Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

W MGO gram po raz pierwszy! Faktycznie troszkę wolno się gra ale to kwestia przyzwyczajenia po takim COD4 ;) Tak więc u mnie, nie wiem czy to wyjątek, lagi mam tak kosmiczne że aż nierealne! Na różnych serwerach sprawdzane, na polskich też! Najpierw cały magazynek w przeciwnika, a ten po przebiegnięciu z 20m pada na twarz! Komicznie to wygląda, szczególnie jak biegnie z rozpryskującą się krwią! :) Poza tym po respawnie od razu dead i dopiero kolejny resp. Tak wiem że to beta...

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Coraz mniej mi te MGO pasuje :/ i coraz bardziej brakuje mi starego. Tamte MGO wymagało więcej pracy włożonej w trening, dlatego wielu graczy zniechęcało. Mam nadzieję, ze chociaz Sneaking da rade. Jak napisał mój kumpel Kyo, z którym sporo grałem jeszcze w stare MGO "This is no MGS, this is TPS" i to prawda.

 

Filmik ze starym MGO, taki średni, ale surprise kille to było coś :Dhttp://pl.youtube.com/watch?v=OD0F5-zTDl4

Odnośnik do komentarza

Dzisaij bylo za duzo osob. Gdy jest gora po 4 w kazdym teamie jest spoko. Mozna grac taktycznie, planowac kolejny ruch itd. Po 7 osob w teamie to za duzo. Rozpierducha jak w warhwku albo battlefild. Kto ma pelny magazynek ten wygrywa. To imo tyczy sie dm i tdm. W CTF i CTB im wiecej osob tym lepiej - nawet na tej mniejszej arenie.

Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO

Metal - święte słowa. Oprócz tego wkurza niemiłosiernie, że gdy walnie się headshota z dużej odleglości nie zabija na miejscu, tylko zbiera jakieś 3/4 energii... No ja proszę - nie po to mam skilla na którego "ciężko pracuję" żeby za to cierpieć. Gdzie tu realizm? Z M4 z 60 metrów strzał w głowę nie zabija? Śmiechu warte! Widać że gra jest zrobiona dla każdego. Ot taki komercyjny TP Shooter. I jak napisałem wczoraj do Metala: Nie czuć tej "magii" Mgs'a... (przynajmniej narazie).

No nic czekam na pełną wersję i mojego rodzynka - Sneaking Mission! :)

BTW: To tylko mała część moich spostrzeżeń po "przegraniu" okolo 20 godz.

Pozdrawiam!

Kyo

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
Panowie- aktualizacja bety- nowa mapka i nowy tryb- Sneaking Mission.

Mapka jest chyba najlepsza z narazie dostępnych- bliski wschód pasuje jak ulał. Tryb zaraz oblukam- może być ciekawie:D

No pięknie! Miła niespodzianka ze strony Konami! :)

A ja siedzę kurka wodna w do 15stej w pracy <_<

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza

Nic nie ściąga,o dziwo najwidoczniej nowa mapka była od razu w grze w momencie jej ściągnięcia z ps store,nowy tryb tak samo.Dziś po prostu się to odblokowało(ale żadnej informacji o tym nie dostaniesz)

 

Logujecie się teraz?wylogowało mnie z serwera 5min temu i teraz nie potrafię się zalogować

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Nic nie ściąga,o dziwo najwidoczniej nowa mapka była od razu w grze w momencie jej ściągnięcia z ps store,nowy tryb tak samo.Dziś po prostu się to odblokowało(ale żadnej informacji o tym nie dostaniesz)

 

Logujecie się teraz?wylogowało mnie z serwera 5min temu i teraz nie potrafię się zalogować

 

napisz proszę kilka słów o Sneaking Mission...jak dasz radę oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
Dobra gralem jako SNAKE huh i to na nowej mapce.Polaczenie niesamowite.

Jako Snake mamy inny arsenal broni niz reszta, plus octo cam ktory prezentuje sie fenomenalnie. 2grupy proboja cie zabic a ty uciekasz, kombinujesz i atakujesz z zaskoczenia. Dobra rzecz

Z tego co piszesz to piękny tryb się nam zapowiada. Ciekawe czy też będzie też klasyczne SNE ze starego MGO...

Odnośnik do komentarza

pewnie nie. Ale czy zapowiedzi zostały spełnione? Czy faktycznie Snake'a szukają DWIE RYWALIZUJąCE ze sobą drużyny? I nie trzeba już lecieć do danej lokacji tylko zbierać dogtagi?

 

a tak przy okazji - chyba nie fajnie mieszkać w UK...

http://www.nidzumi.com/konami-blocks-aol-u...om-the-mgs-beta

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ten nowy tryb to klasyczny DM + samotny Snake walczący z każdą ze stron(tak jak pisałem Jakim na nowy arsenał plus więcej życia).

