Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Słaby ten czapterek, czekam na lepszy. Za dużo gadania, Shika jakiś taki niewyraźny, nic się nie dzieje, Naruto po raz pierdyliardowy ma łzy w oczach i złość w głowie. Blah, ile można, człowiek się szykuje na totalną rozwałkę, a tu pierdu-pierdu i koniec czapa.

Odnośnik do komentarza

Madara to jakiś bot chyba, zapytany odpowiada rzecz, która ze strategicznego punktu widzenia powinna być skrywana. No ale dobrze, że Kishi sobie przypomniał, że brakuje dwóch bijuu, ale w sumie to nie są potrzebni. Nawet nie pytam jak to działa, skoro brak najpotężniejszych bijuu opóźnia rozkwit drzewa o... 15 minut. Serio, tyle szumu by złapać dwóch jinchuuriki, zamiast poczekać 15 minut? Oo' Geez, strasznie niecierpliwi są :P Jeszcze by wyszło, że bez reszty pozostałych opóźnieniem byłaby jakaś godzina, ale przecież nie będą tyle czekać...

Odnośnik do komentarza

Hm, czy oni wykonali jakiś ruch, nim Minato zaczął się rozczulać nad światem? A tak, chyba trochę podskoczył Obito do góry i może trochę do przodu wykonał manewr Naruto. Zanotowałem też po jednym ciosie od Madary i Hashiramy. Nawet shinobi nie wiedzieli co mają zrobić, więc postanowili że może powinni zapytać kage.

Odnośnik do komentarza

Jak ta cała obecna sytuacja jest arcychvjowo prowadzona, to głowa boli. Od 50 rozdziałów (naprawdę, to nie hiperbola) stoją w jednym miejscu i w kółko powtarzają ten sam schemat: atak -> wpie.rdol -> przemowa motywacyjna -> power up -> atak -> wpie.rdol -> przemowa -> power up. and so on and on. ile już było tych gadek o nie poddawaniu się, ile razy chakra lisa ponownie doładowała innych shinobi, ile razy pojawiła się kolejna postać, która nie zrobiła nic sensownego, oprócz powtórzenia tego schematu.

 

To wygląda jakby Kishimoto wziął swój zeszyt z wszystkimi pomysłami, które mu zostały do pokazania, zgromadził wszystkie postacie w jednym miejscu i po prostu odhaczał kolejne pozycje jedna po drugiej.

 

Nie da się tego czytać, nic istotnego się praktycznie nie dzieje, zero jakichkolwiek emocji przez to ciągłe pierd.olenie w kółko tego samego =/

Ja nie wiem (pipi)a, przez ostatni rok czuje się jakby Kishimoto mnie wrzucił w Izanami =/

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

E tam, fajnie mu wyszło graficznie, o dziwo nigdzie się nie pogubiłem w bohomazach ataków. Ogólnie taka fajna mobilizacja wszystkich (wreszcie sobie o nich przypomniał, szkoda że tak późno), i trochę ataków, nawet wtedy gadkę lepiej się czyta. Jeśli Kishi w następnym chapterze zrobi jakiś flashbach, wspomnienia o przyjaźni, albo nudną pogadankę, to możliwe że ktoś mu wyśle bombę pocztą ;)

 

Ale znając reguły Izanami, pewnie tak będzie... :/

Odnośnik do komentarza

Myślę, że Obito na pewno się podniesie po takim strzale, fajnie, że w końcu zadali mu jakieś obrażenia, swoją drogą fajny panel: 

naruto-4515347.jpg

 

@Blue: wiesz ile razy już było takie pie.przenie na końcu czapa? poza tym, jest kilka grup tłumaczeniowych i często jest inny sens w niektórych zdaniach. Obczaj mangapanda, mangashare, mangastream, a się przekonasz.

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...