Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat żyje codziennie, codziennie jest jaranie się nowymi wyciekami, spekulacjami, komentowaniem wyglądu i decyzji Apple. Ogromne poruszenie na Twitterze, forach, tech-serwisach. Odliczanie dni do prezentacji. Czyli co, jednak Apple nie jest orędownikiem rynku mobile, skoro takie poruszenie wywołuje, nie wytycza nowych szlaków, a jest tylko ubogim w opcje kustomizacji Androidem za kilkukrotnie wyższą, przepłaconą cenę dla lansu? #Applesiękończy 

 

Załosny Spidersweb już pewnie ma gotowy tekst do wypuszczenia 9/9/14 z tytułem, że Apple się kończy, nic ciekawego nie pokazało i iPhone znów zawiódł i nie spełnił oczekiwań. 

Odnośnik do komentarza

Bez Jobsa, to oni już niczego nie zwojują na rynku... tru story. 

Jestem ciekaw iosa8, bo 7 i te ikonki ADHD totalnie mi nie przypadły do gustu i jakbym miał wybór, to wybrałbym pierwsze ikonki. 

Nie licząc problemów z odpryskami, to od 4s(śmierć Jobsa) postarali się przy TouchId, reszta średnia i nie wnosi nić nowego ani rewolucyjnego. 

Odnośnik do komentarza

 

Też coś tu widać.

 

Apple i tak pewnie sprzeda w cholerę tego i tyle, moc tej marki jest ogromna. Jeśli wyniki będą takie jak poprzednie to po prostu ludzie łykają to w ciemno i tyle. Przypomina mi się sytuacja netbooków - moały być tanie bo ludzie chcą tanich rzeczy, wrzucili więc Linuxa i wypuścili na rynek. I co? Po pół roku WSZYSCY producenci dogadywali się z MS żeby jednak wrzucić na netbooki jakiegoś Windowsa bo nikt nie chciał tego brać. Jak tylko to zrobili, sprzedaż ruszyła. Nie zawsze ludzie chcą rewolucyjnych zmian, czasem po prostu są tak przyzwyczajeni i są pod tak dużym wpływem marketingu, że biorą co dają i jeszcze dziękują :-)

 

Ale trzeba przyznać, że w ogóle rynek smartfonów premium wyhamował - zobaczcie na konkurencje. NIC nowego praktycznie. Mocniejsze bebechy i tyle. To jak PC, dochodzimy do momentu, gdzie nawet te nowe bebechy nie robią na nikim wrażenia bo są po prostu zbędne.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Ja uważam że wystający obiektyw aparatu jest czymś uzasadniony, albo extra ficzerem, albo jakością zdjęć najlepsza na rynku, Apple nie odwaliloby od tak wystający aparat. Jako pierwsi na rynku się na to porwali.

Oczywiście wyjdzie Galaxy S6 z wystajacym aparatem i będzie to dopiero wtedy cool.

 

Strach myśleć jak się to będzie rysowało.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Ja uważam że wystający obiektyw aparatu jest czymś uzasadniony, albo extra ficzerem, albo jakością zdjęć najlepsza na rynku, Apple nie odwaliloby od tak wystający aparat. Jako pierwsi na rynku się na to porwali.

Oczywiście wyjdzie Galaxy S6 z wystajacym aparatem i będzie to dopiero wtedy cool.

 

Strach myśleć jak się to będzie rysowało.