 

Kurcze ale ta nowa plansza się prezentuje(to przebudowana lokacja z dema single player) - pierwszy raz w tej becie mam wrażenie ,że nie gram w jakiś fajny multiplayer TPS tylko w METAL GEAR SOLID

Odnośnik do komentarza
Ten nowy tryb to klasyczny DM + samotny Snake walczący z każdą ze stron(tak jak pisałem Jakim na nowy arsenał plus więcej życia).

 

Hm. Z tego co pisali, to celem jest ubicie Snake'a. Lecz jeżeli jemu uda się zebrać dogtagi lub w czasie gry nie uda się go ubić 3 razy, wygrywa drużyna, która zadała więcej szkód przeciwnej. (ale jeżeli zdążą ubić Snake - wygrywają z automatu). :huh:

Odnośnik do komentarza

Tak pokrótce moje wrażenia z gry w demko MGO

 

Zacznę od pozytywów

1) mapki fajne - przynajmniej mi się podobały. Lokacje dają dużo możliwości kombinowania, są ciekawe i sprzyjają grze zespołowej. Co więcej, zgrany team uzyskuje znaczną przewagę na przypadkową grupą osób grających w jednej drużynie.

2) Podoba mi się możliwość customizowania broni

3) U mnie zero lagów - dwa razy na 12 godzin gry mnie odłączyło od hosta (połączył się napis Connection not stable i out)

 

Niestety negatywów mam na razie więcej

1) Grafika. Gameplay jest fajny, ale niestety COD4 to dla mnie nie jest

2) Jak już Ficuś trafnie to ujął - wygrywa ten co ma więcej naboi w magazynku (Auto aim włączony i jak wolno przeładowujesz - odpadasz)

3) Przez punkt 2) gra zaczyna się nudzić, ile można? Powinno być więcej taktyki, kombinowania, uczenia się - słowem większe wymagania dla gracza

4) Gdzie klimat MGS? (patrz punkt 2 i 3)

 

Choć co bym nie mówił - na razie jakoś tak odstawiłem COD4...

 

EDIT. Literówki

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Klimat MGS czuć dziś w sneaking mission jak gra się jako Snake,jeszcze jak do tego rozgrywka toczy się na Bliskim Wschodzie ma się wrażenie,że już się gra w MGS4-MOC!!!Co więcej można grać w SM też jako ...MK2...już dwa razy nim pykałem :P

 

Do mnie największą wadą jest FRIENDLY FIRE!!!!IDIOTYZM!!!!!!strzelam do kolesia,jakiś inny z mojego teamu przebiega na linii strzału i co....gó.wno wlaczy się blokada ,a tamten w tym czasie spokojnie mnie wykończy

 

A co grafiki obadaj Bliski Wschód-zdecydowanie najładniej wykonana plansza i daje nadzieje na wygląd fulla

 

PS.To chyba ja nie narzekałem na ilość naboi w magazynku :P ja narzekałem podobnie jak OlooS na tą durną blokadę przy strzałach :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
PS.To chyba ja nie narzekałem na ilość naboi w magazynku :P ja narzekałem podobnie jak OlooS na tą durną blokadę przy strzałach :P

 

Masz rację - sorki za złe cytowanie. Tak czy tak - denerwujące to jest <_<

 

Jak wrócę z pracy - odpalę nowy tryb i zobaczę mapkę - jestem bardzo ciekaw różnicy...

Co do friendly fire - to w sumie dodaje realizmu - musisz bardziej przewidywać co się stanie za chwilę :-) (żart)

 

Co mnie jeszcze irytuje, to takie uproszczenie rozgrywki w momentach, gdzie można by się pokusić o symulację, np.: Snajperka w widoku FPP stoi w miejscu. Ja się już przyzwyczaiłem do super patentu w COD4 - zawodnik normalnie oddycha - lufa się rusza, na moment strzału wstrzymuje oddech i strzela. Tutaj tego nie ma - to się nazywa pewna ręka...

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Nie napalaj się na bóg wie co odnośnie wyglądu nowej planszy.Po prostu dla mnie jest ona zdecydowanie najładniejsza ale i tak całościowo beta poziomem graficznym przegrywa z CoD4,jedynie momentami jest porównywalna.Na Groznyj Grad przy większych zadymach czasem gubi klatki,eksplozje są słabe,a ogień wygląda beznadziejnie,a wygląd postaci to przepaść w porównaniu do tych z CoD4.

 

Jak bym ale miał wystawić ocenę tej betce to dałbym 8/10 ,może nawet plusik mały.Jest dobrze,MGS4 kupuję tylko i wyłącznie do single player i bardzo cieszę się z faktu,że gdy już poznam zakończenie ostatniej przygody Snake'a będę mógł przedłużyć żywot gry ,grając sobie w naprawdę dobre MGO

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Wczoraj gadałem z Kyo, że ciekawe jak wypadnie Sneaking, no i jest. Czas oblukać, chociaz mam nadzieję, ze w pełnej będzie też klasyczny SNE. Co do ammo, to na więcej starcza, gdy się nie używa AA :). Ja i tak wiem, że będę narzekał, bo pod względem grywalności i gameplayu dla mnie to MGO jest za starym nawet więcej niż stare za tym jesli chodzi o grafikę :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...