Skocz do zawartości

Która gre wybrać?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie, gdzies za tydzien, dwa kupie pspka. Myślałem o GTA:VCS, MHF 2 i Pataponie, co wybrać na początek?
Bierz Patapona. Nie dość, że najlepsza to w pozostałe to pograsz na PS2.

Monster Hunter nigdy na oczy nie widziałem, ale znam takiego (pozdro Yano) co gra na PSP bez przerwy tylko w jedną grę
Mnie natomiast odrzuciła po godzinie gry. Nigdy nie przepadałem za hack'n'slashami a tutaj w dodatku gra cierpi na długie loadingi i fatalne sterowanie. Ale to już jest od dawna wiadome, że jest to jedna z tych gier, które albo się kocha albo nienawidzi. Ja przejawiam drugi stan.

Ja tam bym polecił Tekkeńca
Dupa nie Tekken. Jak ktoś sobie chce 'popykać' w świetną grę na upośledzonej konsoli to miłej zabawy. Jeśli jednak ktoś oczekuje, że będzie w to grał "profesjonalnie" to niech lepiej zadowoli się piątką na PS2 albo zacznie zbierać na PS3. Osobiście pograłem okazyjnie przez dwa tygodnie i odstawiłem - sterowanie PSP nie daje możliwości na profesjonalną rozgrywkę.
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, w 100 procentach! Jeżeli zależy ci na dobrym symulatorze nogi to na PSP tylko i wyłącznie PES, i nie ważne czy to będzie Wining Eleven 06, 07 czy 08 to i tak będzie dużo lepsza od FIFY na PSP. Stopień trudności(dla jednych przeszkoda, a dla innych większa frajda) i ta grafa naprawdę przekonują do tej gry.

 

Jeżeli szukasz fajnych pomysłów to polecam też z okazji na okres szaleństwa Mistrzostw Europy, grę UEFA EURO 2008. Gra jest niby tylko dodatkiem do FIFY, ale ma swój klimat i przyjemniej się gra niż w zwykłą wersję.

 

 

Wybór pozostawiam Tobie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Osobiście pograłem okazyjnie przez dwa tygodnie i odstawiłem - sterowanie PSP nie daje możliwości na profesjonalną rozgrywkę.

Jak to kiedyś napisał Mashter - każdy ma taki manual z jakim się rodzi :P

Na PSP da się grać tak jak na padzie - tylko trzeba troszkę dłużej poćwiczyć by wyczuć krzyżak (w Fatach był początkowo, w Slimach nie sprawia już problemów)

 

Chętnie kupię sobie piłkę nożną na PSP. Najbardziej zależy mi na tym by była jak najbardziej realistyczna jak się da. Jaki będzie najlepszy wybór?

 

Grałem w nową FiFę i nowego PESa - i powiem tyle, że Fifka na PSP rządzi :P

Ich porównanie na handheldzie wypada ZUPEŁNIE inaczej niż na stacjonarkach (przynajmniej tak mi się wydaje) - na korzyść Elektroników

A historie o niewiadomo jakie wyższości PESa to biadolenie fanbojów...

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza
ak to kiedyś napisał Mashter - każdy ma taki manual z jakim się rodzi tongue.gif

Na PSP da się grać tak jak na padzie - tylko trzeba troszkę dłużej poćwiczyć by wyczuć krzyżak (w Fatach był początkowo, w Slimach nie sprawia już problemów)

Akurat krzyżak to najmniejsze zmartwienie - na slimie nie narzekałem. Problem tkwi w przyciskach oraz w wykonaniu konsoli. Nie dość, że nie mamy L2 i R2 to jeszcze osoby przyzwyczajone do gry kilkoma palcami (jak ja) a nie samym kciukiem mają niemałe problemy. Taki Armor King, którego ciosy wymagają wielu kombinacji klawiszy jest niełatwą postacią do opanowania na PSP. Zawsze musimy z czegoś rezygnować. I dla mnie coś takiego jak "kwestia przyzwyczajenia" w tym wypadku jest kiepskim usprawiedliwieniem. Tekken to tytuł, w który grałem już w miarę porządnie. Gdyby ktoś mi wyjął duala i podał jakąś podróbę pada to raczej bym nie mówił "ok, przyzwyczaję się". Tym samym siłą rzeczy DR na PSP będzie cierpiał. Akurat nie mówię, że miałem jakieś szczególne problemy ze swoimi postaciami (Asuka i Lili na Divine Fist) ale chcąc potrenować Armor Kinga mocno się zniechęciłem. Dlatego grę traktuję jako ciekawostkę lub 'odstresowywacz'. Z prawdziwą rozgrywką poczekam aż sobie sprawię PS3 (tja, do tego czasu wyjdzie T6).

