Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi po prostu o to, że czasem chcę sobie wrzucić jakiś album a on mi się automatycznie rozbija na jakichś różnych wykonawców etc. i nie jest osiągalny jako jeden ten folder, który wrzuciłem.

 

Trzeba po prostu zmienić sortowanie w iTunes na "po nazwie albumu" czy cos w tym stylu. Oczywiście pliki z muzyką muszą mieć w swoich danych zapisaną nazwę albumu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Kocham Apple całym swoim serduszkiem, ale mam nadzieję, że ten plastikowy iPhone to jednak jakieś chińskie podróbki, bo nie mogę w to uwierzyć i patrzeć. Nie rozumiem, czemu Apple chce wprowadzić produkt, który nie sprawia wrażenia premium, do którego przyzwyczaili. Cena i tak nie będzie niska, co tylko tłumaczy, że koszt produkcji iPhone z aluminium wcale nie jest wysoki, tylko marże Apple wpływają na cenę najbardziej. Złoty 5S niech se tam będzie, nic do niego nie mam, może znajdzie swoje gremium.

Odnośnik do komentarza

Info:

- It's out on Sept 18th.

Siri can search Tweets — Lady Gaga again. Siri also has Wikipedia, inline web search, and photo search.

- New, more textured ringtones. They sound pretty good. System alert sounds have also been improved. The sample alert? "Pick up shampoo and conditioner." 

iOS 7 has iTunes Radio, "the best way to experience new music."

It works a lot like Pandora, so you can create your own stations. Federighi loves Rush!

"There are over 200 features."

- Iwork bedzie za darmo,z kazdym nowym urzadzeniem.

 

Troche screenow z ios7:

 

LB_7883.jpg

Wiecej w spoilerze:

 

 

LB_7873.jpg

LB_7861.jpg

LB_7870.jpg

LB_7866.jpg

LB_7885.jpgLB_7893.jpg

LB_7924.jpg

LB_7920.jpg

LB_7913.jpgLB_7909.jpg

 

 

 

 

Iphone 5c potwierdzony:

LB_8018.jpg

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Info:

- It's out on Sept 18th.

Siri can search Tweets — Lady Gaga again. Siri also has Wikipedia, inline web search, and photo search.

- New, more textured ringtones. They sound pretty good. System alert sounds have also been improved. The sample alert? "Pick up shampoo and conditioner." 

iOS 7 has iTunes Radio, "the best way to experience new music."

"There are over 200 features."

 

 

wiecej niz 200 features i wymieniles te  najmniej ciekawe?

Odnośnik do komentarza

Iphone 5s

LB_8179.jpg

 

Info:

- It's 64-bit chip. The first ever on a smartphone.

"It's over twice as fast" in speed and. The chart shows a 40x CPU performance bump. Graphics are 56x faster

It runes OpenGL|ES 3.0, like the new Nexus 7.

- Chip specs: 64-bit desktop architecture. 2x general purpose registers. Over one billion transistors.

 

Wiecej screenow:

 

 

LB_8195.jpg

LB_8191.jpg

LB_8212.jpg

LB_8222.jpg

LB_8253.jpg

LB_8288.jpg

 

 

 

 

 

 

co to (pipi)a jest xDDDD

 

a z Samsunga się śmiali, że plastik-fantastik

 

Opcjonalna obudowa do 5c

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...