Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość KaIgrekO

Z info jakie mam od RM-11 to nie. Ale to raczej oczywiste. Serwery startują 12 czerwca. Do zobaczenia!

Kyo :D

 

UPDATE 12.06.2008 r.

 

Maszyna ruszyła! :D Jak ktoś chętny to Game ID w MGO: Kyo

BTW: Są dwa tryby SNEAKING :D

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza

No to klops. Z informacji od Kyo wiem, że MGO SHOP w grze jest niedostępny dla Polaków, przynajmniej bez kombinowania. Game ID na Polske i nie mozna kupować map, broni, dodatków, postaci. NIC POPROSTU (pipi)A.

 

(pipi) KONAMI WIELKI W DUPĘ. Nie mogę grać w MGO1, bo zamknęli serwery, teraz gorsze imo MGO2 takie szopki pokazuje. Sorka, ale to przegięcie.

 

Edit:

Player Slots: You are allowed ONE free character per Playstation 3 Console. It registers to the hard drive on one of the master accounts of the system. You cannot under any other master or sub user profile create a second character until the MGO Shop goes live and then you will have to pay a fee for an additional character slot. It is unknown if this fee is one time or monthly. It is believed you can have up to three slots, but not confirmed!!!!!

 

PARODIA, JAKO POLACY JESTEŚMY W DUPĘ BICI BARDZIEJ NIŻ ZAWSZE. Na polskie konto nie wykupicie postaci dodatkowej do grania. Jeśli skasujecie Konami i Game ID, to nie zagracie juz na swoim egzemplarzu PS3 w MGO, chyba, ze wykupicie dodatkowy slot na postać w MGO SHOP, albo nowa PS3.

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO

Skasowałem Game ID i Konami ID ale wcześniej stworzyłem postać. I teraz najlepsze - postać przypisaną do GAME ID (którego już nie ma) pamięta i daje takie komunikaty:

This PS3 tm system free character is already in use by another GAME ID

To begin the game, you will neeed to purchase anotcher character registration slot from the MGO Shop

 

Oczywiście grać online nie mogę. A to wszystko dlatego że chciałem zrobić nowe Game ID i Konami Id na jakiś normalny kraj na który mógłbym mieć dostęp do MGO Shop i mieć możliwość dokupić dodatki w przyszłości.

Ja Konami już podziękuję...

Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO

Problem w tym że jak tu wykupić kur... dodatkowy slot jak sie mieszka w Polsce. Konami tak sie zabezpieczyło że szkoda gadać. Tylko nie rozumiem dlaczego kasując Konami ID i Game ID postać nie została skasowana a jest dopisana do tych ID's!!!

Odnośnik do komentarza

"Oczywiście grać online nie mogę. A to wszystko dlatego że chciałem zrobić nowe Game ID i Konami Id na jakiś normalny kraj na który mógłbym mieć dostęp do MGO Shop i mieć możliwość dokupić dodatki w przyszłości.

Ja Konami już podziękuję..." Ja jeszcze nie mam MGS4, ale jak to jest, nie mozesz sie znowu zalogowac na te stare Game ID i Konami ID? WTF?!?! A co jesli komus sie cos z hdd popie!$%#! i bedzie musial robic formata? Nie pogra juz? Mam jeszcze 2gie pytanie, czy konsola automatycznie przypisuje MGO to profilu przy uruchomieniu MGSa 4, czy dopiero przy uruchomieniu MGO? Jak to jest? Bo np, kiedy kupie MGSa 4, to nie wchodzilbym na MGO na poczatku, tylko gral w singla do czasu wyjasnienia sie sprawy MGO shopu dla Polski. Jeszcze ciekawi mnie sprawa z tymi postaciami, jak to z nimi jest? Slyszalem, ze w MGO sa jakies skille, nie mozna ich zmienic dla danej postaci? A jak jest z bronmi? Czy dana postac moze miec wszystkie bronie, albo przynajmniej je wymieniac? Jak ten caly system wyglada?

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
"Oczywiście grać online nie mogę. A to wszystko dlatego że chciałem zrobić nowe Game ID i Konami Id na jakiś normalny kraj na który mógłbym mieć dostęp do MGO Shop i mieć możliwość dokupić dodatki w przyszłości.

Ja Konami już podziękuję..." Ja jeszcze nie mam MGS4, ale jak to jest, nie mozesz sie znowu zalogowac na te stare Game ID i Konami ID? WTF?!?! A co jesli komus sie cos z hdd popie!$%#! i bedzie musial robic formata? Nie pogra juz? Mam jeszcze 2gie pytanie, czy konsola automatycznie przypisuje MGO to profilu przy uruchomieniu MGSa 4, czy dopiero przy uruchomieniu MGO? Jak to jest? Bo np, kiedy kupie MGSa 4, to nie wchodzilbym na MGO na poczatku, tylko gral w singla do czasu wyjasnienia sie sprawy MGO shopu dla Polski. Jeszcze ciekawi mnie sprawa z tymi postaciami, jak to z nimi jest? Slyszalem, ze w MGO sa jakies skille, nie mozna ich zmienic dla danej postaci? A jak jest z bronmi? Czy dana postac moze miec wszystkie bronie, albo przynajmniej je wymieniac? Jak ten caly system wyglada?

