Skocz do zawartości

Która gre wybrać?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Poleci ktoś dobrego erpega, nie turowego, coś w stylu monster huntera, ale żeby była możliwość dokonywania decyzji?

monster hunter to nie RPG!!!!

To co to jest?

na gamerankings znajduje sie w dziale rpg...

 

 

 

na szybko - gra przygodowa w której zabijasz potwory. nie ma tam żadnego levelowania itp. jest jedynie robienie lepszych broni i zbroi z lepszymi statystykami itp. a jeżeli to wystarczy aby być RPG to Gta san andreas czy choćby Ratchet and Clank to też RPGi bo tam też jest rozwijanie statystyk, ulepszanie broni itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to to samo co w wersji papierowej (wydanej zresztą w Polsce w liczbie 3 zeszytów) to nie warto. Screeny na pudełku wskazują że to to samo (choć pewnie obszerniejsze; w Polsce nie wydano chyba całości). IMHO ten komiks, który czytałem był beznadziejny, po za fajnymi rysunkami nic więcej nie prezentował. Na umd może być jednak lepiej, może później jest ciekawiej, głębiej itp. , ale ja po zbadaniu 1 nie mam ochoty na więcej. Cena z pewnością przemawia na korzyść.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

RR jest zawsze taki sam, dlatego tak niewiele kosztuje. Właściwie za 30 zł kupujesz grę z czasów PSX-a, tyle że z nowszą grafiką. Świetną grę, co trzeba dodać.

 

WWE jest dobry jeśli nie masz mózgu (czyt. jeśli lubisz wrestling). Wersja 2008 jest nudna i mniemam, że 2006 jest podobna.

Odnośnik do komentarza
Ridge Racer 1 czy też 2 często chodzą po 30 zł na Allegro i ja nie wiem czemu, co mnie jakby odstrasza od tej gry, choć słyszałem pochlebne opinie. Czemu tak tanio? Bo stara? Czy warto ją brać? :)

 

No i czy dobrą grą jest WWE SmackDown! vs. Raw 2006 ? :)

RR albo pokochasz albo znienawidzisz. Dosyć specyficzny model jazdy. Ciężko doradzić. Mi jeden z moich kolegów odradzał jej zakup. Nie posłuchałam i akurat dobrze na tym wyszłam bo mi przypadła do gustu :)

Sprawdź demo. Mnie skutecznie odtrąciło do tej gry więc w moim przypadku zaistniała druga opcja ;) . Wipeout bardziej mi się podobał, ale i tak wolę bardziej klasyczne wyścigi (z normalnymi samochodami) czyli Burnout i NfS (bo symulacji jakoś mało na PSP)

Odnośnik do komentarza

Co do RR model jazdy mi się podoba, tylko czy gra jest ciekawa, czy nudzi się szybko, monotonia itp. ?

 

Świetny RPG, niedawno skonczyłem, dostarcza zabawy na długie godziny, bardzo ładnie wygląda, przyjemny soundtrack (chyba skopiowany miejscami z Dungeon Siege 2 na PC, ale to nie znaczy, że źle, bo tamta gra miała świetny soundtrack), ciekawa, wciągająca fabuła, rozbudowany system (bardzo duża ilośc przedmiotów do zdobycia) + interakcja z Dungeon Siege 2 na PC. Jesli szukasz czegos podobnego do Diablo to na PSP nic bardziej podobnego nie znajdziesz (no chyba że Diablo na emu psx'a). Warto.

 

Właśnie myślę, żeby wybrać kolejnego HnS, tylko nie wiem którego - bardzo mi przypadło do gustu Untold Legends: BotB, więc planowałem kupno Untold Legends: WC, z tym że jakoś nie wiem w końcu czy jest to słabsza wersja UL: BotB czy po prostu ulepszona kopia, a na dodatek zaplątałeś mnie z myślami jeśli chodzi o tego DS, bo też chciałem to kupić. Mówicie, że warto?

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie.

 

Czy na tej wielkiej patelni do odsmażania kotletów jest jakaś gra, taka jedna jedyna chociaż, taka jak Phoenix Wright, Metal Gear Solid czy Final Fantasy która porwie mnie nie tylko gameplayem i świeżymi (choć nie zawsze) pomysłami, ale zachwyci mnie, przykłuje na długie godziny do ekranu swoją FABUŁĄ?

 

Po prostu odkryłem, że lubię gry z wielką fabułą jak MGS czy Phoenix Wright, a że te serie już pokończyłem, szukam czegoś nowego.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Japońsą tekstówką jest właśnie Phoenix ;).

 

ALE NA PSP chce coś. No i z naprawdę dobrą fabułą, ma to być poważna i dobra fabuła, nie ratujemy świat przed złym czarnoksiężnikiem czy jakaś parodia a'la Disgaea...

Odnośnik do komentarza

Valkyrie Profile: Lenneth, Crisis Core, Jeanne d'Arc, na upartego MGS: Portable Ops.

 

Jeśli nie grałeś na GBA to spróbuj Riviera. Z tego co pamiętam to właśnie dość luźna historyjka mnie do dalszej gry przyciągała. Jednak nie jest to nic ambitnego.

 

Brave Story tragiczny nie jest, ale ogółem też nie powala.

 

Film sobie jakiś obejrzyj czy anime :P.

Odnośnik do komentarza
Czy na tej wielkiej patelni do odsmażania kotletów jest jakaś gra, taka jedna jedyna chociaż, taka jak Phoenix Wright, Metal Gear Solid czy Final Fantasy która porwie mnie nie tylko gameplayem i świeżymi (choć nie zawsze) pomysłami, ale zachwyci mnie, przykłuje na długie godziny do ekranu swoją FABUŁĄ?

Zdecydowanie Valkyrie Profile: Lenneth. Właśnie z powodu fabuły.

 

Odnośnik do komentarza

Daj mi te 1700 zł, to kupię, z dziką chęcią.

Zastanawiałem się, czy coś takiego ciekawego, głębszego na PSP jest, bo gier prawda, od cholery, ale czy coś ambitniejszego jest?

 

Muszę obczaić tą Joaśkę, podobno dobre.

W każdym razie dzięki.

Odnośnik do komentarza

To akurat dobrze, bo nie mam ochoty za dużo myśleć... ;).

 

I jeszcze jedno: czy we wszystkich NFSach samochody mają taki pływający model jazdy? Bo grałem chwilkę w Most Wanted i nie dość, że czuję jakbym jeździł resorkiem to jeszcze tak pływającym, że nie da się tego znieść. Ale mówcie co chcecie, need for speedy jakąś tam magię mają i chciałbym sobie w jakiegoś pograć, ale tego pływania nie mogę znieść.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...