 

Ale tak jak w iPhone 5S obiektyw pewnie będzie ze szkła szafirowego, więc rysować się nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Wystający aparat do wymysł Apple? No proszę was :-) Jest kupa telefonów z wystającymi aparatami, nie spodziewałem się takiego tekstu tutaj :-)

Jakiś pierwszy lepszy gugel: http://www.antelife.com/media/catalog/product/cache/1/image/7aed0a6e51ae91b4661b0ea85e80f5d6/w/n/wnrt_3_.jpg

Odnośnik do komentarza

Najnowszy touch ma wystający aparat i będzie to leżało tak samo w ręce-czyli bardzo dobrze. Telefon może być ciut grubszy od touch'a, nic więcej. Te zaokrąglone kształty miło się wpasują do ręki. Miałem tego ipoda. A wystający aparat w niczym nie przeszkadza. A, że wystaje? IMO technologicznie tak musi być, bo wolą zrobić cieńszą obudowę niż całość pogrubiać żeby aparat nie wystawał. Miałem Nexusa 5 i tam też aparat wystaw

ał. 

Odnośnik do komentarza

Wystajacy aparat to porpostu designerska porazka jezeli bierzemy pod uwage to co prezentowali do tej pory.

oczywiscie, mozemy sie licytowac, ile aparatom ma wystajace a ile schowane jednak testy i rozne modele telefonow dowodzow, ze mozna zrobic swietny aparat bez zadnego wystajacego go wna. To jest kwestia tylko tego, czy producentowi sie chce. Apple nigdy nie mialo aparatow z najwyzszej polki - te zdecydowanie lepsza sa w LG, Sony czy Samsungu i nawet nie musza wystawac, wiec tym bardziej wystajacy aparat to ch ujnia w przypadku Apple.

 

Druga sprawa, ze konkurencja troche poszla do przodu - sa uszczelnienia, sa glosniki stereo ze wzmacniaczami. O jakims nfc czy slocie na karte sd nie wspominam bo to standard.

Apple jedyne co ostatnio zrobilo dobrze, to dotykowy guzik - touch unlock i touch id bo konkurencja wypada blado. Ale poza tym, oprocz nowego, specyficznego wygladu dostajemy znowu jakas dziwna rozdzielczosc i tak naprawde nic wiecej, poza wiekszym fizycznie ekranem.

 

Mialem ip4, ip4s, i ip5s, aktualnie mam htc.

Edytowane przez M.Bizon24
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy dizajnerska porażka, to nie wiem. Może się podoba, a nie musi. Nie wadzi w niczym. 

Akurat 5s ma bardzo dobry aparat jak nie jeden z lepszych. Nie wiem jak nowe Z2 od Sony. 

 

HTC  :sorcerer:  Dobre na kwartał, jak nie wypuszcza kolejnych nowych 5 modeli, a poprzednie oleją ciepłym porannym. To co HTC ma dobre, to ich nakładki sense i animacja pogody. Szacun za One- cały alu. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się przekrzykiwać. Aparat w IP zawsze jest ponad zwykłe OK i tak będzie znowu. PO prostu, pstrykasz i da się to potem oglądać. Np mój S4 ma lekko niebieskawy odblask LEDa który mnie np drażni i wieczorem jest padaka bez LEDa ale też w sumie jest ok. Osobiście uważam, że lepiej jest zrobić taki "zalany" telefon, 1-2mm nie robi różnicy a soczewka ma mniej okazji żeby się porysować.

Odnośnik do komentarza

Tu nie ma co czekać, już w dniu śmieci Jobsa było wiadome, że ta firma idzie ku dołowi. 4s, pewnie 5 jeszcze były na papierze jak Jobs żył. iwatch gdzieś tam się przewijał. 

Widać po ipodach jak oni stoją w miejscu. Classic nadal używa normalnego dysku, a nie flashowego. 

Jest hype, są na fali, Ive wie jaki dizajn ma zapodawać, ale nic nie wymyśla na miarę powrotu Jobsa.

 

http://youtu.be/gS8iHrNpc2I

 

 

Wielu im już zarzuca, że bez Jobsa brakuje im "rewolucji" Były ziomek Steve'a- Woz o tym wspomniał w jakimś wywiadzie. Tim robi swoje, Ive został odpowiednio ukierunkowany za życia byłego CEO. Mówi się, że właśnie iwatch ma być ich być albo nie być na rynku. 

Edytowane przez luck1985
  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...