Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość KaIgrekO
Jeśli zarejestruje się na UK to będę mógł normalnie robić zakupy w MGO Shopie jak w PSS? Bo słyszałem, że nie i nie wiem czy rejestrować się na UK czy może na Polskę i liczyć na cud w postaci naszego MGO Shopu.

 

Nie wiadomo jak Konami zareaguje - jak coś będziesz chciał kupić to masz weryfikacje karty płatniczej gdzie musisz podać wszystkie prawdziwe dane (które będą na Polskę) do konta które jest założone np. w UK albo jakimś innym "normalnym" kraju. Możesz zaryzykować ale ja Ci nie doradzę żeby potem nie było...

 

BTW: Ja walczę nadal - może się uda :/

 

EDIT: a wogóle dlaczego wszyscy nie wbijemy do Konami o ten sklep? Czy to sprawiedliwe wg. Was? Ja koresponduje z Konami (wysłanie e-maila nic nie kosztuje), wydzwaniam do SCEP. Skoro damy im znać że jest na takie coś zapotrzebowanie to jest większa szansa że udostępnią NAM tą usługę. Siedząc i się modląc nic się raczej nie osiągnie.

 

SCEP: 0 801 230 000

Konami Online Support: en_support@konami-europe.net

Możecie także pomęczyć wydawcę że Was łaskawie nie poinformował o taki fakcie (bo mnie ot osobiście boli że nie mogę w pełni skorzystać z opcji gry a zapłaciłem za nią dokładnie tyle samo co anglik czy niemiec)!!!

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
Jeden slot, razem z gra masz na konsole, jesli zalogujesz sie pod innym game id to nie bedziesz mial zadnego slotu, bedziesz musial kupic "paczke" slotow. W tej paczce sa bodajze trzy sloty.

4 sloty - prawda - lepiej nie kombinować...

 

UPDAT: Nie ma w paczce 4 slotów. W sumie można dokupić 4 sloty. Wiem co mówie...

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza

Heh, zazdroszcze wam, tez bym se popykal, ale lagi nie daja mi spokoju :/ Z m4 jakos da sie biegac, smiesznie to wyglada. B. czesto wystepuje taka sytuacja : stoi sobie koles, strzelam w niego, nastepnie wbiega za rog jakiegos budynku, czy ulicy i deda od moich kul, a ja zdobywam fraga ! To wyglada, jakby moje kule go namierzaly i lecialy zanim, skrecaly za rogiem i dopiero zabijaly....

Odnośnik do komentarza

hej

mam pytanie - nie mogę przełączyć żadnej broni w tryb auto aim - po wciśnięciu kwadratu słychać dźwięk (taki jak nie można czegoś wykonać w danym miejscu) i tyla. więc auto aim jest u mnie ciągle nieaktywny. jak to zmienić? w MGOBeta działało chociażby na SMGs. A tutaj ni ch***. Macie pomysł co źle robię?

Odnośnik do komentarza
hej

mam pytanie - nie mogę przełączyć żadnej broni w tryb auto aim - po wciśnięciu kwadratu słychać dźwięk (taki jak nie można czegoś wykonać w danym miejscu) i tyla. więc auto aim jest u mnie ciągle nieaktywny. jak to zmienić? w MGOBeta działało chociażby na SMGs. A tutaj ni ch***. Macie pomysł co źle robię?

 

U mnie AutoAim smiga,wiec nie wiem gdzie moze byc przyczyna. Moze nie zapisuje Ci w opcjach ustawien?

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
hej

mam pytanie - nie mogę przełączyć żadnej broni w tryb auto aim - po wciśnięciu kwadratu słychać dźwięk (taki jak nie można czegoś wykonać w danym miejscu) i tyla. więc auto aim jest u mnie ciągle nieaktywny. jak to zmienić? w MGOBeta działało chociażby na SMGs. A tutaj ni ch***. Macie pomysł co źle robię?

W Game Options w trybie online druga zakładka - Lock-On daj na ENABLE i NIE NACISKAJ trójkąta aby wrócić do menu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...