Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak z firefoxem, jak skonczyly im sie pomysly na nowe funkcje to z braku laku doj ebali jakies nowe wysokie numery aby nadgonic/przegonic konkurencje

 

a tymczasem firefox wg html5test.com lezy i kwiczy na 4 miejscu w rankingu

 

ciekawie czy z apple tak nie bedzie jak zaczna wypuszczać takie go wna jak jakis iphone mini za 100 dolarów. o ile rozumiem wypuszczanie ipoda shuffle kiedy na rynku jest tez pelnoprawny kombajn ipod, o tyle w przypadky telefonu to juz sobie tego nie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza

No może. W sumie do apek jest tanszy sporo Ipod Touch i styka. A z FF się zgodzę. Nie wiem jeszcze o jakim teście piszesz (zaraz sobie wygooglam) ale przy kilkurdzeniowej maszynie - jednowątkowość FF daje ciała. Chrome się lepiej u mnie sprawdza mimo, że chyba nieco szpieguje :-)

Odnośnik do komentarza

Co do iPhone'a Mini to Apple zaprzecza, więc nie ma na co liczyć.

Idac twoim tokiem rozumowania to mozna powiedziec,sony/ms zaprzecza plotka o nowej generacji wiec nie ma na co liczyc.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dokładnie Apple zabardzo nie wie co z sobą zrobić i coś mi się wydaje ze wkrótce się na tym przejadą :) ale jedno trzeba im przyznać w kwestii tabletu są nie do zastąpienia i nawet nie zmienia tego fakt ze Nexus 10 jest lepszym tabletem patrząc na bebechy ale jeśli chodzi o szybkość plus aplikacje iPad wygrywa

Odnośnik do komentarza

Co do iPhone'a Mini to Apple zaprzecza, więc nie ma na co liczyć.

Idac twoim tokiem rozumowania to mozna powiedziec,sony/ms zaprzecza plotka o nowej generacji wiec nie ma na co liczyc.

Pisząc "nie ma na co liczyć" mówiłem o najbliższym czasie, czyli to plotkach, które mówią, że Apple zamierza wprowadzić taki telefon w tym roku.

Phil Schiller temu zaprzeczył.

To, że Apple za 2,3,4,5 lat pokaże tanią wersje iPhone'a jest możliwe...

Odnośnik do komentarza

Co do iPhone'a Mini to Apple zaprzecza, więc nie ma na co liczyć.

Idac twoim tokiem rozumowania to mozna powiedziec,sony/ms zaprzecza plotka o nowej generacji wiec nie ma na co liczyc.

Pisząc "nie ma na co liczyć" mówiłem o najbliższym czasie, czyli to plotkach, które mówią, że Apple zamierza wprowadzić taki telefon w tym roku.

Phil Schiller temu zaprzeczył.

To, że Apple za 2,3,4,5 lat pokaże tanią wersje iPhone'a jest możliwe...

A co ma powiedziec? Tak potwierdzam plotki. Albo tak zobaczymy tanszego iphone w tym roku. Niech plotki sobie bede,hype sie sam robi a czy pokaza taniego iphone w tym roku? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj wyszła nowa wersja iOS (6.1).

Brak większych zmian, właściwie oprócz zmiany kontroli odtwarzacza w lockscreenie i poprawek błędów nie ma nic ciekawego. Na iP 4 wydaje się jakby chodził troszkę płynniej (ale za to przy okazji animacje trochę zwolniły). No i ponoć niedługo ma być dostępny jailbreak do tej wersji (hakerzy czekali na wydanie, żeby upewnić się że luki nie zostały załatane).

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że żartujesz :-) Nie ma softu bez wad a przy każdej aktualizacji piszą "bug fixes" więc błędy były. A mi np na iOS 4.0 nie zadzwonił budzik po zmianie czasu. Nie to że źle dzownił, nie dzownił w ogóle do update'u do 4.1 więc zdarza się i Apple coś zepsuć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...