Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja (pipi)ę tego się już czytać nie da! Niech się zacznie coś dziać. Kolejny chapter w którym po 3-4 str omijałem większość dialogów czytając tylko "punch-line'y". Dawać akcje. Niech się dzieje wojna, a nie talk no jutsu :/

 

No, musiałem się wyżalić :confused:

 

O matko! Kishi nauczył się prowadzić dwie sceny w jednym chapie! I to na jednej stronie?! Szkoda, że chłopak szlifuje warsztat tak późno...

hehe no w końcu opanował ta sztukę :rolleyes:

Naruto 2 będzie już niszczył na całej linii

Odnośnik do komentarza

Nie oglądajcie Road to Ninja - kiepski, dwugodzinny filler. W zasadzie najlepszym momentem jest jakieś 5 minut wspominek... z oryginalnego anime. Żenada, nawet walki są słabe (o ile w ogóle już jakieś są, w zasadzie to tylko Yondaime się troszkę popisuje, ale tylko troszkę). Zmarnowany czas. Zawód. Smuteczek w chu.j.

Odnośnik do komentarza

Lepsze fillery niż masaktyczne przeciągnie jak w One Piece. Naruto się skończy i wtedy bez problmu będzie można fillery pominac, a przy takim OP jestem skazany na slamazarne tempo odcinków...

 

Fillery to dobra rzecz.

Bezbłędna logika - jak się skończy seria pełna fillerów, to będę mógł ją obejrzeć bez fillerów.

Czyli są zbędne całkowicie, a nie dobre.

Odnośnik do komentarza

No a jak sobie niby inaczej wyobrażasz tworzenie takiego anime? Skąd mają materiał mangowy wyczarować? Jeden odcinek anime, to nie jest jeden chapter mangi. Żeby stworzyć dobry odcinek, trzeba tak z 2 rozdziały w niego włożyć, więc logicznym jest, że szybko się dogania mangę i konieczne są fillery, aby kishimoto mógł stworzyć więcej materiału. Fillery to najlepsze lekarstwo na to. Może tez pójść drogą One Piece i robić 1 odcinek = 1 rozdział mangi, przez co akcja wlecze się niemiłosiernie i anime zasysa przy okazji zmuszając nas do oglądania 500 odcinków mozolnej akcji, zamiast 300 szybkiej.

Także albo fillery, ale gówniane ślimacze tempo. Ja wole jednak móc sobie te fillery ominac i ogladac szybckie i dynamiczne odcinki, niz nie miec fillerow i ogladać żólwie wyścigi i anemiczne walki.

Odnośnik do komentarza

Filery dobra rzecz jeśli mają ciekawy i inteligentnie napisany scenariusz. W tej materii przoduje OP. Wiele fillerów, zwłaszcza tych początkowych w OP było ciekawych, zabawnych i trzymających się przysłowiowej k*py (najprostszy przykład: Navarone Arc). Nie czytając mangi trudno było stwierdzić kiedy mamy do czynienia z fillerem, a kiedy z fabułą opartą już na mandze.

Z Naruto jest ten problem, że obecnie jest kilka odcinków opartych na mandze po czym wpierniczają kilka krótkich fillerów i znów wracają na główny tor. Wojna daje twórcom anime sporo swobody w pakowaniu pojedynczych epizodów nie mających nic wspólnego z fabułą mangi. Inna sprawa gdyby owe fillery były interesujące ale niestety tak nie jest. Nawet 6 odcinkowy bonus na jubileusz w postaci "Chikary" nie sprostał oczekiwaniom jeśli chodzi o fabułę. Obejrzałem tylko dla animacji i kreski.

Może dobrym pomysłem byłoby spauzowanie anime na pół roku. Ale ze względu na kasę tak się nie stanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...