Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ty się tu nie tłumacz, tylko udowodnij jej że ją kochasz i kup jej ode mnie złotego iPhona, skoro go chce. Czarnego weź sobie, skoro wiesz, że jej się nie podoba. Nie wiem co ona w tobie widzi, jak tu żadnego zaangażowania i empatii w tym związku nie widać. Pewnie przy tobie męczy się tak samo, jak przy tym czarnym niekobiecym kolorze telefonu. 

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Ma ktos cokolowiek z tej firmy belkin? Bo chce kupic ladowarke samochodowa i jako ze ten kabel lighting wymienialem juz 4 razy wole kupic cos 'porzadniejszego'. Zalezy mi zeby kabel byl odczepiany od tej samochodowej ladowary, zebym mogl podlaczyc tez sobie go w domu. Znalazlem cos takiego, bedzie ok?

 

 

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4071515082

Odnośnik do komentarza

Belkin to porządna firma, ale ja niedawno kupiłem super ładowarkę samochodową w Biedronce za 20 złotych. Phillipsa, ma dwa wejścia USB i ładuje ekspresowo nawet iPada. Oryginalne kabelki są białe, a nie czarne, więc nie wiem jak z trwałością tego Belkina, ale powinien być ok, bo jest sprzedawany w szarym kolorze nawet w AOS http://goo.gl/jPu3jW.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Siemanizcja mam sybkiempytanie.

 

Pod koniec grudnia na pijackim ragu spadł mi mój 4s, uszkodził się ekran wymienili mi ekran i wyświetlacz na nowy. 4 miechy było ok dziś nagle, podczas jazdy autem spadła jakość obrazu wygląda to jakby była niższa rozdzielczość, wszystko takie rozpikselizowane i brzydkie ale działa.

Szukałem w google ale nie mogę nic znaleźć na ten temat (fakt, że nie jestem miszczem w wyszukiwaniu internetowym:))

 

Ktoś wie ocb?

Odnośnik do komentarza

Siemanizcja mam sybkiempytanie.

 

Pod koniec grudnia na pijackim ragu spadł mi mój 4s, uszkodził się ekran wymienili mi ekran i wyświetlacz na nowy. 4 miechy było ok dziś nagle, podczas jazdy autem spadła jakość obrazu wygląda to jakby była niższa rozdzielczość, wszystko takie rozpikselizowane i brzydkie ale działa.

Szukałem w google ale nie mogę nic znaleźć na ten temat (fakt, że nie jestem miszczem w wyszukiwaniu internetowym:))

 

Ktoś wie ocb?

 

Ekran jest uszkodzony, nie zapala niektórych linii pewnie. Często takie są od startu z 5% w każdej partii. Weź pod uwagę że NIE MA oryginalnych części NIGDZIE do iPhone'a, tylko zamienniki. Apple nie naprawia, odsyła do swoich centrów, tam robią "refurbished" i puszczają w obieg. Części Apple nie sprzedaje nikomu i nigdzie nie można ich kupić na legalu. Na szczęście ekrany dobre można kupić, gorzej np. z tasiemkami, prawdopodobieństwo że przestanie działać czujnik zbliżeniowy oscyluje w okolicach 30% więc duże ryzyko. Zanieś go tam gdzie wymieniałeś, jakąś gwarancę na ekran powinni dać. Ja miałem kupę takich rzeczy - migające ekrany, nie działające przyciski (wszystko po naprawach). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ty się tu nie tłumacz, tylko udowodnij jej że ją kochasz i kup jej ode mnie złotego iPhona, skoro go chce. Czarnego weź sobie, skoro wiesz, że jej się nie podoba. Nie wiem co ona w tobie widzi, jak tu żadnego zaangażowania i empatii w tym związku nie widać. Pewnie przy tobie męczy się tak samo, jak przy tym czarnym niekobiecym kolorze telefonu. 

