Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Kakashi zapytał skąd Tobi ma oko, w sensie ”get” a nie “have”. Gdyby był pewien, że to Obito to by nie pytał. Tobi powiedział, że ma je z Kannabi-kyo , czyli od Obito. Być może ciało nie było tak zniszczone, by nie odzyskać drugiego oka. Tak czy owak naciągane to, że Tobi mając mnóstwo oczu, akurat używa oka Obito. Pomijam, że wcześniej miał dwa sharingany, co by znaczyło że były różnych właścicieli.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tego Tobi nie potwierdził, że zabrał mu oko.

 

Miał do wyboru: lewą nogę albo prawe oko :P

 

Absurd goni absurd. Okaże się, że Tobi to Harashima XD Jego tożsamość to pewnie mega beton w stylu zabili go i uciekł.

 

Nie zdziwię się jak to brat Madary - wiecie, ten któremu oczy wydłubał.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ok, już się domyślam. Mając DNA Obito i komórki Hashiramy wyhodował oko, które miało specjalne właściwości przenikania do innego wymiaru (o czym Obito pewnie nie zdążył się dowiedzieć). Niektórzy Uchicha mieli unikalne zdolności, albo przynajmniej predyspozycje (vide Shisui i jego Kotoamatsukami). Tyle, że Kakashi i Tobi wykorzystali te oczy w nieco innym stylu.

Odnośnik do komentarza

Też mnie trochę dziwi, że Kakashi do Kamui używa ms, a Tobi do swojego Jikugan Ido zwykłego sharingana. Hm, nie chce mi się szukać, ale on nigdy nie miał ms-a jak używał tej techniki, czy tylko teraz? (bo może to kwestia Rinnegana?).

Tak czy owak Kishi celowo chce nam wmówić, że Tobi to Obito i robi wszystko by ludzie się dali nabrać ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tobi nigdy nie pokazał MS.

 

Zrozumiałbym jeszcze gdyby jego technika działała jak oko Shisuiego - standardowy sharingan, ale po jednorazowym użyciu techniki oko jest nieaktywne przez długi czas.

 

Pomijam już fakt, że skąd niby Tobi miałby wiedzieć, którego oka używać (skoro ma ich kilkadziesiąt) i że akurat oko Obito ma takie wyjątkowe właściwości - każdy Uchiha kształtuje mozliwości swoich oczu przez lata treningu, dopiero wtedy wiadomo co i jak.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Być może ktoś w rodzinie Obito miał takie zdolności, ale nie dało się odzyskać oczu lub ciała? Ewentualnie śledził życie Obito i jakoś doszedł do tego (może nawet nasłał wojowników na niego, by zyskać DNA). Możliwości jest wiele, na pewno Tobi przez kilkanaście stron prędzej czy później to wyjaśni ;p Raczej trudno tu mówić jednak o przypadku, że tylko Kakashi i Tobi używają przemieszczenia do innego wymiaru (żaden inny Uchicha nie stosował tych technik).

Jeśli Tobi jest Uchicha, to widocznie może łatwiej stosować tą technikę.

Odnośnik do komentarza

Już dawno przestałem doszukiwać się sensu w tym co Kishi przedstawia w mandze. Tożsamość Tobi'ego poznamy jak zdejmie maskę (bądź mu ją zniszczą) jak i tego skąd ma oko powiązane z sharinganem Kakashi'ego. Ktokolwiek by to nie był Kisiel wyjaśni to po swojemu z pewnością mocno naciąganymi argumentami więc dalsze spekulacje na nic się zdadzą.

Odnośnik do komentarza

Kogo idzie Sasuke spotkać? Rodziców? Madarę? 1 Hokage? Sage'a?

 

A Kakashi teraz tak przykoksił, że jego Kamui zabiera mu połowę chakry, później połowę z połowy, później połowę z połowy z połowy itd. Kolejny z nieskończoną ilością chakry ;] Mam wrażenie, że gdzieś w międzyczasie w mandze zmieniły się zasady zarządzania tą energią.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nosi pod ręka zapas baterii Duracell ;) Mi się najbardziej "podoba" umniejszenie Sage Mode - jeden z tych ficzerów, które kisiel dobrze obmyślił został teraz zepchnięty na margines jako zdolność dla lamusów przez banalny Kyubi power up. Myślałem, że Sage Mode będzie tym na czym już do końca będzie bazowac Naruto jako zdolność dzięki, której jest podczas jej trwania praktycznie niezniszczalny i dzięki mocy lisa zostanie po prostu udoskonalona, a tu kupa. Naruto wszedł w SSJ2 i koniec.

Odnośnik do komentarza

No więc mamy już pewien leak spoiler:

 

 

Kakashi thinks perhaps Tobi is Obito.

Guy and Kakashi comes up with a plan, and uses Kamui to fly Naruto's Kage-bunshin to Tobi, and shatters his mask.

 

Kakashi's chakra is almost at its limit

They hit the mask with Rasengan, and.... end of chap.

 

Kakashi myśli, że Tobi może być Obito (albo w innym tłumaczeniu - nie może, ale ma coś wspólnego)

Kakashi wysyła klona dresa dzięki Kamui do innego wymiaru, atakują Tobiego, a klon w tym momencie trafia Rasenganem w maskę... koniec chap'a (następny pewnie przeniesie akcje gdzie indziej... argh!).

 

Odnośnik do komentarza

O, teraz pokazali MS-a od Tobiego, chodziło o to by nie pokazywać że ma takiego samego jak Kakashi ;p

 

Ale fajną niespodziankę zrobił klon Tobiemu, haha aż się uśmiechnąłem.

 

A Kakashi to chyba wiadra sterydów od inwazji Pain'a łykał co rano, bo z "trzech Kamui" zrobiło się "cztery i jeszcze parę razy".

 

Ps. Sasuke nadal byłby ciekawy, więc "a w międzyczasie u kage" ;p

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A Rasengan to teraz niezłe gówno, jeszcze kiedyś spokojnie wystarczył na rozwalenie ostatniego ciała Paina, a teraz wystarcza tylko na roztrzaskanie maski i zranienie w rękę. xD

 

To samo pomyślałem :confused:

 

Wziął Rasengana na fejsa, bez jaj.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...