Skocz do zawartości

Która gre wybrać?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Coati nie zrozum mnie źle po prostu szkoda mi 100 zł za lumines... Wolę poczekać na okazję na Allegro ostatnio był Silent hill origins za ..... 65 zł z wysyłką!!!! Więc czasami jakaś okazja się trafi na allegro trzeba tylko często sprawdzać:blink::D:D.. Zobaczysz Luminesa też dorwę za ok 50 zeta:D:D:D Tak jak Loco Roco:D

Odnośnik do komentarza
2. Jakieś Wyścigi tylko nie Arcadówki ( np Ridge Racer -> nie podoba mi się ) np. Wipeout lub jakiś NFS
Burnout Legends i Dominator. Osobiście bardziej polecam tego drugiego, mimo iż jest portem z PS2 (grało mi się lepiej na PSP).
A z RPGów to właśnie ostatnio kumple mi tu pierdzą (pozdro Grz3chu i Seph wink.gif) jak to Jeanne D'Arc (aka Joaśka) nie jest za(pipi)ista... musze w to zagrać. I ponoć trzeba sprawdzić Disgae'e...
Jeanne dArc nie jest zła, ale daleko (i to bardzo) jej do Disgaea. Osobiście polecam tę drugą pozycję.

Z normalnych RPG grałem we wspomnianego Brave Story ale znudził mi się tak w połowie - zbyt monotonny a fabuła... równie dobrze mogłoby jej nie być.

Coati nie zrozum mnie źle po prostu szkoda mi 100 zł za lumines...
??? Czy Wy mówicie o jakimś innym Lumines niż ten co od dłuższego czasu na allegro schodzi po ~50-60zł w nieplatynie?
Odnośnik do komentarza
Jeanne dArc nie jest zła, ale daleko (i to bardzo) jej do Disgaea. Osobiście polecam tę drugą pozycję.

Z normalnych RPG grałem we wspomnianego Brave Story ale znudził mi się tak w połowie - zbyt monotonny a fabuła... równie dobrze mogłoby jej nie być.

Zapomniałam wspomnieć o disagea:) Może i jest bardziej rozbudowana i dłuższa (999leveli-można się zagrać na śmierć :blink:) ale i tak warto kupić J. D'arc. Na psp jest mało dobrych rpg. Co do fabuły w brave story po części się zgadzam ale gra się w niego całkiem przyjemnie.

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza

ELO ELO 3 ( trzy) 5 ( pięć ) 0 ( zero ) mam pytanko odnośnie FIFY 06 na PSP ( wiem wiem wiem wcześnie o tym pisałem). Ale moje pytanie dotyczy licencji.... Czy w grze Fifa 06 w wersji NA PSP jest ORANGE ( IDEA) EKSTRAKLASA??? Pytam bo paczka będzie jutro ( lub w czwartek ) a ja mam ochotę na Ziomalskie Spotkanie LECH-LEGIA:D:D:D

Odnośnik do komentarza

Nie ma czegoś takiego jak "must have" dla ogółu. Każdy ma inny gust i nie zawsze wielce rozreklamowane tytuły mogą spełnić oczekiwania (jakoś do 5h gry w GoW mnie nie ciągnie specjalnie na przykład...).

 

Określ jaki gatunek lubisz to wtedy można gadać. Bo jeśli Ci powiem, że polecam Disgaea to co Ci po tym jeśli załóżmy nie lubisz strategii? Albo zaraz pewnie ludzie zaczną polecać Metal Gear Solid Portable Ops, który jest jedną z większych kontrowersji PSP.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do osób, które miały styczność z Innocent Life: A Futuristic Harvest Moon. Z tego co czytałem gra pozbawiona jest elementu "randkowego", który - nie ukrywam - stanowił ciekawe urozmaicenie poprzednich HM, miłe odejście od mozolnego podlewania roślinek. Tym samym co oferuje gra oprócz właśnie pracy na roli? Podobno nawet i ta jest mocno uproszczona?

 

A Harvest Moon Boy & Girl to nic innego jak port wersji PSX?

 

Inne pytanie do osób, które grały zarówno w Disgaea: Afternoon of Darkness jak i Final Fantasy Tactics. Nie grałem nigdy w drugą pozycję i zastanawiam się czy system jaki oferuje gra jest choć trochę zbliżony do rozbudowanej Disgaea czy też jest to prostota na wzór Jeanne d'Arc?

Odnośnik do komentarza
Inne pytanie do osób, które grały zarówno w Disgaea: Afternoon of Darkness jak i Final Fantasy Tactics. Nie grałem nigdy w drugą pozycję i zastanawiam się czy system jaki oferuje gra jest choć trochę zbliżony do rozbudowanej Disgaea czy też jest to prostota na wzór Jeanne d'Arc?

 

Nie grałem nigdy w disgaea ale w FFT przegrałem kilkadziesiąt h na psx . system jest na zasadzie JOB'ów [ o ile dobrze pamiętam powyżej 20 ]. Wejdź sobie na www.gamefaqs.com i zerknij jak to dokładnie wygląda ,bo ja już nie pamiętam :( Ale gierka jest super!

 

Odnośnik do komentarza

Z sąsiedniego tematu:

Torba mnie zachęca do Puzzle Quest, mówi że ostro wciąga, ale myślę też nad Pataponem. Co lepsze?
Patapony do przejścia a potem Puzzle Quest. Pierwszą pozycję po ukończeniu już niezbyt chce się męczyć, PQ wręcz przeciwnie - świetna gra do której na pewno nie raz się powróci.
Odnośnik do komentarza
Z sąsiedniego tematu:
Torba mnie zachęca do Puzzle Quest, mówi że ostro wciąga, ale myślę też nad Pataponem. Co lepsze?
Patapony do przejścia a potem Puzzle Quest. Pierwszą pozycję po ukończeniu już niezbyt chce się męczyć, PQ wręcz przeciwnie - świetna gra do której na pewno nie raz się powróci.

Ja obecnie gram w PQ i mam spore wątpliwości to wysokich ocen, jakie gra zebrała w wielu serwisach.

Pomysł świetny, ale gra bywa frustrująca częściej niż rzadziej: AI jedzie na wspomaganiu i wynik większości walk jest funkcją szczęścia, a nie umiejętności.

Prawda jest, że do gry się wciąż wraca - mimo oszukującego AI gra potwornie uzależnia.

 

Odnośnik do komentarza

Ashka, sam narzekałem na ten element gry, kiedy to AI robi długie kombinacje wykorzystując stale fragmenty zlatujące z góry. Drażni to jednak tylko przez początek gry, kiedy nasza postać jest jeszcze słaba. Później wraz ze zdobyciem lepszych czarów jak i wzrostem doświadczenia gra staje się bardziej wyrównana a wielce oszustwa przeciwnika nie rzucają się jakoś szczególnie w oczy. Wtedy dopiero widać jak odpowiednie wykorzystanie zdolności naszej postaci ma duże znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...