Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, MaZZeo napisał:

Co się zadzieje z X, wycofają ze sprzedaży? Nie podali zaktualizowanej jego ceny.

Wycofują. 6S i SE też
https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-wersje-iphone-starsze-wersje-nie-beda-produkowane/kvctqnn

:nosacz3:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.09.2018 o 15:30, MaZZeo napisał:

Ej dobra dzisiaj przysiadłem do porównania i jednak daruje sobie XS. Nie różni się w zasadzie niczym od X poza procesorem, którego podczas codziennego użytkowania i tak nie odczuje. Szybsze Face id mnie nie przekonuje, bo ten i tak działa dobrze w X.

 

Co się zadzieje z X, wycofają ze sprzedaży? Nie podali zaktualizowanej jego ceny.

 

XR jest z kolei zbyt drogi jak na jego wyświetlacz i aparat.

 

A kto będzie kupował Xs, jak będzie nadal dostępny praktycznie taki sam telefon z niższą ceną? ;) Bo różnica jest wyjątkowo mała nawet jak na Apple. Aparat jest ten sam co w X, tylko jest możliwość zwiększania/zmniejszania efektu rozmycia i tryb "smart hdr". Ja zostaję z X jeszcze na 2 lata pewnie, jeśli utrzymają takie tempo rozwoju.

 

Polecam porównać sobie na stronie apple oba modele.

Odnośnik do komentarza

Po modelach 3GS, 4S, 5S i 6S ktoś jeszcze jest zaskoczony, że XS jest jedynie iteracja poprzedniego, skierowaną raczej do posiadaczy czegoś starszego niż bezpośredni poprzednik? Jakie newsy jeszcze macie, że iPhone jest drogi? Te całe zawody i rozczarowania są przezabawne. Piąty raz historia się powtarza, a tutaj wciąż taki szok. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mają nad czym pracować, ja liczyłem na touchid pod ekranem, albo gdzieś na plecach na znaczku apple, ale chyba już całkiem porzucili ten patent. Drugie pole do popisu to bateria. Trzecie pole to aparat, jakoś aparatu to jedno a Apple nie ma obecnie najlepszego aparatu na rynku, ale możliwości to co innego, jakieś slowmotion 960fps? Może nagrywanie 360*? Może siri po polsku? Może używanie iPhone jako mobilnego komputera tak jak Samsung? 

 

No jest co poprawiać. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, szejdj napisał:

Mają nad czym pracować, ja liczyłem na touchid pod ekranem, albo gdzieś na plecach na znaczku apple, ale chyba już całkiem porzucili ten patent. Drugie pole do popisu to bateria. Trzecie pole to aparat, jakoś aparatu to jedno a Apple nie ma obecnie najlepszego aparatu na rynku, ale możliwości to co innego, jakieś slowmotion 960fps? Może nagrywanie 360*? Może siri po polsku? Może używanie iPhone jako mobilnego komputera tak jak Samsung? 

 

No jest co poprawiać. 

 

Ależ oczywiście, że jest. Ale nie rok po wprowadzeniu nowego modelu :). Teraz jest czas na golenie bez większych innowacji, te będą za rok może. 

Odnośnik do komentarza

Kupię sobie spokojnie 8 :) Kminie wersje plus, bo kolega mnie namawia. Duże i dosłownie można w pingponga tym grać. Mam od dwóch lat 6s. Kolega mówi, że kwestia oswojenia się i nie wrócę na mniejszego. Mieszane uczucia, ktoś miał podobnie? 

 

Tego nowego budżetowca mogę kupić za 2500, bo 3700, to kogoś tam ostro odbyt swędzi. Tak czy siak, dzięki kupującym X rok temu mamy na dniach premierę fona za ponad 7 tysięcy :) Brawo jelenie. Głosowanie portfelem wyszło u Apple. Nowe telefony niczym nie zaskoczyły, kilka dupereli które mają nijak się do tych chorych cen. Do tego odcięcie się i "wymuszenie: kupna nowych modeli, bo X oficjalnie wyleciał z oferty Apple i nie ma co liczyć na dobre ceny. Model z zeszłego roku będzie gorącym towarem teraz i cena nie drgnie w dół o złotówkę nawet. 

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, raven_raven napisał:

Po modelach 3GS, 4S, 5S i 6S ktoś jeszcze jest zaskoczony, że XS jest jedynie iteracja poprzedniego, skierowaną raczej do posiadaczy czegoś starszego niż bezpośredni poprzednik? Jakie newsy jeszcze macie, że iPhone jest drogi? Te całe zawody i rozczarowania są przezabawne. Piąty raz historia się powtarza, a tutaj wciąż taki szok. 

