Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego właśnie pisałem, że to miało być na sasuke - nie wie jak to zadziała na niego samego.

 

motyw z "klonowaniem" kekkei genkai jest dla mnie największym przegięciem tej mangi. najbardziej pożądane "techniki" nagle stają się powszechne :confused:

jeszcze tylko brakuje by byli jinchūriki byli w stanie używać w pełni sharingana...

Odnośnik do komentarza

A ja mam nadzieję, że manga powoli dobiegnie końca, bo niedługo skończą się ostatnie racjonalne pomysły, i Kishi już popadnie w totalny obłęd wymyślając rzeczy, które na trzeźwo zagrożą stabilności psychicznej czytelników.

 

Zresztą ostatnio i tak czytając najnowsze chaptery, ogarnia mnie taki stan:

 

RE+wtf+am+i+reading.png

Odnośnik do komentarza

Racjonalne pomysły to już się skończyły. Ciekaw jestem czy niedługo dostaniemy ostatnią konfrontację z Madarą/Kabuto/Saskiem i w przeciągu najbliższych dwóch lat manga się skończy, czy Kishi wymyśli coś po tej wojnie.

Już dawno przestałbym to czytać, ale jak wchodze na strone w celu obadania nowego chapka OP to widze przy okazji Naruto i jakoś nie mogę się powstrzymać i zaglądam z nadzieją, że może coś ciekawego będzie. :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Rozkłada mnie na łopatki, jak Kishi zapomina co mogą bohaterowie jego własnej mangi. Naruto atakuje psa gigantycznym ale zwykłym rasenganem zamiast użyć fuuton rasengana w taki sposób jak w walce z Kakuzu. Miałby go z głowy, jużby się nie zregenerował.

Odnośnik do komentarza
<br />Rozkłada mnie na łopatki, jak Kishi zapomina co mogą bohaterowie jego własnej mangi. Naruto atakuje psa gigantycznym ale zwykłym rasenganem zamiast użyć fuuton rasengana w taki sposób jak w walce z Kakuzu. Miałby go z głowy, jużby się nie zregenerował.<br />
<br /><br /><br />

 

Hah lOOkaj czasami do tekstu :P Czego by Naruto nie użył to nie rozwali tych psów. One będą się bez przerwy respawnowały. Naruto musi pokonać samego Nagato,żeby przerwać tę technikę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo
<br />Rozkłada mnie na łopatki, jak Kishi zapomina co mogą bohaterowie jego własnej mangi. Naruto atakuje psa gigantycznym ale zwykłym rasenganem zamiast użyć fuuton rasengana w taki sposób jak w walce z Kakuzu. Miałby go z głowy, jużby się nie zregenerował.<br />
<br /><br /><br />

 

Hah lOOkaj czasami do tekstu :P Czego by Naruto nie użył to nie rozwali tych psów. One będą się bez przerwy respawnowały. Naruto musi pokonać samego Nagato,żeby przerwać tę technikę ;)

 

Pamiętasz jaki typ obrażeń zadał fuuton rasengan Kakuzu - przerwał połączenia międzykomórkowe, to byłby koniec tego summona.

 

Kishi najpierw coś wymyśla by potem to zupełnie olać.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Ciekawi mnie tylko co będzie z tym kolesiem podobnym do sasuke - bombelkowy Jinchuuruki, lol. W Anime był on kumplem naruciaka, a w mandze sie nawet nie znają, więc jeśli bedzie walka miedyz nimi to ciekawe co sie stanie. Mam nadzieje ze Yagurę zrobią najsilniejszym , a 2 ogoniastego najslabszym.

 

Wątpię żeby dwójka ostatnich ogoniastych starła się z resztą Jinchuurukich, raczej postawią przeciw nich któryś z teamów z sojuszu. Akatsuki dość szybko zebrał 7-kę i nie były to specjalnie trudne walki, więc poziom byłych Jinchuurukich do Naruto i Bee jest raczej nie równy. A poza tym kolidowało by to z anime (przypadek Utaki i Naruto), a jak wiadomo twórcy anime wywierają jakiś minimalny wpływ na  Masashiego Kishimoto.Ale nie ma co gdybać na temat przyszłych wydarzeń w mandze. Za kilka chapterów przekonamy sie kto z kim i pod jakim krzakiem będzie się ścierał ;)

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza

się sprawdziło, że prezent był "na sasuke", ale tego że jest to oko z najsilniejszym genjutsu się chyba nikt nie spodziewał.

 

dodatkowo jakiś mega up dla nagato, z serii "z du.py" i w sumie cały epizod przegadany.

 

ciekawe co teraz z itachim jak już nie jest pod kontrolą (pewnie się poświęci) i z nagato (powinien się poddać), chyba że gdzieś w pobliżu jest jakiś oddział który ich zapieczętuje.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No ciekawe jaki cyrk teraz kishi wymyśli z itachi - bo jak wyrwał się z edo tensei i jest teraz poza władzą Kabuto i jest nieśmiertelny ? :P

 

A up Nagato nie taki z dupy, przede wszystkim to on od początku powinien tak wyglądać, nie korzystał z Paina i Gedo Mazo to powinien mieć swój pierwotny wygląd.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...