Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze uwazalem ze to glupie dawac casualom gear z raidow gdy nie raiduja. bo po co im? zeby i tak latwe dungeony byly jeszcze latwiejsze?

Ja na to patrzę tak (i w tym aspekcie doskonale rozumiem Blizza):

Obecny tier to T9 i ToC. Twój main char to np Hunter, który jednak zaczyna CI się nudzić. Za około 5 tygodni ma wejść ICC i chciałbyś spróbować czegoś nowego, np healer jakiś. Uważasz ze 'fair' było by 'zmuszanie' 10/25 osób żeby boostowało Cię od Naxxa, EoE, OS, poprzez Ulduar i potem ToC tylko po to być miał szanse grać nowym charem w ICC które jest tuż tuż? IMHO nie.

A ludzi którzy mówili zawsze, że jak chcesz nowego chara to poczekaj na nowy dodatek itp uważałem za debili skoro każą mi się męczyć z daną postacią przez kolejny rok czy ileś.

 

 

No a że ma to negatywny wpływ na to że ktoś kto robi 5 many tylko ma raid gear...... co Cię to obchodzi? Masz swoją satysfakcję, wiesz jak samemu do tego doszedłeś itp. To samo ze smokami z Uldu. Zrobiłeś go za czasu gdy Uldu było bierzącym tierem, graty - good for You. Ktoś inny zrobi go gdy uzbiera sprzęt w Firelands? Dobrze dla niego. TY masz satysfakcję i dumę, on ma 'ptaka" którego chciał od dawna. Każdy jest szczęśliwy ;)

Odnośnik do komentarza

fakt nic mnie nie obchodzi kto co ma ale uzyje takiego porownania: blizzard chce zeby ludzie konczoncy liceum dostawali magistra takiego samego jak ludzie na uniwerku. tak patrze na gear z raidow dla ludzi z dungeonow.

pewnie ze mam swoja satysfakcje. tak samo jak jest teraz z kingslayerami ktorzy zdobyli go na lvl 85 i zredukowali jego znaczenie do zwyklego jenkins czy explorer i poszli po mounty z icc i uld gdy ja zdobywalem je na lvl 80 jako czolowka servera.

blizz kiedys byl madrzejszy, popatrz np na usuniecie mounta z achievmentu w naxx gdy uznali ze za latwo to zrobic majac tier 8 czy 9 bo byc moze chcieli by byl to jakis wyraz prestizu a nie cos co byle naab bedzie mogl zrobic zerg style za pol roku.

a teraz maja to po prostu w tylku jakby wszyscy byli specjalnej troski i potrzebuja za to nagrode.

 

a co do grania nowa klasa i czy to by bylo "fair". zycie to nie bajka i nie ma tu czegos takiego jak sprawiedliwosc jesli jeszcze nie zauwazyles. jak dla mnie powinni dac jakas mozliwosc platnego przeniesienia gearu z jednej postaci na druga. takie np 1k za przeniesienie tier 9 z rogue i odebrania potem tier 9 hunterem. zamiast tego woleli dac wszystko wszystkim przy jak najmniejszym wysilku. to jest wlasnie casual fest.

 

ps. mi sie tam nigdy moja klasa nie znudzila i co wiecej gram nia w wszystkich mmo. :P

Odnośnik do komentarza

Kingslayer byl nic nie wart bardzo szybko i to jeszcze w WOTLKu (niedlugo po wyjsciu ICC). Chyba Ci chodzi o Bane of the Fallen King. KS byl zartem od samego poczatku (zadnym sukcesem).

Co do gearu... no nie bardzo i tak nie do konca, zawsze casuale sa tier w plecy. Jak oni sfarmia ten tier, to ty juz bedziesz mial 3/4 jak nie o caly tier lepszy sprzet. Jedynie takie zabiegi zabijaja starsze insty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Blizz co content patch w Cata będzie dodawał też kilka "trudniejszych" heroiców, jak teraz z ZG i ZA, to może nie będzie takiego facerolla w dungeonach ;] A oddawanie poprzedniego tieru za free... Cóż, kiedyś w WoWie koncentrowało się wyłącznie na swoim mainie, granie w vanilli albo nawet i TBC kilkoma postaciami jednocześnie wymagało noł lajfienia 12h / dobę, teraz za to każdy ma po kilka altów i spokojnie może każdym coś osiągnąć ;]

Odnośnik do komentarza

Ten gear nie jest za free, bo jednak musisz niezle farmic te nudne heroici. Wiec aby szybko go zdobyc to bedzie trzeba troche ponolifeowac.

