Skocz do zawartości

X360 i NAT


NiXoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Czyli jednak istnieje taki temat :lol:

Słuchajcie a ma może ktoś router d-linka g604t (o taki o: http://www.tnh.com.vn/tnh/data/tnh_prod/DSL-G604T.jpg)

Pewnie jest to bardzo proste, ale proszę (nie, błagam) pomóżcie mi na tym odblokować te porty, bo nat na xboxie mam umiarkowany. Może wreszcie będę mógł grać bezstresowo (mało meczy mi wyszukuje i mnie rozłącza).

 

To co, pomożecie :( ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem. Dzisiaj była konserwacja serwerów i microsoft coś z(pipi)ał. Po 2-3 minutach odłącza mnie od LIVE'a. Wczoraj było OK. Porty mam zamkniete, ale wczesniej tez były zamknięte i było ok. Niby je otworzyłem, ale nie działa. W konsoli ciągle jest NAT - ścisłe. Co jeszcze moge zrobić aby było dobrze. IP na pewno podałem dobre przy otwieraniu portów. Daje fotkę:

portymf4.th.jpg

proszę o pomoc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
na tcp otwierasz porty : TCP od 80 do 5000 UDP od 80 do 5000 to wszystko

ja nawet jak otworze te porty to nic nie daje

dopiero jak wlacze UPnP w routerze to nat = open, czyli moj xbox360 potrzebuje jeszcze jakis portow ktore sobie sam otwiera, tak to rozumie ^_^

 

juz dziala mialem problem z routerem, teraz wystarczylo odblokowac trzy porty i dziala:)

Edytowane przez jan szabrownik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam też problem z NAT-em. Przeczytałem cały ten temat, próbowałem otworzyć porty od 80 do 5000, jak również 88 i 3074 i dalej mam umiarkowanego NAT-a.

Za bardzo nie znam się na opcjach mojego routera, ale robiłem analogicznie jak tu:

 

http://www.portforward.com/english/routers...ox_Live_360.htm

 

nic to jednak nie dało, spróbowałem jeszcze dać konsole w strefę zdemilitaryzowana DMZ - dalej umiarkowany

 

wiecie może co może mi pomóc ?:)

 

Mam neta z Hyperion Katowice 1mb.

Odnośnik do komentarza

sprawdz czy przy otwieraniu podales IP xboxa bo jezeli oba sposoby nie zadzialaly to musiales zke podac IP przy okazji typ routera

gdy nie dziala otwarcie portow od 80 - 5000 otworz 88 UDP 3074 UDP TCP ja tak mialem na poczatku jak probowalem te trzy to nic nie dalo otwarlem od 80 do 5000 mialem owtarty nat jakis miesiac temu co sie popsulo probowalem na wszystkie sposoby w koncu ptwarlem te 3 i znow dziala. wyprobuj obie metody z wlasiwym IP

Odnośnik do komentarza

Robiłem tak jak mówiłeś, wszystkie " kombinacje" i dalej umiarkowany, nawet jak ich nie daje mam umiarkowanego NAT-a.

mój router to Netgear WGR614v7 mam do niego podpiętego x'a, dwa kompy przez wifi i telefon.

mój X ma IP 192.168.10.2 ( sprawdziłem w edytuj ustawienia w "przetestuj połączenia sieciowe") .

Co robię nie tak ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...