Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Dragonblight jest wspaniałe, klimat, główny wątek (ten z Wrathgate i filmikiem kończącym go)... Co by nie mówić o wadach WotLK, to klimat miał. Skandynawskie Howling Fjord, upiorni Nerubianie (instancja The Old Kingdom wizualnie niszczy).... Wróciłem tam moim 85 levelem i robię Argent Tournament, może to i grind, ale nagrody ciekawe ;]

Odnośnik do komentarza

caly dzien wczoraj meczylem profesje... na koniec juz nimi rzygalem. Ale wbilem 360 na herbach (zaczynalem majac 100), 150 na rybach, i pobawilem sie pieczeniem, first aid i archeologia. Teraz moge spokojnie w northern questowac i zbierac herby, a przy okazji bawic sie alchemia ktora mam tez na 360. Ponadto zrobilem z 700k expa na bg. Tak wiec dzisiaj questowanie i dungeony yay!!

 

Moze ktos zerknac na moj gear i powiedziec mi czy dobry czy slaby jak na lvl 70

http://us.battle.net/wow/en/character/dentarg/zeratulpl/advanced

to samo z drzewkiem primary i sec

http://us.battle.net/wow/en/character/dentarg/zeratulpl/talent/primary

 

bo cos mi sie wydaje, ze wszyscy mna pomiataja w bg bo cos mam spjerdolone.

Odnośnik do komentarza

Gear jak gear, kompletnie go olej, 70 level teraz nic kompletnie nie znaczy. Na battlegroundach możesz spotykać ludzi z black temple/brutal gearem, więc nic dziwnego, że Tobą pomiatają. Ja bym się tym kompletnie nie przejmował, prawdziwe farmowanie geara zaczniesz na 85 levelu, wcześniej to strata czasu. Poza tym warrior jest MEGA gearożerną postacią i dopiero po zdobyciu paru epiców zaczyna się troszkę ownować na bg, no i załatw sobie jakiegoś healbota najlepiej.

 

Wczoraj po dłuższej przerwie na chwilę lognąłem się na wowa pograć postacią kuzyna. Zrobiłem kilka bg (79lvl) i już na 3 wbiłem Wrecking Ball ;D Ogólnie 40 killing blowów, 70 kills, 460k dmg done, 0 deaths. Still got it :]

Odnośnik do komentarza

Powaznie zaczynam zalowac, ze zaczalem grac w WoW'a... nie mam na nic innego czasu. Musze zaczac kuracje odwykowa i dawkowac ta gre w mniejszych ilosciach. Lvl 73... powoli tez modle sie by dobijajac do 85lvl odechcialo mi sie grac i nie ciagnelo mnie do robienia raidow i alt.

Odnośnik do komentarza

Z WoW jeżeli ktoś jest podatny na wsiąkanie w mmo nie ma żartów. Ja wsiąkłem na blisko 5 lat i "uwolniłem" się w maju 2010 w szczytowej epoce ICC, jakimś cudem WoW mi się znudził. Później przerzuciłem się na Lotro i w końcu radek hd 4870 mi się skopał i go nie naprawiłem tylko parę fajnych gier na ps3 kupiłem do singla :D RDR zaspokaja na szczęście moją potrzebę wirtualnej przestrzeni i nie ciągnie mnie do mmo. Co do bg - najlepiej chodzić na poziomie 15,25,35 itd. ponieważ w twoim przypadku 70tka nie ma najczęściej szans z 79tką. Jeżeli wbiłeś 70ty poziom to nie ma lepszego sprzętu od nagród z questów w Northrend (tak do 78). Jeżeli coś się zmieniło (szczególnie w kwestii pvp) to proszę skorygować, ponieważ Cataclysm już nie kupiłem a przygodę z WoW skończyłem na WotlK :P

Odnośnik do komentarza

Level 80 zrobiony. Myślałem, że czeka mnie przerwa bo mija mi 30dniowy okres free time'u w grze, ale jednak można sobie zrobić 'upgrade' konta do 10-day Cataclysm trial'a. Nie ma co się brać za questy z cata bez zakupienia ekwipunku z tego dodatku, dlatego dobrze zrobiłem olewając zupełnie gear aż do tej pory, także ktoś kto radził wcześniej żeby nie przejmować się sprzętem miał 100% racji. Wystarczy przed wybraniem się do 1szej miejscówki cata kupić za trochę sprzętu żeby robić krzywdę potworkom, bo jak poleciałem tam z gearem, który wystarczał w WOTLK to się niemało zdziwiłem jak zwykły mob sprawiał problem.

