do komentarza

podzielam zdanie reszty. jesli ziomek nie mowisz nic ponad jedno slowo to po fige sie wciskasz. poza tym, chamstwem to jest bezpodstawnie kogos oskarzac. to jest dopiero kultora! czasy prl'u dawno minely... teraz jest demo. ja tam nie skreslam nikogo nowego jesli, podkreslam JESLI ta nowa osoba przedstawia soba jakas wartosc. a ty co przedstawiles? totalna wioche i styl "chce do mamy bo mnie bija" !!

 

jak dla mnie to nawet szkoda tego komentowac, wiocha zawsze robi szit i tyle...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Oka taki nius. Jak ktoś ma konto na polszycie [polchat] i próbując wejść zobaczy że ma bana to nie miauczeć mi [ no chyba że mruczeć do uszka :D ] tylko wejść na polchat.pl i tam pozmieniać dane na koncie. Bo się wielce w portal przekształcili i trzeba profil uzupełnić ;\

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...