Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ja nic takiego nie zauważyłem, a telefonu używam dosyć intensywnie, w sensie gram sobie w jakieś giereczki albo przeglądam na szybko neta. Na koniec dnia mam w SE jakieś 30-35%. A jeżeli chodzi o zegarek to wczoraj rano wziąłem naładowany, w tym momencie mam 29%. Zegarek seria 1 42mm stalowy

Odnośnik do komentarza

KUR.wa! Zje.bany iPhone.
Laska ma 5s, kupiony normalnie w sklepie Allegro i drugi raz to samo:
wyłączył się i nie chce włączyć. Ostatnio jakoś zrobiłem reset power+home i ruszyło, a teraz nic. Nie wiem czy bateria padła? Telefon sie ładuje (ale nie informuje o tym, bo mam czarny ekran), a też podłączyłem pod kompa i iTunes mnie informuje, ze tel., jest w trybie awaryjnym i pyta czy przywrocic pliki. Pobiera się ponad 2GB softu... tylko problem bo laska ma wyłaczony icloud i straci foty, kontakty, wszystko. ja pier.dole co za sprzet.
A nawet pół roku nie minęło.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

No właśnie nic:) Nie wiem czemu jej doradziłem wyłączenie iclouda, skoro żadnych fot nagich nie ma, ale jakoś się cykałem, bo tak jednak są te strony typu fapening:)
Lipa, bo dopiero w poniedziałek mogę zadzwonić, a jeszcze nie dostałem paragonu, tylko mi wydrukowali taką fakturkę (by ominąć vat), no i nie wiem jak to przejdzie, bo nawet tego nie mogę znaleźć.
Może gwarancje policzą, jak zobaczą kiedy konto było zakładane na telefonie? :/
A najprawdopodobniej padła bateria, bo już kiedyś miała takie skoki z 70%, nagle było 20. A po podłączeniu do iTunes niestety nie da się przywrócić, mam błąd że jest tryb awaryjny, ale nawet przywracanie nie idzie, chociaż dźwięk podłączania usb reaguje, jak robię hard reset.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...