Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chapterem bardzo rozczarowany, to miała być dobra walka Kakashi vs Sasuke, a okazało sie że to był moment dla Naruto, który "saves the day!" Srsly, Blondi wpadł za wcześnie, Emo stracił wzrok, więc chciałem żeby Kakashi go troche poturbował, ale dupa, różowa jak zwykle "ruins the day!"

 

Eh, teraz sprawy przedstawią sie mniejwięcej tak...:

Naruto - Kakaszku, zostaw to mnie, wiesz, walka przeznaczenie, te sprawy, idź siądź se na pagórku i pooglądaj jak sie tłuczemy, mkay?

Kakasz - Nie no spoko Naruciak, zabrałeś mi screen time'a, miałem aż prawie cały chapter dla siebie, więc jest i tak good. Pójdziemy z Sakurką sobie zapażyć herbaty i będziemy ci kibicować.

 

Later.

 

Sasek - Uuu, Nafiuto, jakiś ty badass, nie radze sobie : (

Narut - Wiesz, sie gra sie ma, mam dress od pumy!1

Zetsu - SASEEEK!!! MASZ IŚĆ DO DOMU BO MADARA WOŁA NA OBIAD!!! I JAKĄŚ NOWĄ PARE PATRZAŁ DOSTANIESZ CZY COŚ, NO TO LECIM.

Sasek - K thx bye

Naruto *płacze* znowu...okazałem sie zbyt słaby...

 

No, humor aside, to mniejwięcej tak to będzie wyglądać.

 

KISHI TY TROLLU!

 

głównie jestem zły, bo to ma być rok Kakashiego, ale zdaje sie że to wszystko co mógł dostać...a ja chciałem tylko troche Hand to hand combat, i pare wymian elemental jutsu :(

 

3/10

Odnośnik do komentarza

Szczerze... lipa straszna ostatnio.

Niby super kozacy a tu jednak ostatecznie nie do konca i malo urozmaicone.

Sasuke juz wy.sr.al sie z chakry chyba ze sto razy, ale i tak dalej ciagnie bo costam (insert: dostal ja stad, tamtad bla bla bla).

Teraz jeszcze sie wymeczyl i znowu pewnie bedzie "your princess is in another castle" akcja.

Odnośnik do komentarza

A może naruciak w tej walce użyje tej super-duper-tajnej mocy od Itachiego? Chciałbym się już dowiedzieć co to jest ;)

Też, ale podejrzewam, że dowiemy się trochę później, może w czasie treningu w czasie którego Naruto ma nauczyć się kontrolować w potworka jak Bee, bo podejrzewam, że będzie to tego typu powuh.

Ale i tak się cieszę, że Sasek choć na chwilę oślepł.

Odnośnik do komentarza

Snujecie domysły jakieś świetnej, zawziętej walki, a prawda będzie taka, że pewnie Naruto się rozpłacze, a Sasuke ucieknie zaraz po 15 stronach dialogu, że powinien wrócić do konohy.

Albo raczej Madaro go wciągnie lub coś, bo Sasuke jest prawie całkowicie ślepy.

Teraz mnie ciekawi czy Madara przeszczepi mu oczy od Itachiego czy kogoś innego, no chyba, że jedno oko od jednej osoby a drugie od innej. Madara chyba nie ma w kolekcji tylko oka Danzou i Obito.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to ciekawi mnie czemu twórcy mając tyle dobrego materiału na fillery robią takie idiotyczne odcinki jak te z Guren. Nie mogliby pokazać jakiejś dodatkowej historii z Akatsuki? Przecież wiadomo, że organizacja nie utrzymuje się z łapania jinjurikich. Albo chociaż czegoś z Sasuke, dałoby się chociaż przedstawić jakiś bonusowy quest, rozgrywający się powiedzmy w czasie kiedy jeszcze trenował u Orochimaru. Ale po co.

Taki np. Bleach ma całkiem niezłe zapychacze, które w dodatku bez problemu mogłyby stanowić dopełnienie mangi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...