Nikt nie jest zaskoczony, jednak niektórzy zwracają tylko uwagę, że jest to jedna z najmniejszych zmian w historii firmy. Wystarczy spojrzeć na ip 6s. 3d touch, nagrywanie w 4k, kamera z 8MP na 12MP, przednia kamera z 1,2MP na 5MP, więc Twoja teza jest błędna.

 

Chociaż też nie rozumiem rozczarowań. Nie wiem czego Moldar się spodziewał...

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Marcin_wawa napisał:

Nikt nie jest zaskoczony, jednak niektórzy zwracają tylko uwagę, że jest to jedna z najmniejszych zmian w historii firmy. Wystarczy spojrzeć na ip 6s. 3d touch, nagrywanie w 4k, kamera z 8MP na 12MP, przednia kamera z 1,2MP na 5MP, więc Twoja teza jest błędna.

 

Chociaż też nie rozumiem rozczarowań. Nie wiem czego Moldar się spodziewał...

 

Tak, skok nie jest zbytnio imponujący, tu się zgadzam.

Odnośnik do komentarza

Raven, to jest największy skok- ale na kasę. Najlepsze, że drwią z ludzi prosto w oczy i oni tak to kupią. 

 

W życiu każdego Applez(pipi)a przychodzi moment w którym czas się zasugerować rozumem, a nie sercem. Polecam, mam to dawno za sobą.

 

Wycofali dobrego X żeby napędzić sprzedaż nowych modeli. "Budżetowy" model który wygląda tak naprawdę najkorzystniej zostaje opóźniony o miesiąc. Wierni fani nie mają wyboru :) Do tego w cenie ponad 5k za telefon nadal nie dodają szybkiej ładowarki, bo po co jak można dokupić. O ładowaniu bezprzewodowym nie wspomnę. Do tego wyrzucili z pudełka przejściówkę  na słuchawki. Chcesz czy nie, czas przejść na bezprzewodowe słuchawki. No i wisienka na torcie- najnowszych telefonów również nie podłączysz pod nowe MacBooki Pro. Nadal zwykłe usb jest na końcu kabla. 

 

Wracając do konfy, to obecni tam ludzie chyba byli podobnego zdania, bo wyglądało to dokładnie tak samo jak E3 gdzie Spencer powiedział po ile będzie sprzedawany Xbox One :xboss:

 

Cook bardzo dobrze przeanalizował wyniki sprzedaży- 7 sprzedaję się lepiej od 8. Jest tańsza, a upgrade 8 nie jest warty dopłacenia kasy. Tutaj mamy dokładnie to samo i te usunięcie X z oferty. Postawili klientów pod ściana i śmieją się prosto w twarz. Jak ktoś kupi te nowe modele, to będzie jeleniem dla mnie :) Brać X dopóki dostępny, 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cholibka, mam dylemat. Koleżanka akurat jest w Hong Kongu, gdzie produkty apple są tańsze niż w Chinach (a w Chinach tańsze niż w Polsce (sic!)) i myślę nad tym, czy nie poprosić jej, żeby przywiozła mi jakiegoś jabłczana. Tylko że kurde jak spojrzałem na cenę nowego X i 3670 zł za telefon jest dla mnie srogą przeginką. Z drugiej strony, skoro wycofali już je z oficjalnej dystrybucji, to cena raczej dużo nie spadnie, a po prostu znikną. A te tegoroczne nie dość, że się prawie nie różnią, to jeszcze są droższe o kupę kasy...

Mam SE, więc przesiadka na takiego X-a to pewnie byłby kosmos i ciągle się waham. Przywykłem przez ten rok do iOS-a i wcale nie chcę wracać do Androida, nawet nie wiem jaki telefon bym miał sobie kupić (Xiaomi? ;) ).

Pytanie do użytkowników X - warto było wydać tyle pieniędzy? Jak z wytrzymałością? A może ktoś poleci jakąś alternatywę? Głównym argumentem nie jest cena, tylko to, żeby telefon posłużył mi kolejne kilka lat + nie chcę, żeby był zbyt wielki.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, iluck85 napisał:

W życiu każdego Applez(pipi)a przychodzi moment w którym czas się zasugerować rozumem, a nie sercem. Polecam, mam to dawno za sobą.

 

Raz, że nigdy to nie był wybór z serca, bo to moje narzędzie pracy, dwa, że nawet za to nie płacę xd. A jakbym miał płacić, to co za problem. Jak wymieniasz co roku, to poprzedni model sprzedasz tak samo absurdalnie drogo, a jeśli chcesz trzymać to spokojnie jeszcze przez dwa-trzy lata będzie się spisywać. Sprzęty Apple są drogie, to ci dopiero. More news at 6.

14 godzin temu, iluck85 napisał:

Postawili klientów pod ściana i śmieją się prosto w twarz.

 

Ale co, siłą zabierają ludziom ich obecne telefony, a wszystkie zapasy X ze sklepów zniszczono?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...