Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Siury musiały wersje 32gb zlikwidować i świat mógłby spać spokojnie a tak problemy same pierwszego świata :/

a jak jest z czasem ładowania telefonu? bardzo duzo teraz korzystam ze telefonu i wk'urwia mnie to ze musze mieć na metrowym kablu telefon, bo nawet pół dnia telefon nie wytrzymuje maltretowania.

Szybko się ładuje, ale warto mieć ładowarkę od iPada, wtedy jest jeszcze szybciej. Zresztą bateria jest całkiem niezła. Mój screenshot z wczoraj, przy włączonych pushach i jasności 60%

 

 

olRZ8ve.jpg

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

mnie to zwijanie tylko w(pipi)ia, jak chce cos siegnac to i tak biore do 2 rak, a tak to codzinnie przyjmanij raz musze tapnac to zwiniecie kiedy nie chce.

 

dzis w ogole mi glowe rozyebal fakt ze chcialem matce zainstalowac gre quizwanie na jej(moim poprzedniku) 3gs, nie dosc ze jest, to dziala calkiem przyjemnie. no kurde, telefon sprzed prawie 6 lat xD

Odnośnik do komentarza

Dla mnie chodzą identycznie, nie widzę żadnej różnicy. Zakładając, że niczego nie zepsują w aktualizacjach, można 5s śmiało brać. Ja to nawet chyba nie będę przez dłuższy czas mojej szóstki aktualizował, bo znając życie, za pół roku wyjdzie soft, który wjedzie na baterię/zamuli system, a realnego pożytku z niego nie będzie.

 

A wiem, że działają identycznie szybko, bo właśnie trzymam oba w ręce. Ziomek miał brać ale coś mu się nie spieszy, dzisiaj jeszcze go będę atakował, a jak nie kupi to możemy się zgadac.

Odnośnik do komentarza

ja też mam problem z moim iphonem, i ipadami, i wcześniejszymi iphone'ami też, jak podłączę się do mojego liveboxa to internet działa jak skała, ale jak podłączę się do tp linka, to internet działa chwilę, po czym internet przestaje działać, a połączenie nadal jest, pozostaje mi albo się rozłączyć i połączyć, albo odnowić dzierżawę i mieć spokój na te kilka minut(dosłownie), takiego problemu na fonach na windows phone nie ma, na wcześniejszych androidach już nie pamiętam, albo był albo nie, próbowałem w tych routerach powgrywać nowy soft, i inne cuda na kiju, ale nic z tego

Odnośnik do komentarza

No tak, zawsze fajnie mieć każdego sąsiada za free w swojej sieci ;-)

 

Jak wszystko inne działa dobrze to co skłania cię do myślenia że to router?

 

Napisałem, żeby wyłączył zabezpieczenie w ramach testu. Jak wyłączy i nagle iP zacznie się normalnie łączyć z siecią to wtedy będziesz miał okazję się popisać umiejętnościami i mu skonfigurujesz sieć.  <_<

Odnośnik do komentarza

 

No tak, zawsze fajnie mieć każdego sąsiada za free w swojej sieci ;-)

 

Jak wszystko inne działa dobrze to co skłania cię do myślenia że to router?

 

Napisałem, żeby wyłączył zabezpieczenie w ramach testu. Jak wyłączy i nagle iP zacznie się normalnie łączyć z siecią to wtedy będziesz miał okazję się popisać umiejętnościami i mu skonfigurujesz sieć.  <_<

 

 

Test to test, piszę to żeby tak ktoś nie zostawił bo w naszym pięknym kraju to zły pomysł. Niestety tanie routery szczególnie mają czasem tak słaby soft, że nie do końca wiadomo co zawodzi i cuda się dzieją. Zdarza się też najlepszym - np Cisco, modem kablowy z routerem i access pointem - niby świetna firma i światowy lider prawda? Jak zmieniali mi na to urządzenie w UPC to monter miał ze sobą jakiegoś netgeara i mówił, że po ich testach wychodzi, że w Cisco BAAAARDZO źle działa Wifi i że nie chcą mieć skarg więc dodają osoby access point. Ja i tak mam swoje urządzenie więc nie przyłożyłem wagi to tego specjalnie. Ostatnio byłem u znajomego, ten sam modem kablowy, cieć Vectra, łącza 100mb download i podobne objawy jak piszecie plus na testach net 512kb i się rozłącza. Noż masakra. Podjechaliśmy do sklepu, access point jakikolwiek i problem zniknął. Tak samo miałem na jakichś tanich TP-Linkach.

 

Podsumowując warto brać urządzenia po jakimś wcześniejszy rekonesansie. Fajnie jak można zmienić soft na inny, jest to bardzo proste a soft np. TomatoUSB naprawdę reprezentuje świetny poziom i jest bardzo stabilny, dodatkowo jest łatany. Niedawno wyszły dziury - TP-Link - można się wbijać zdalnie na routery no i Asus - jak damy się komuś podłączyć do Wifi (a jak nie mam hasła to damy) to też można się wbić i np. hasła swoje ustawić. 

 

To tak dla przestrogi. Jak ktoś szuka czegoś dobrego z dobrym zasięgiem - polecam np. Asus RT-N16 - stary ale jary router. Po wgraniu Tomato chodzi po 300 dni bez resetu dla ok 40 osób w firmie, NIC się z nim nie dzieje. Ustawiłem takich ponad 10 u klientów i nikt nie narzeka.

Odnośnik do komentarza

Jestem zupełny laik w tych sprawach wiec tu zapytam:

 

Oddaje Iphone 5 na wymiane baterii ktora potrwa 4 dni. Zona uzyczy telefon ktory akceptuje micro sim. Iphone to nano sim. Jak kupie ten adapter nano - micro to bedzie dzialac bez problemu? Gdzie mozna takie cos najtaniej dostac?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...