Odnośnik do komentarza

Ja wbilem wczoraj 75lvl, cos mam tak teraz przy gapie powyzej 1mln, ze brakuje mi czasu na levelowanie wiecej niz jeden level na dzien. Czasem wale quest za questem i wbijam 200-300k w godzine, a potem cos sie zamotam i zajme bzdurami i leca 3h i nie wbijam nic. Bardzo czasozerna gra... ten pierwszy bg z Lich Kinga jest najszybszym sposobem na nabicie expa... rozgrywka nie trwa wiecej niz 5-6min zazwyczaj. Poza tym osobiscie najbardziej mi sie podoba. Szkoda tylko, ze zeby zdobywac duzo expa w bg to trzeba jechac przed join random bg, bo jak sie konkretne wybierze to mniej expa wpada. Dzisiaj chyba troche dungeonow zrobie... musze podbic do conajmniej 77lvl bo mam chyba z 5 grupowych questow i nie mialem wczoraj z kim ich robic. Moze dzis sie uda. Juz sie nie moge doczekac pojedynku z arthasem i graniem w Cata... w piatek udalo mi sie nie odpalic WoW'a. Uznalem to za sukces lol

Odnośnik do komentarza
Myślałem, że czeka mnie przerwa bo mija mi 30dniowy okres free time'u w grze, ale jednak można sobie zrobić 'upgrade' konta do 10-day Cataclysm trial'a.

 

 

Sprawdzales to? Bo jak kiedys aktywowalem triala lich kinga 2 dni przed koncem gametime'u to nic nie pomoglo, trial sobie lecial a ja grac nie moglem :teehee:

a tego to nie wiem - ale przynajmniej mogę śmigać gdzie chcę na flying mouncie i zacząłem questować na obszarach cata, okaże się za jakieś 2 dni ;]

 

chyba będę miał przerwę potem, bo cata + abonament to dość spory wydatek w mojej kondycji finansowej

 

poza tym - to nie ma się co oszukiwać - questy są monotonne w przeważającej większości, zrobiłem już prawie 1,5 tysiąca i nie wyobrażam sobie powtarzać czegoś takiego jak bym chciał pograć inną rasą/klasą itp. fabuła jest jednak znikoma w tej grze... trochę mnie to zawiodło (najlepiej wypadł Northrend jak do tej pory, co chyba nie jest dziwne)

Odnośnik do komentarza

Mnie sie wydaje, ze fabula niszczy w kazdej czesci, ale trzeba sobie by aplikowac combo ksiazki + gra, bo inaczej duzo smaczkow omija ludzi ktorzy robia tylko gre. A ze Lich King najbardziej sie podoba, bo nawiazuje bezposrednio do Frozen Throne, wiec gracz ma jakies pojecie.

Odnośnik do komentarza

Zeratul, jeśli liczysz na pojedynek z Arthasem... to musisz zebrać 10 / 25 ludzi chętnych na przerajdowanie całego Icecrown Citadel ;] Niestety, konstrukcja WoWa sprawia, że po wyjściu nowego dodatku stare raidy tracą jakiekolwiek znaczenie i większość nowych graczy nie zostaje świadkiem dokończenia wątków z Outlandów/Northrendu... A żeby do Arthasa dotrzeć, trzeba pokonać 11 poprzednich bossów, co wcale łatwe nie jest. Polecam ICECROWN CITADEL każdemu, kto chciałby zobaczyć upadek twierdzy Arthasa, a samemu nie ma jak się do niego przyczynić.

Póki nie zbierzesz raidu, możesz zobaczyć "wstęp" do ICC, czyli trzy dungeony odblokowujące się na 80 lvl - Forge of Souls, Pit Of Saron i Halls Of Reflection. Naprawdę klimatyczne miejsca.

Odnośnik do komentarza

My chociaż robimy raidy z cata ( nie załapałem się bo jakiś rogal mi zajął spota do grupy -,-) to raz na jakiś czas zdarzy się icc 25 teraz kończymy hc.Ostatnio parę raidów z podstawki dla zabawy.Kwestia podejścia gildii

Odnośnik do komentarza

Zależy który raid konkretnie... niektóre mają taką mechanikę walki, że nawet na setnym poziomie trzeba by było robić je w kilka osób (np. Razorgore). Mam na myśli głównie te z TBC. Ale jak pisałem, wystarczy że znajdziesz dwóch - trzech ludzi do pomocy, co trudne nie jest bo zawsze ktoś się skusi na achievementy, i jako tako ogarniecie taktyki na bossów tuż przed walką...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...