Skocz do zawartości

Red Faction 3


Wiolku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No gra dosc mocno dropuje przy duzej rozwalce jakiegos budynku ale to tylko na czas demolko naszczescie. Gra ma byc rowniez na PC to ciekawi mnie jak duze bedzie miala wymagania przez ta destrukcje...

 

Chetnie bym sobie ja sprawil ale poczekam az stanieje do pewnego przedzialu. Szykuje sie dobry tytul oraz taki ktory w koncu cos ruszyl do przodu (destrukcja) niz tylko dodanie jakis elementow, zmiana klimatow,itp a wciaz to kolejny shooter.

Odnośnik do komentarza
Nie chcę tu wywoływać kłótni, ale pewnie na X360 tego nie ma

Wg GT wersja PS3 ma lepszy framerate kosztem ząbków, tymczasem ver 360 jest (znowu) bardziej kolorowa, nie ma ząbków, jakaś dziwna roździałka (?) a framerate właśnie troszkę kulał, dlatego jestem teraz trochę ździwiony że na PS3 jednak też się to zdarza (niemniej jak mówie - przy konkretnych rozwałkach).

Myślę jednak że wersja PS3 jest całkiem udana sugerując się demem, standardowe sterowanie dopasowane do pada (i możliwość na jego zmianę :>), szacuneczek developerom.

 

pisał,że RF3 ma grafikę/jest technicznie porównywalny do Killzone1,a ja tu czytam o dropach animki

KZ1 ??

Jeśli chodzi o grafikę to nie o to chodziło, tylko fizykę, destrukcję architektury budynków i to konkretnie ! (po prostu twórcy poszli w innym kierunku, zamiast grafikę szlifowali fizykę, to nie jest jednoznaczna wyższość nad KZ2 imo).

Osobiście nie widzę sensu stawiania tej gry ponad KZ2 (noż litości, tak w ogule te gry reprezentują inny typ rozgrywki) ale, o ile Merc2 w ogule mi nie podpasił to o tyle ta gra jest dla mnie prześwietna, co tam - jest Hitem ! :). Ahhh raczej kupie w dniu premiery.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ciekawila mnie wlasnie sprawa dropow podczas destrukcji a co sie z tym wiaze z fizyka na obiekty. Kiedys gdzies wyczytalem ze PS3 radzi sobie lepiej z fizyka i troche jestem zaskoczony ze podobnie jest na 360 pod katem dropow. Ale co tam - da sie grac :}

 

Z ciekawostek to zniszczylem jakis budynek tym Walkerem i caly dach trzymal sie na 3 slupach - gdy jestem zniszczylem reszta sie opadla :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skatowałem trochę demo i tak zero dropów, grafika jest ok to znaczy taka wystarczy do tej gry. Bo jej główną zaletą to oczywiście destrukcja, cholera na coś takiego czekałem. Niesamowity fun, no coś pięknego dewastować wszystko co tylko chcemy + to co najbardziej lubię otwarty świat. Jedyne co na razie mi nie pasuje to główny bohater jakiś taki nijaki ale może to się zmieni z fabułą.

Odnośnik do komentarza

Raczej na partyzantke nie polecam isc, mozesz zrobic maly sobotaz jakich budowli ale szybko sie ewakuuj z miejsca bo bedzie zle. Ogolnie rozwalanie to zadania poboczne, Nadrzednym celem jest zdobyc robota budowlanego - z jego pomoca to dopiero sie sieje chaos, nastepnie usadowic go na ciezarowce, tutaj zaczyna sie nie gorszy fragment gry - ogolnie cele sa zaznaczone zoltym wskaznikiem na minimapie, reszta sie nie przejmuj bo trzeba naprawde zdrowo nakombinowac by w 10 min rozwalic wszystko i zrobic glowny cel :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ale o co wam chodzi z ta grafika bo naprawde nie qmam o.O ?.

Gralem w wiele tytulow, zarowno na PS3 jak i PC, musze powiedziec ze RF3 wyglada dobrze - basta, i nie wiem jakie trzeba miec ego i wymagania zeby takie rzeczy pisac (i to chyba za kazdym razem przy kazdej grze !), albo to chyba kwestia przypadku jakiegos, ze "temu" akurat "to" nie przypasi ... .

 

BTW za to na oklaski zasluguje inteligencja npc'ow - jeden straznik mi "sberserkerowal" (tanczyl po planszy jak szalony, strus pedziwiatr+ czlowiek guma ! ) za huja go trafic nie moglem, a ten PRZEBIEGL PO MNIE jak strzala i kolba w tyl glowy pwned ! :D.

Szczerze im dluzej to demo katuje tym bardziej mnie rozbraja, i bardziej czekam na pelniaka, az zal ze tych akcji nie nagrywam.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...