 

Chodzi o to że postać była dopisana do tych ID. usuwając je byłem na 100% pewien że postać się też usunie. Niestety nie. Potać nie dość że się dopisuje do Konami ID i Game ID to jeszcze jest przypisana PRAWDOPODOBNIE NA STAŁE DO KONKRETNEGO MODELU PS3!!!!

 

O to chodzi że nie ma już Konami ID i Game ID a postać nadal istnieje przypisana do tych ID's!!!

 

Nie można po wykasowaniu stworzyć jeszcze raz takich samych Konami ID i Game ID!!!

 

Jeszcze raz powtarzam - postać którą tworzymy przypisywana jest do PLAYSTATION 3 (lub do HDD - format nic nie daje!) - nie do Playstation Network ID!!! Zmieniając konto nic nie zyskamy! (postać tylko jedną możemy za darmo stworzyć - za każdą następną się płaci - ale trzeba mieszkać w "normalnym kraju"!!!)

 

Są skille i można je dowolnie zmieniać. Bronie tak samo.

 

Wysłałem już chyba z 5 emaili do tych patałachów z Konami. Jak nie odpiszą to(pipi) na to ich online!!!

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza

Geez, jaki bezsens, nie mogli zrobic tak, ze poprostu sie logujesz do Konami ID i Game ID? Ostatnio po wlaczeniu konsoli pojawila mi sie informacja, ze jakies dane sie popsuly i musze zrobic formata. Kilka razy probowalem wylaczac konsole, caly czas to bylo, jednak jak potem wlaczylem konsole, to wszystko bylo juz git, ale co by sie stalo, gdyby nie bylo? @$~$! nie chce takiej sytuacji, ze nie bede mogl grac Online przez takie cos, mam nadzieje ze konami pojdzie po rozum do glowy i cos zmieni w tej sprawie, tak jak to zmienilo Dice ( w sprawie dodatkowych broni w BF Bad Company ). Zastanawiam sie, co za skonczony idiota wymysla takie rzeczy :/

Odnośnik do komentarza

Co najzabawniejsze, ze jak nawet kupicie od kogoś konsole, kto grał w MGO, to jak se dokupicie do niej MGS4 czy nówkę w folii, czy używkę to nie pogracie w MGO, bo nie będziecie mogli wykupić slotu na postać (czyli i tak płacić dodatkowa kase), bo nie będziecie mogli kupować w MGO SHOP i nie bedziecie mogli grać na wolnym slocie, bo już ktos od kogo kupiliście konsolę grał w MGO i jest już ona zapisana do konsoli.

 

Druga sytuacja. W domu gracie i gra wasz brat. Macie konsolkę i MGS4. Grać mozecie tylko na jednym koncie, mieć wspólne staty, po prostu grać na jedno konto razem, albo musicie jakimś cudem wykupić drugi slot za dodatkowa kase.

 

Parodia, idiotyzm i w ogóle. Widać jak konami podchodzi do tego. Paczka gwoździ ma więcej rozumu, niż wszyscy ludzie w konami przy tym pracujący.

 

MGO2 to będzie klapa i porażka i tego rzyczę dla konami z całego serca. Może ożywią wtedy genialne MGO1 i potraktują ludzi jak należy.

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza

Co to, nikt nie gra w MGO? Bo nikt nic nie pisze :/ Mam pytanie : czy wchodzil ktos / moglby wejsc na MGO shop i powiedziec ile kosztuje dokupienie nowej postaci? A tak wogole, to czy po zalozeniu konta u konami jest takie cos jak account management? Mozna np zmienic z jakiego sie jest kraju? A jak z platnoscia? Tak samo jak w PSN? Bo nie wiem, czy przy rejestracji podawac ze jestem z Polski, czy tez podawac inny kraj, jak to jest?

 

@ nie mozna zmienic kraju

@@ na stronce konami pisze tak : The country cannot be changed once you have registered. If the country you selected is different from the country you live in ; you may not be able to use your KONAMI ID.

you may not be able to use online services.

you may not be able to use online content.

you may not be able to use a credit card.

you may not be able to purchase products.