Celem Blizza jest aby latwiej bylo zrobic reroll m.in. Owszem, fajniej mi sie gralo w Vanilla i lepsze bylo to koncentrowanie sie na tej jednej postaci, a jak ktos mial alta, nie daj Boze z epic mountem... :D. TBC to nie bylo juz tyle wysilku co Vanilla. Co do nolifeowania... bo ja wiem, wystarczylo byc w bardzo dobrej gildii, ktora potrafila altami czyscic MC/BWL i miales kozackiego alta i sporo golda. L2P issue panowalo.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Super opcja- nie grałem 3 lata (mam nadal BC). Teraz chciałem, ale nie ma prepaida (ani możliwości kupienia na allegro) opłaty za jeden miesiąc gry (a tyle mi potrzeba, bo w sierpniu nie będzie mnie w domu). Cóż, pogram chociaż 7 dni i dobiję może w końcu do końca mojego Orc Huntera :P

 

Bo postaci nowej bez WotLK i Cataclysmu nie opłaca się robić, prawda? Chyba, że na jakimś serwerze z dużą rzeszą Polaków (ktoś taki zna?).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
With the launch of Rage of the Firelands (patch 4.2), we introduced the World of Warcraft Starter Edition, a replacement for the previously available free trial. The Starter Edition allows anyone to play for free up to level 20 without the time restrictions placed on trial accounts -- all you need is a Battle.net account and Internet connection. The Starter Edition also opens up some new features that weren't available in the old time-limited trial:

 

Players with the WoW Starter Edition can create draenei and blood elf characters, which were previously unavailable with trial accounts.

The two starting zones associated with these races are also available to people wishing to try out the game.

The gold limit has been raised to 10 gold, allowing Starter Edition players to purchase mounts when they reach the appropriate level.

 

When you reach level 20, your characters will stop gaining experience. However, you are free to continue playing and exploring Azeroth for as long as you wish -- or you can roll an entirely new character to try out a new race or class. You can also choose to upgrade to a full, paid account at any time and continue your adventures beyond level 20.

With the launch of the Starter Edition, all existing trial accounts, including expired ones, have been reactivated. That means if you've tried WoW in the past, your trial-account characters are now accessible once more.

As you may have already seen, our Recruit-a-Friend program has also been upgraded as a result of the changes introduced with the WoW Starter Edition.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

to się dowiedz. warto, można spróbować triala chyba, albo jakiś prywatny serwer np. dethpod;>

 

dużo tego wowa nie pokazali, ale ogląda się to tragicznie. nic nie widać poza paskami życia tak naprawdę:D pvp jest lepsze, ale ja tam wole pve:) czas na pierwsze icc wreszcie.

 

pani fajna, ale co tu komentować jak nic nie widać:/

Odnośnik do komentarza

ile jest średnio ludzi na serwerze? na jednym realmie?

Wybierzesz sobie server jaki chcesz. Low, Medium albo High. Więc żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie musiał bym przytoczyć liczby z +/- 250 serwerów - nie chce mi się wybitnie xD

 

największym minusem prywatnych jest brak Cata pewnie jeszcze przez długi czas ogarniętego, no i większości "ciekawych"/skryptowych questów.

Największym minusem prywatnych serwerów jest to że nie działają w 90% xD

Nawet nie porównuj bo nie ma czego.

Odnośnik do komentarza

gram od pół roku na privie i działa w 99% akurat. z dwa razy zdarzyła się dłuższa przerwa. może kiedyś tak było.

jakby było tak źle to bym tam nie grał. większość instancji działa, to samo z questami które nie wymagają zaawansowanych skryptów.

 

no tabelke z low/medium/high widzę, ale co to oznacza w przełożeniu na liczby? na dethpod jest około 300 osób (338 (High))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...