 

Choć nie ukrywam, że gdyby wykombinowali możliwość podpięcia DS2 do slimów (z fatami już coś kombinują) to bym nie marudził ;>. Połączyć jeszcze konsolę z TV i znikam na długie godziny ;p.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
Osobiście pograłem okazyjnie przez dwa tygodnie i odstawiłem - sterowanie PSP nie daje możliwości na profesjonalną rozgrywkę.

Jak to kiedyś napisał Mashter - każdy ma taki manual z jakim się rodzi :P

Na PSP da się grać tak jak na padzie - tylko trzeba troszkę dłużej poćwiczyć by wyczuć krzyżak (w Fatach był początkowo, w Slimach nie sprawia już problemów)

 

Chętnie kupię sobie piłkę nożną na PSP. Najbardziej zależy mi na tym by była jak najbardziej realistyczna jak się da. Jaki będzie najlepszy wybór?

 

Grałem w nową FiFę i nowego PESa - i powiem tyle, że Fifka na PSP rządzi :P

Ich porównanie na handheldzie wypada ZUPEŁNIE inaczej niż na stacjonarkach (przynajmniej tak mi się wydaje) - na korzyść Elektroników

A historie o niewiadomo jakie wyższości PESa to biadolenie fanbojów...

FIFA na PSP przycina jak skur.wy.syn, i to nawet przy wgraniu ją na kartę, poza tym jest drewniana jak zawsze. Licencja na wszystko nie ratuje tej gry, PES jest znacznie bardziej realistyczny i granie w niego sprawia nieporównywalnie większą frajdę.

Odnośnik do komentarza

Ekhm... Są gusta i guściki ;)

W całej serii NFS na PSP tylko OST zarządzał :sweat:

 

A żeby uzasadnić moje zdanie wspomnę tylko o: plastkikowości aut (wszystko spowodowane tą perspektywą kamery w grze), kiepskim modelu jazdy (furki jeżdżą jakby płynęły), braku jakiejkolwiek fizyki zderzeń (widać to dobitnie właśnie w Most Wantedzie :P ).

Grafikę lepszą nawet pierwszy RidgeRacer miał - przynajmniej otoczenie bogatsze i furasie bardziej odpicowane.

 

Reasumując - NFSy na PSP to coś ZUPEŁNIE innego niż ich edycje na stacjonarki/PC...

Odnośnik do komentarza
grzehoo ma racje a kujon blefuje.

 

co nie zmienia faktu że lepiej zainwestować w burnouta/RR

 

 

 

 

ps. a najlepiej kupić Wipeouta ;)

imo najlepszym nfs jest own the city, albowiem jest tam:

-otwarte miasto

-lepsza grafika

-ciekawszy pomysł, ganianie z policjantami polegające na nawalaniu przez nich w samochód gracza jest głupie, drużynowe wyścigi fajne :P

Ogólnie w carbon jest lepszy klimat

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
grzehoo ma racje a kujon blefuje.

 

co nie zmienia faktu że lepiej zainwestować w burnouta/RR

 

 

 

 

ps. a najlepiej kupić Wipeouta ;)

imo najlepszym nfs jest own the city, albowiem jest tam:

-otwarte miasto

-lepsza grafika

-ciekawszy pomysł, ganianie z policjantami polegające na nawalaniu przez nich w samochód gracza jest głupie, drużynowe wyścigi fajne :P

Ogólnie w carbon jest lepszy klimat

Przeszedłem właśnie Carbona, fajna gierka, ale stanowczo zbyt prosta (wygrałem wszystkie wyścigi za pierwszym podejściem), o wiele krótsza (7 godzin grania przy kilkunastu w MW 5-1-0), poza tym kilka razy wyskoczyło mi coś takiego:

 

snap010ao9.jpg

 

Lepsza grafika? Nie ma mowy, co najwyżej taka sama jak w Most Wanted. Reasumując, wyłania się piękny aksjomat: 5-1-0 > Own the City ;].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...