 

Obawiam się, że nasz związek mógłby nie przetrwać takiej tragedii jak 3 sprzęty Apple pod jednym dachem (2x ajfon i ajpad). Dzięki 5s już wielokrotnie udowodniłem Paulinie, że jestem facetem jej życia, który w każdej beznadziejnej sytuacji jest gotów rzucić wszystko i udzielić pomocy. Niejednokrotnie pozwalałem wypłakać się w moje najdroższe koszule nie bacząc na ślady eyelinera na rękawie. Dzielnie wysłuchiwałem jej trosk, a każda nowa tragedia niesiona przez zje.bany iOS - cementowała nasze relacje. Jednak 2 ajfony to już przesada...myślę, że prędzej zaakceptowałbym sąsiedztwo Josepha Fritzla ( z dziećmi) i Mariusza Trynkiewicza.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie, mam klienta który miał problem z płatnością w ios store czy jak to tam się nazywa. Zapłacił za coś koło 4 euro za jakąś aplikację do aparatu, ściągnęła mu się i wszystko spoko, tylko że nadal mu tego nie rozliczyło z konta a minęło 3 tygodnie. Na dodatek od tamtego czasu kiedy chce cokolwiek kupić albo ściągnąć aktualizację do aplikacji to wyskakuje mu

 

"there is a billing problem with a previous purchase please uptade your payment method"

 

Okazało się że nie miał wpisanego tego security code z karty, jak wpisał go to już mógł ściągać aplikacje.

 

Pytanie jest takie czy teraz mu w końcu ściągnie te 4 euro za tamtą aplikację? i czemu w ogóle ściągnęło mu ją skoro tego seciruty code nie miał wpisanego.

 

Nie wiem czy to ma znaczenie ale karta była mastercardu i oczywiście cały czas ważna.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Oczywiście że mu ściągną środki za tamten zakup. Nigdy nie dzieje się to odrazu.

 

Ale minęły już 3 tygodnie, chyba że jest jakieś rozliczanie miesięczne w itunes store? Nie wiem

 

 

jak tylko braknie funduszy na karcie.

 

na karcie były środki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A jak użytkujesz fona? 

 

Dla mnie te wszystkie euti itp, to wiocha. Szpeci telefon i jeszcze może drażnić- te takie zamykane, gadasz, a tu się jeszcze klapeczka kiwa od dołu :/ 

A jak będziesz miał pecha i spadnie ekranem, to i tak Ci nić nie pomoże. Nawet te "wojskowe'- jak będziesz miał pecha :D 

4s nie kosztuję też kosmiczne kwoty, także ja bym Tobie polecił olanie tego wszystkie i kup jedynie folie. 

Miałem rok czasu 4 i przedni ekran igła, a tył był zajechany, ale miałem folie. 

Na 5s też mam tylko folie. Nie szpeci, nie ma wiochy, chroni co trzeba, czuje telefon, a nie dodatki. 

Odnośnik do komentarza

hm, ogolnie 4s ma moja dziewczyna, chciałem jej sprawdzić mały prezencik. Sam w moim Xperia T mam futerał od Nilkllin - i abrdzo polecam, niestety na allegor nie widziałem tego dla 4s. 

Przejrzałem ofertę i chyba juz mam:

 

DSC04116_zpsafced0a1.jpg

 

http://allegro.pl/luxury-aluminium-case-iphone-4-4s-5-5s-etui-fv-i4143151491.html

 

myślę, że taki jej się bedzie podobal.. Ewentualnei czarny :) a jeśli to szmelc, to kupię tylko folie, tak jak piszesz.

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Jak się dostanie piasek między to, a telefon, to i tak będą rysy. 

To ma być ozdoba czy ochraniać? Jak to pierwsze, to kup co ładne :) Jak drugie, to co konkretnie?  Ekran da rade w normalnym użytkowaniu, tył będzie porysany od kładzenia na stolik czy coś takiego. A jak już pisałem, jak będziesz miał pecha to w każdym ochronnym szmelcu możesz zbić ekran, a to chyba najważniejsze. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam takie gumowe, czarne cos osłaniające telefon z pięciu stron i wystające ramkami 1,5 mm nad ekran. Wygląda to beznadziejnie i powiększa telefon w kieszeni ale gwarantuje b. dobrą ochronę zwłaszcza kiedy wracając po pijaku telefon wypadnie z dłoni z metra na betonowy chodnik. Nic nie ucierpiało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

najlepsza ochrona dla Iphone 4s? do 60 zł?

fajnei, jeśli w zestawie z folią ochronną :)

 

Ja polecam folie ochronne + bumper. Koszt całości około 30-40 zł. Sam mam iPhone 4 tak zabezpieczonego i jak spadnie to nie mam się o co martwić. Folie mam założone matowe i telefon się naprawdę fajnie prezentuje.

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...