Skocz do zawartości

Bully Scholarship Edition X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Heh... sklep PSX EXTREME w moich oczach ostatnio niezle przegina. Ranem zmienili date wyslania gry tym ktorzy zamowili ją przedpremierowo z dzisiaj - 7 marca, na poniedziałek - 10 marca. Teraz po powrocie z pracy zauwazylem, że data wysylki ponownie zostala zmieniona, tym razem na środę 12 marca... ;) Ja rozumiem, że dostawa mogła się opóźnić (jak to w Polsce bywa), ale bez przesady... zmieniać date wysyłki już dwa razy w dniu premiery gry?! Troche odpowiedzialności za to co się deklaruje klientom by się przydało.

 

Osoby które zamówiły Bully w sklepie PE i oczekują jej w poniedzialek rano mogą sie srogo zdziwic... :censored2:

Odnośnik do komentarza

Mnie nie pasuje jedynie to, że żadnej informacji dla zamawiających nie było. I mówię o większości Polskich sklepów.

Chciałbym zamawiając grę otrzymywać informacje o opóźnieniu, wersji limitowanej chy chociażby potwierdzenie wysyłki.

Nie wspomnę, że nazwa PRE-ORDER kojarzy mi się z wysyłką PRZED premierą.

A może płacąc za grę około 200 zł (nie mówię o Bully tylko ogółem) nie mam prawa wymagać czegokolwiek?

Zresztą zamówienie w Polsce cofnąłem i zamówiłem w UK (thx Jiloo)

Nie chcą nasi zarobić? Trudno. A z UK grę już wysłali więc będzie pewnie w poniedziałek...

 

Nie rozumiem polityki Polskich sklepów. Klient poinformowany to klient zadbany, zadowolony.

Nawet jeśli będzie ciut drożej to wybierze sklep w którym o niego dbają, informują.

Co za problem wysłać e-maila lub zaproponować np. darmową przesyłkę czy gadżet za opóźnienie.

A jeśli będą się tłumaczyć, że to nie ich wina, sami nie wiedzieli itd. to przy tej konkurencji na rynku pójdę gdzie indziej. Mnie to nie zaboli.

Edytowane przez _Kroolik_
Odnośnik do komentarza

preorder to nie jest wysyłka przed premierą, to możliwość złożenia zamówienia przed ukazaniem się danej rzeczy na rynku

 

wchodzisz do sklepu i chcesz kupić XYZ, sprzedawca mówi że będzie dostępne dopiero za tydzień, informuje cię jednak o możliwości "zarezerwowania sobie egzemplarza XYZ już teraz i odebrania go w dzień gdy będzie dostępny"

to jest preorder

 

cała wina nie leży po stronie sklepu PE, oni sa uzależnieni od dostawców

chłopaki powinni usprawnić przepływ informacji, to na pewno

Odnośnik do komentarza
Pre-Order to zamowienie przedpremierowe, ale klient powinien otrzymac towar w dniu premiery wiec sklepy wysylaja dzien przed premiera.

Nie w Polsce kolego. U nas jakoś dziwnie jest, niby walka o klienta, a tak naprawdę, gdy złoży się zamówienie to o tobie zapominają.

Taki kraj i dlatego ostatnio staram się kupować na zachodzie. (6 gier w 2-mce to chyba dobry klient)

 

Bawół nie mędrkuj. Chodzi mi o to, że zamawiając np. pewnego z sklepu w UK grę masz w dniu premiery, najwyżej dzień po (poczta polska...), a u nas wysyłają w dniu premiery. Do tego firma kurierska NIE dostarcza w weekendy.

Klient płaci, klient wymaga. Jeśli ktoś nie chce moich pieniędzy, nie będę się narzucał. Na szczęście w dobie internetu jest duuuuuży wybór, choć nadal wolałbym kupować i dać zarobić u nas, w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Byłem u ziomeczka który o dziwo grę już posiada, zaliczyłem sobie pierwszy chapter i chyba zamówię bo mimo tego że zmian w stosunku do wersji PS2 nie odnotowałem to śmigało się przyjemnie jak przy pierwszej styczności z tym tytułem, mam nadzieje że autorzy dodali jakieś bonusy względem PS2kowego odpowiednika (oprócz kilku dodatkowych lekcji)

Odnośnik do komentarza

Królik, a myślisz że skąd nasi biorą? przecież nie z Singapuru

firmy kurierskie dostarczają w łikendy (za dodatkową opłatą)

trochę nam do tej europy brakuje, sniff

 

 

ping, czyli faktycznie może być taki motyw że to wersje NTSC cierpią mocniej (zwiechy, kosmarne dropy itp.)

jednak dalej jak na port z ps2 to jest to zdeka żenada

Odnośnik do komentarza

wedle tego po pisze w recenzji Eurogamer (od razu podam moje tlumaczenie).

 

poza szarpnieciami animacji na 360 zdazaja sie crashe. rockstar twierdzi, ze to tylko na starszych konsolach, ale Eurogamer podaje, ze na ich nowym Elite gra zawiesila sie 6 razy w ciagu weekendu. wg. nich najgorsze jest to, ze w parze z systemem savow jak z PS2 jest to wkurzajace. save trzeba zapisywac recznie, a Xbox rozpieszczal nas pod tym wzgledem w wiekszosci gier save'ujac autoatycznie. jak w trakcie gry sie zapomnimy, i nie zrobimy co jakis czas save, moze nas spotkac niemila niespodzianka. ponoc najbardziej to drazni w placzeniu z misjami gdzie trzeba znajdowac przedmioty porozrzucane na mapie losowo. po prostu za drugim razem pojawiaja sie w innym miejscu.

Rockstar ma w ciagu tygodnia wydac patcha. zobaczymy.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
Jeśli nie przeszkadza Ci fakt, że może zdarzyć się zawiecha pod koniec misji, to bierz śmiało.

rozumiem, ze jednak poza szarpnieciami zwieczy sie tez trafiaja?

jak czesto miales? i jakiego masz Xbox'a (95? 65? model?).

ja dzis dostalem swoja kopie gry, ale pewnie za szybko nie odpale.

 

edit:

a wlasnie. w zasadzie jak wyglada system save'ow? w dowolnym momencie czy w okreslonych?

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
rozumiem, ze jednak poza szarpnieciami zwieczy sie tez trafiaja?

jak czesto miales? i jakiego masz Xbox'a (95? 65? model?).

ja dzis dostalem swoja kopie gry, ale pewnie za szybko nie odpale.

 

edit:

a wlasnie. w zasadzie jak wyglada system save'ow? w dowolnym momencie czy w okreslonych?

Mam Xa z 2005 roku :P Na razie dużo nie grałem, ale kilka razy gra się całkiem zdążyła zawiesić. Zapisujesz stan gry w wyznaczonych miejscach (pokój, biuro dyrektora), ale nie możesz tego zrobić w czasie wykonywania misji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.