Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą co z połową Tsunade? Ona chyba na tym ślimaku nadal coś tam próbuje dotrzeć na pole walki? ;)

 

Wyobrażam sobie jej wtargnięcie w kluczowym momencie z flakami na wierzchu, i taki mega puke od wszystkich ;) Aż mi się przypomniał jeden komiks z Playstation+, gdzie Mordechaj spotkał ekipę z FF ;)

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie pamiętam już do końca jak to było z Tsunade, ale czy ona przypadkiem nie chciała się leczyć za pomocą tego "pokemona", którego właśnie przyzwała Sakura?

 

Poza tym chapter niezbyt dobry... Nadal czekam na jakieś konkretne akcje 4 Hokage vs Madara,

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

@up

 

A to nie jest tak, że to co wezwali Sakura, Naruto i Sasuke to potomkowie tych oryginalnych summonów ? Przecież ten stary wąż zginął chyba w walce z Itachim, a zamiast tej starej ropuchy jest Gamakichi czy jak mu tam było.

Szczerze mówiąc to mnie zaskoczyłeś i sam już nie wiem jak to jest. Myślałem, że to nie są potomkowie, ale być może masz rację. Może niech ktoś lepiej obeznany się wypowie.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Swietne pytanie.Nie myslalem o tym wczesniej ale teraz co o tym wspomniales:
W walce z itachim to zginal orochimaru a przynajmniej jego czastka co byla w pieczeci.Ten najwiekszy waz owszem,zginal,ale w walce z Deidara jak Sasuke go uzyl by sie w nim schowac,wiec waz to na pewno jakis potomek.Tym bardziej ze ten jest w kratke a tamten mial jednolity bialy kolor jesli dobrze pamietam.

Zaba to Gamakichi bo 1)nie ma szramy na oku , 2) pali papierosa zamiast fajki ,wiec to na pewno nie Gamabunta.

Co do slimaka to ciezko stwierdzic.Stawialbym ze to nowy bo czemu tylko Sakura mialaby nie miec swojego slimaczka ale z drugiej strony nie widzielismy innych slimakow,wiec nie wiadomo co mogloby sie roznic oraz jako ze jest to slimak leczniczy to pewnie sie regeneruje i nigdy nie starzenie...albo cos w ten desen

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

http://www.mangareader.net/naruto/634

 

No to są potomkowie, ten wąż nawet taki jakiś uprzejmy.

 

 

Dużo walki, nowe super jutsu na miarę niszczyciela planet (połączenie Oodama Rasenshuriken i Susanoo Kagutsuchi), którego nazwa jest tak długa, że shinobi wykrzyczający ją z trudem zrobiłby to na jednym oddechu i przy okazji zdążyliby go otoczyć przeciwnicy... :)

No i na końcu cliffhanger z Oro, który chyba jednak pojawił się przy tych ciałach kage pokonanych przez Madarę (chyba nie myśli przejąć ciała Tsunade... O KU*WA, TO BYŁBY HARDKOR).

 

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Co do nowego chapa:

 

 

 

No i okazało się, że Oro jest dobry... wtf? To nic, że był bad guyem przez całą serię, a potem długo w nowej, że zrobił tyle złego, ale dziś po prostu coop, "zmieniłem się" i jazda. Kishiemu się już chyba nie chciało kombinować, i idzie na łatwiznę. Dąży żeby cały świat wpie.rdolił Madarze i Tobiemu, a na końcu obserwował walkę o tytuł Wielkiego Kage Wszystkich Shinobi między Naruto, Sakurą i Sasuke. Pewnie na końcu wyskoczy jeszcze Rikudo Senin i powie: "Wszyscy będziecie władcą" i na koniec screen z trzema twarzami na skale pod twarzami byłych hokage.

 

Odnośnik do komentarza

No myślę, że przesadzacie. Oro nie zrobił się dobry... Jak to powiedział, woli po prostu obserwować jak działają inni. Miał tu na myśli Sasuke, który zdradza powoli swoje prawdziwe intencje (Teraz to on chce decydować o tym, co dobre a co złe...) 

 

Mina Sakury na pytanie Saia podpowiada mi, że Kishi chyba właśnie zrobi nam twista jeśli chodzi o zakończenie w kontekście relacji Naruto - Sasuke.

Odnośnik do komentarza

 

Oro nigdy nie dorówna mocą Madarze i Tobiemu, więc Kishi nawet nie zamierza z niego robić przeciwnika. Jeśli jednak Oro miałby sensownie jeszcze istnieć w tej mandze, a postać tego kalibru i sympatii wśród fanów raczej nie powinna być pionkiem obok innych, to powinien właśnie się sprzymierzyć, przeprosić i skupić na wspieraniu Sasuke. Choć to naciągane, że chciał tak naprawdę dobry być dla wioski (w ogóle to w Naruto wszyscy chcą być dobrzy dla świata, tylko jakoś k*rwa wybijają przy tym wszystko co się napatoczy), i nie był tak naprawdę egoistą chcącym poznać wszystkie jutsu (co w obliczu przepaków takich jak Madara, którzy jak byli mali to wpadli do kotła z chakrą, wydaje się śmiechu warte). 

Wiadomo, że będzie final arc, świadczy o tym chociażby ciągłe trzymanie dystansu fillerowego (około 80 chapów) przez twórców anime, którzy jeśli to co teraz miałoby być ostatnim arc'iem, to by mogli sobie darować. Nie mogą, bo wiedzą że Kishi jeszcze po tej wojnie coś tam szykuje.

 

Odnośnik do komentarza

http://www.mangapanda.com/naruto/636

 

 

Takie sobie, walka z flashbackami wymieszana. Fajnie, że Kakashi użył swojego tekstu z walki z Zabuzą ;) Na końcu nawet nie wiem co robi Madara, ale chyba coś przykrego Obito. I po co on chce tego Rinne Tensei? Przecież Rinne Tensei przywróci go do żywej formy, która może zostać normalnie zabita, normalnie zmęczona i normalnie pokonana. No chyba, że to wymagane by stać się jinchuuriki od Juubiego. Cóż, w każdym razie chyba wiadomo było, że Madara wykorzysta Obito.

 

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam tego czapa.

Pierw Minato mowi ze "now i understand" a pozniej zdziwienie "jednak to ty?"

Madarze nie udalo sie ozywic ale nie przejal sie tym tak jakby od poczatku planowal ze Tobi bedzie jinchuriki.Jednak jest powiedziane ze "Tobi zablokowal jutsu Madary"

Do tego niby czwarty zabil Tobiego ale on jednak zyje i do tego przejal juubiego.WTF?Myslalem tez ze w celu stania sie jinchuurikim,sa potrzebne pieczecie i te sprawy a tu juubi chyba po prostu wsiaknal do ciala Tobiego przez jego rane?

Odnośnik do komentarza

Pewnie wytłumaczą to jakimś dziwnym sposobem w następnym chapterze, że Obito się na to przygotował już dawno, albo że to był plan Madary, a Rinne Tensei miało odwrócić tylko uwagę. Serio, nie wiem jaki jest sens Rinne Tenseia, skoro to Edo Tensei wyzwolone spod kontroli daje więcej możliwości - nieograniczona chakra, nie można kogoś zabić, nie męczy się. Po Rinne Tensei stawałby się po prostu żywym, ze wszystkimi ograniczeniami. Nie kumam ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...