Skocz do zawartości

Viking: Battle for Asgard


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy trailer - http://www.gametrailers.com/player/30323.html (troche gameplayu i cut-scenek)

 

Przyznam szczerze, ze spodziewalem sie o wiele wiecej! Grafika w Viking jest kiepska(modele postaci - ohyda! ;) ), w dodatku otoczenie wydaje sie niezniszczalne. Moim marzeniem byly epickie walki, niszczenie twierdz i swietna grafika. Niestety, jestem rozczarowany. Jedynym plusem jest chyba tylko gęsto tryskająca posoka i odcinanie konczyn przeciwnikom.

 

Premiera gry wiosna, w piatek zapowiedz w Neo+.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Glowny bohater nadal wyglada jak Justin Timberlake ktorego nordycka mama wychowala na proteinach...Jednak otoczenie prezentuje sie juz na tym trailerku calkiem klimatycznie. W sumie gre robi Sega. Jesli bylby to masive slasher w arcade'owym stylu...kto wie. Tematyka fajna, main char z koszmarnym dizajnem (co robi na jego plecach ten swiecacy pompon??) zobaczy sie co z gameplayem. Przydalby sie multiplayerowy arcade'owy slasher z mozliwoscia ciorania z kumplami w sieci. Ty i Twoi ludzie kontra np tysieczna armia...koniec marzen ;)

Edytowane przez Machel
Odnośnik do komentarza

Grę robią ludzie od Spartan: Total Warrior więc wiadomo czego się spodziewać. Już sam Spartan pokazywał że można pyknac grę gdzie na raz walczy ze sobą ponad 100 postaci, które nie wyglądają jak klocki lego. Tutaj oczywiście nie zobaczymy postaci wymodelowanych jak w Soul Caliburze ale też totalnych kwadratów nie uświadczymy. Z pewnością będzie krwawo, klimatycznie i płynnie- nawet porzy sporej liczbie przeciwników na raz na ekranie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie must have.Szczegolnie podoba mi sie ten moment w trailerze oblezenia twierdzy kiedy setki strzal leca w naszym kierunku jesli w grze znajda sie takie bitwy to ja nie mam pytan.Momentami klima w stylu Lord of the Rings z tymi nazgulopodobnymi stworami i mi to bardzo odpowiada.Jezeli jeszcze gra bedzie chodzic plynnie przy duzej ilosci przeciwnikow(bardzo duzej jak mniemam wkoncu to tworcy spartana) to MIOD!!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Izon, tak są takie bitwy jak napisales :) i wygladaja one rewelacyjnie, a do tego wszystko chodzi plynnie. ( Wiem, bo grałem :P )

 

 

mozesz cos wiecej napisac? czy postac sie rozwija ? czy tyllko sieczka jak w spartanie? i ogolnie jakie wrazenia?

bo zastanawiam sie pomiedzy gt5 prologe a vikingiem .....hmmm

Odnośnik do komentarza

Tak, postac mozna rozwijać przez kupowanie skilli itd.

Grałem w spartana i stwierdzam ze jest o wieelee wieksza sieczka niz w spartanie.

Gameplay jest podobny, ale mi sie bardziej podoba bo mamy wieksza swobode niz w Spartanie.

No gra mi sie strasznie podoba i naprawde warto w nią zainwestować.

Moje ocena 9/10 :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Tak, postac mozna rozwijać przez kupowanie skilli itd.

Grałem w spartana i stwierdzam ze jest o wieelee wieksza sieczka niz w spartanie.

Gameplay jest podobny, ale mi sie bardziej podoba bo mamy wieksza swobode niz w Spartanie.

No gra mi sie strasznie podoba i naprawde warto w nią zainwestować.

Moje ocena 9/10 :)

Pozdr.