 

Heh, ciekawe jak to jest. Czy ktos, kto mieszka w Polsce probowal juz zakladac konto na inny kraj? Chcialbym zagrac w te MGO, ale nie chce zmarnowac postaci, mam nadzieje, ze jak zaloze konto na np. Irlandie to wszystko bedzie OK, moja siorka ma tam karte, wiec bede mogl korzystac z MGO shopu, no ale nie wiem jak to dziala. W PSN jestem zarejestrowany na Polske, w Polsce mieszkam, wiec IP tez mam polskie, wiec sie zastanawiam czy to : you may not be able to use your KONAMI ID.you may not be able to use online services.you may not be able to use online content.you may not be able to use a credit card.you may not be able to purchase products. bedzie obowiazywalo :/

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Ja mam zarejestrowane chyba na US, wkurza mnie to, że można mieć jedną postać, ale i tak ta kwestia wymięka przy tym, że nie można zmieniać nazwy i ubioru postaci! KPINA!!!

 

Sama rozgrywka spoko, nie ma lagów, ładnie headshoty ze snajpy siadają (ahh.. zakochałem się w tej bronii).

 

PS. Jak sprawdzałem w Apparence (czy jakoś tak) to niestety tylko mogłem niektóre elementy ubioru usuwać, lecz nie było mowy o zmianie koloru lub rodzaju ubioru... :/ no nie wiem może ja coś źle sprawdzam, ale nie wydaje mi się. Na niektórych mapkach strój ładnie mi się komponuje z otoczeniem, ale np. na tej nocnej to widać mnie z drugiego końca mapy... i u nie których jest na odwrót :/

Odnośnik do komentarza

Dobra, zarejestrowalem sie, wlasnie sciaga mi sie update. Moje id w MGO to : Maikeru . Pozatym, dowiedzialem sie ile kosztuje character pack - okolo 20zl, wiec jesli cos mi sie zepsuje, czy beda jakies jaja, to nie bedzie tragedii ;)

@ TA GRA WYMIATA !!! Wiec ludzie, nie czaic sie, tylko GRAC !! Nawet jesli cos wam sie stanie z postacia, to przeciez 20zl to nie jest duzy wydatek, a gra jest ekstra, jak ktos zrobi klan - jestem chetnie dolacze ;)

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

W momencie, kiedy pisalem swojego poprzedniego posta w tym temacie - wszystko bylo git. Jednak teraz, kiedy probowalem grac online, to zastalem strasznie lagi. POPROSTU NIE DA SIE GRAC !!! Mysle sobie - kurde, ocb. Odpalam demko BF Bad Company - i wszystko jest na swoim miejscu, nie mam lagow. Kurde, co to ma byc. Jakies demo stoi na lepszym serwerze niz pelna wersja innej gry? Pff, chyba daruje sobie te MGO. Wy tez macie takie lagi?

Odnośnik do komentarza
Chello 10mb, 12 graczy było, Jak na jakim ? Na zwykłym, przez jakiegoś typka postawiony.

 

Pytajac sie na jakim - chodzilo mi o ilosc graczy, potem napisalem ze na serwerach z liczba graczy okolo 16. No i niestety, chello 10mb, ja mam biedna neostrade 512. Nie rozumiem czemu ta gra tak zzera lacze. To jest bez sensu. Na pc nie mam lagow w gierkach online, na PS3 grajac w takie demo BFa Bad Company rowniez, a w GTA IV to tylko od czasu do czasu. Nie dosc, ze 3ba doplacac za postacie, to jeszcze te lagi, bleh. No i zeby jeszcze gierka byla slaba, ale mi sie ta gra poprostu podoba, fajnie sie w nia gra. Zdazaja tam sie sytuacje, jakis nie uswiadczymy w innych gierkach. Ja np. raz stalem na tarasie ( nie wiem jak to inaczej nazwac ;p ) takiego budynku, obok stal wrog i strzelalismy do siebie, ale jako, ze stalismy niedaleko krawedzi, to oboje zawisnelismy trzymajac sie nawierzchni. Ja szybko sie podciagnelem i zastrzelilem go, zanim on to zrobil. Albo inna sytuacja : widze, ze typek lezy na ziemi i "spi, no to podszedlem do niego i go zaczelem budzic trojkatem, w momencie, kiedy zaczelem go budzic - zauwazylem, ze to jest moj wrog, ale udalo mi sie go zastrzelic. Gierka to porzadny kawalek gameplay'u. Gra sie w to zupelnie inaczej niz w takiego CoDa 4, albo BFa Bad Company, zeby nie te lagi to by bylo swietnie.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO

Słuchajcie - ja mam nieco inny problem o który pisałem wcześniej ale mniejsza o to. Zadzwoniłem do Sony Computer Entertaiment Polska (0-801-230-000 - jedna min. jak za poł. lokalne jak coś) i powiedzieli że będą postulować do Konami o usługę MGO Shop dla Polski. Powiedzieli mi tam że im więcej zgłoszeń tym lepiej. Chociaż to nie servery Sony i nic nie mają do Konami to jednak bardzo blisko z nimi współpracują i mogą jakieś naciski na nich wywierać więc jak coś to dzwonić tam i się żalić że nie mamy MGO Shop i ciągle jesteśmy jako Polacy w cztery litery waleni!!!

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...