Skocz do zawartości

Która gre wybrać?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że koles u którego kupowałem patapona mnie olał postanoiwłem odpuscic go sobie na razie. Zastanawiam sie nad czyms innym, co byscie powiedzieli o FFT? Długie to? Fajne? Łatwe? Nie miałem jeszcze doczynienia z tym gatunkiem a mam ochotę.

 

Jeśli:

 

a) znasz dobrze angielski i nie zrażają Cię szekspirowskie (staroangielskie) zwroty

b) nie zrazi Cię archaiczna grafika, która nawet jak jest 2d to jest i tak słaba

c) nie przejadły Ci się klimaty rycerskie, gdzie honor ponad wszystko

d) masz dużo wolnego czasu

 

To może Ci się spodobać. Mi nie przypadła do gustu wcale i choć próbowałem się przełamać, grać dla pięknych cut-scenek anime, to nie dałem rady. Dla mnie to gra bardzo przereklamowana, chyba tylko freak'i którzy jarali się tą grą 10 lat temu, wciąż czują sentyment. W każdym bądź razie, jak Ci to nie przeszkodzi, to Ci mogę nawet odsprzedać swojego FFT w którego w ogóle nie gram :)

Odnośnik do komentarza
Polemizowałabym ze stwierdzeniem, że Disgaea jest trudniejsza do FFT. IMHO jest prostsza.

 

A Jeanne D'Arc jest na półkach w Saturnie, więc i w necie musi być nabywalna. Z nich wszystkich jest zdecydowanie najbardziej userfriendly, żeby nie napisać, że PROSTA jest ;P

 

zdobycie wszystkich secretow,3 sezonu w coloseum (na ktorym poleglem) już łatwe nie jest :(

i nie pakuje sie jednego dream teamu jak w fft,bo teamy sie sa mieszane :( i praktycznie trzeba pakowac wszystkich <_<

 

a z tym sie zgadzam ze jest najbardziej userfriendly :lol:

Odnośnik do komentarza
jak już coś taktycznego to tylko joane d'arc
E, Joanna jest dobrze rozreklamowana i tyle. Nie jest to gra zła ale pod względem systemu pozostaje daleko w tyle za Disgaea i Final Fantasy Tactics.

grafika swietna
Paskudne postaci z wodogłowiem...

nie jest kotletem tak jak fft i disega
To że jest grą stworzoną specjalnie dla PSP nie znaczy wcale, że automatycznie przewyższa wspomniane konwersje. System jest ubogi a sama gra prosta. Mnie osobiście znudziło po paru godzinach. Disgaea tymczasem przeciwnie, a i gra się o wiele przyjemniej niż na PS2. Grafika też bardziej czytelna.

 

Osobiście uważam Disgaea za jeden z najlepszych tytułów na PSP. Jedyną przeszkodą na chwilę obecną jest jej cena, która uparcie nie maleje...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zależy.

 

GTA to GTA, chyba wiesz czego sie po tym spodziewasz. Monster Hunter nigdy na oczy nie widziałem, ale znam takiego (pozdro Yano) co gra na PSP bez przerwy tylko w jedną grę ;). Patapony to za to jedna z ciekawszych, świeższych pozycji na PSP, ale bardzo specyficzna.

 

Wszystkie są dużo warte, powiedz co lubisz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...