Dzięki za opinię, czyli grę kupuję na pewno.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no wiec ja juz prawie ukonczylem vikinga, zostalo kilka spraw i ostateczne starcie. postaram sie w skrocie opisac gre

 

muzyka i dzwieki : jest poprawnie, wg mnie brakuje troche wiecej muzyki w czasie gry, jakies nordyckie vikingowe nastroje, a ta muzyka sie pojawia tylko podczas bitew albo podczas jakiejs akcji wiekszej

g

rafika : hmmm ciezko mi ocenic, szalu nie ma ani przelomu ale jest naprawde fajnie, caly swiat wyglada fajnie, nie jest pusto, animacja nie zwalnia, poza kilkoma akcjiami ktore nie wiem czy celowo zrobione czy poprostu moc konsoli nie wytrzymala, sa jakies 3-4 bitwy ze jest okolo 200-300 jednostek i wtedy wszystko dzieje sie tak jakby w zwolnionym tepie,troche tak dziwnie ale sie nie dziwie bo ogrom obiektow, ogien , dym, kilkaset jednostek, budynki itp poza tym animacja fast ok. jedyny minus jaki moge dac to brakuje mi jakichkolwiek zwierzat w lasach, przydaloby sie umiescic jakies wilki albo dziki, zawsze to urozmaici walke i eksploracje terenu

 

walka : no walki sa super git mi sie podbaja, szczegolnie zakonczenia fatality, przepolawiajace wroga albo obcinanie rak a na koniec glowy, naprawde fajnie to wyglada, kamera sie obraca automatycznie, lekko zwalnia akcja, flaki fruwaja, krew pryska, fajne ;) dodatkowych skilli sie uzcymy na arenach umieszczonych na mapach, kazde nowe ruchy ciosy kosztuja nas golda troche, ciosow jest ogolnie hmm 10 jakos tak, walki z wiekszymi i trudniejszymi przeciwnikami polegaja na tzw time event, wykonczenie ich tez brutalne oczywiscie

 

rozgrywka: zaczynamy w malej osadzie mozemy pogadac z kilkoma npc, ktorzy daja nam pare misji, takich jak uwolnienie farmy od wroga by moc dostawac jedzenie, uwolnienie tartaku by moc budowac maszyny obleznicze itp itp swiat ktory eksplorujemy to wysppy, ktorych w grze jest 3, w osadach mozna kupic sie nauczyc nowych poziomow run ktore sluza nam w czasie walki cos jakby "czary" mamy lightening, fire i frost, czasami sie przydaja, u innego sprzeawcy kupujemy potionki, toporki do rzucania, oraz mapy z umiesczonymi skarbami ze zlotem

 

nie wiem co wiecej napisac, nie mam talentu. gra nie jest zbyt krotka, troche spedzilem czasu a pozostalo mi jescze kilka osad do uwolnienia. jako minus moge tez jeszcze dodac ze gra jak dla mnie troszke za latwa, pare razy zginalem ale ogolnie nie jest trudno. gre oceniam na hmm 7,5 /10

nie zaluje pieniedzy, spedzilem kilka naprawde dobrych godzin nad nia i zero nudy

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Mam problem z 2 "wyspa" (Galcliff konkretnie) - jestem przy east cavern, musze zabic championa i zdobyc kluczyk by otworzyc ta jaskinie ...... ale ja go nigdzie nie widze ..... Gdzie on stoi mniej wiecej !?.

Swoja droga gra strzal w dziesiatke, nie moge uwierzyc ze zostala tak zbesztana i niedoceniona !.

Odnośnik do komentarza

Co z tego, to że jest nudna na dłuższą metę to swoją drogą, gdyby jakiś jej element działał nie należycie wtedy mówilibyśmy o bullshicie (zarymowane celowo :P).

Czuję się po prostu oszukany, AC mi się też bardzo podobał (gra również cierpiała na "to", ale ja jakoś przemogłem się przez to, odnalazłem coś w tej zabawie skacząc po miastach co mnie przyciągnęło na dłuuuugooooo), mogłem w ten tytuł zagrać już daaawno, a cieszę się nim dopiero teraz :/.

No ale mniejsza o to, jestem na 2 wyspie i nie wiem gdzie ten fakin czempion....... .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...