Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hej

gracie dzisiaj? wieczorkiem późnym chętnie do Was dołączę.

A przy okazji mam pytanko - czy mogę edytować raz utworzoną postać (jej wygląd, skille, itp?) czy żeby coś zmienić to muszę ją usunąć i zbierać skille od początku (notabene, gdzie sprawdzę moją rangę?)

 

pozdro - przednia gierka, tylko grafika mizerna...

 

dajcie znać co dzisiaj, jaka nazwa i hasło ^_^

 

PS. Widzę, że tutaj kolosalne wręcz znaczenie to taktyczne zgranie. Miałem okazje pograć z trójką świetnie zgranych kolesi (kobiet ?) - poezja.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Co do ilosci graczy to w grach typu CAPTURE ma to kolosalne znaczenie, ale w TDM lepiej jak sie jest w druzynie, która liczy mniej osób :D. Kiedyś wygraliśmy prawie klanówke ja z l!iquidem, przeciwko 4 osobom. Wygraliśmy TDM i to dość mocno, a przegralismy 1 CAP 6-1 i drugi CAP 6-5. Ten drugi niemal wygraliśmy, troche zabrakło :P.

 

Co do trybu CAPTURE z Kero i GA-KO, to fajniej imo rozwiązany był w MGO1. Tam trzeba było przynieść Kero do bazy i ono tam zostawało, nie trzeba było siedzieć z nim w polu. Fajniej można było się bronić.

 

Jeśli chodzi o niemożliwość hostowania to wina portów. 1Mbit w MGO1 starczał na bez lagową grę w 8 osób (czyli maks) w MGO1, tutaj już więcej trochę trzeba.

 

Jak będziecie grali to piszcze tu na forum na jakim lobby i jak nazwany host :).

 

Swoją drogą im więcej gram, tym bardziej mi się podoba stare MGO, w które już nie pogram :(.

Odnośnik do komentarza
Co do trybu CAPTURE z Kero i GA-KO, to fajniej imo rozwiązany był w MGO1. Tam trzeba było przynieść Kero do bazy i ono tam zostawało, nie trzeba było siedzieć z nim w polu. Fajniej można było się bronić.

 

Dla mnie ten tryb to zupełna porażka. Trzeba się za dłudo na stać :)

Ale TDM - super sprawa. Szkoda tylko, że na chybcika postać tworzyłem (już chciałem grać) a teraz nie wiem jak ją zedytować (skille, wygląd itp.) :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...