Skocz do zawartości

Yakuza 3


drk2

Rekomendowane odpowiedzi

Swietna wiadomosc ! :)

Nie powiem, ze liczylem ze czwarta czesc dostaniemy jeszcze w tym roku, ale i tak dobrze, ze gra w ogole zostanie wydana w europie.

Poki co ostro zagrywam sie w trojke - jest kapitalna, fajnie ze jest tyle misji pobocznych, do tego poukrywane klucze, minigierki - nie sposob sie nudzic. :)

Odnośnik do komentarza

No to mi się podoba!

Jedna z lepszych wiadomości ze świata gier jaką mogłem usłyszeć w tym roku.

Oby tylko tym razem Sega niczego nie wycinała, tłumacząc się brakiem czasu. Przedwczoraj przyszła mi paczka z Yakuza 3 i jak tak na początku gry, biegałem po Kamurocho to patrzę na mapkę i troszkę razi brak lokali z hostesami ...

Co się tyczy samej gry to jest świetna, bardzo podobają mi się modele postaci, wyglądają naturalnie. Same Kamurocho również prezentuje się doskonale.

Mini-gry również są świetne, bawiłem się troszkę na automatach i w łowienie ryb, trzeba przyznać, że to wciąga.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Już 2011 niech będzie i niech wyjdą 3 tytuły na które czekam najbardziej:): yakuza4, last guardian, mgs rising:)

 

Swoją drogą paliodor trzecia część jest naprawdę świetna i można się strasznie wciągnąć:)(przeszedłem w 3 dni mając na karku 2 prace i narzeczoną w domu:P, ale sie nie mogłem opanować tak mnie wciągnęła:))

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Od dłuższego już czasu rozważam zakup tej gry, jednak sztampowość strasznie mnie od niej odstrasza. Identyczna mechanika rozgrywki, przestarzałe patenty, zerżnięte z poprzedniczek miasto (o zgrozo, po raz kolejny!, lenistwo twórców aż wali po oczach), ten sam czerstwy bohater - ile można? Yakuza ewidentnie zatrzymała się w miejscu i obok God of War jest to obecnie chyba najbardziej schematyczna seria na konsolach. Dobrze chociaż, że nadchodzący spin-off z zombiakami zapowiada upragnioną bryzę świeżości.

Odnośnik do komentarza

Co kto lubi - mi sie taki stan rzeczy podoba.

Jak dla mnie jest to fajny powiew "swiezosci" (bo jak wiadomo, poprzednie czesci mialy taki sam schemat) w stosunku do reszty obecnych gierek. Bardzo dobrze, ze seria nie poszla za wspolczesnymi tredami, bo one szczerze mowiac zaczynaja mnie juz meczyc troche..

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Po przejściu gry odblokuje się opcja "Premium adventure" gdzie będziesz mógł swobodnie eksplorować Okinawę i Kamurocho, a także pokończyć te zadania które nie skończyłeś bądź też nawet nie zacząłeś.

Sam ukończyłem Yakuzę 3 jakieś dwa tygodnie temu. Łącznie spędziłem przy grze jakieś 65 godzin, a nadal mi pozostało wiele rzeczy do zaliczenia. 4 questy, niektóre mini-gierki itp. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z trzeciej części przygód Kazumy. Co prawda fabuła jest ciut gorsza od tej z poprzednich części ale i tak nie jest taka zła. Charyzmatyczne postacie, świetne misje poboczne i przede wszystkim genialnie oddana atmosfera Okinawy i Kamurocho przy tym okraszona schludną i ładną grafiką powoduje, że muszę uznać, że Nagoshi ze swoją ekipą po raz kolejny odwalił kawał bardzo dobrej roboty.

Teraz pozostaje tylko czekać na Yakuza: Black Phanter na PSP, no i oczywiście Yakuzę 4 której premiera zapowiedziana jest na wiosnę. Oj będzie się działo.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przeszedlem gre i teraz gram w Ultimate Skill i Premium Adventure - chodze po miescie, gram w lotki, biore udzial w walkach w koloseum itd.

 

Ile w grze jest subquestow ?

Zrobilem 88 i zastanawiam sie czy cos jeszcze zostalo, przeszedlem miasta wzdluz i w szerz i nie moge wiecej znalezc. :)

 

Ze statystyk mam na maksa tylko body czyli energie i chcialbym jeszcze nabic pozostale trzy, ale nie bardzo wiem jak to zrobic.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Wiszialem - to jest lista z japonskiej wersji i nie wszystko pasuje do europejskiej gry.

Sprawdzalem wedlug listy i niektorych questow po prostu nie ma. :)

Zapewniam ciebie, że w wersji zachodniej jest 101 questów. Mi osobiśćie zostały do zrobienia tylko 3 zadania, a mam już ich ukończonych 98. W japońskiej wersji było ich o kilka więcej.

Ta lista jest o tyle dobra, że kolejność zadań umieszczona w tym poradniku jest chronologiczna i tak samo jest w menu gry, w zakładce z misjami. Więc wystarczy sprawdzać kolejno od początku misje i będziesz widział, czego ci brakuje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Racja - pochodzilem, poszukalem i znalazlem. :)

 

Substory z golfem jest trudne - zdobycie co najmniej zera w punktacji na koncu turnieju jakos mi nie wychodzi. Golf w Yakuzie jest nie za bardzo - ten pasek powera jest niedokladny i w sumie udrza sie na oko bo nie wiadomo ile sily jest w tym pasku i jego poszczegolnych czesciach.

 

Dzisiaj gralem w Bilarda - jest super, udalo mi sie nawet wygrac z przeciwnikiem (beginner) do zera - nawet nie mial szans uderzyc w bile, a juz przegral. :D

 

DSC08169%20%5B1024x768%5D.JPG

Odnośnik do komentarza

Mi zostaly do zrobienia wlasnie golf, kregle i jeszcze jedno tylko nie pamietam jakie. Ogolnie to mysle, ze kiedys je zalicze <_<

Tak poza tym to ze wszystkich mini gier najlepszy jest Boxelsior w Sega Club i bilard, zwłaszcza jak zagrasz jeszcze z ulubiona laseczka z gry. Szkoda tylko, ze Sega tak dala ciala z DLC. W Japonii gra miala ich dosyc sporo i wszystkie byly darmowe. A na rynki zachodnie pociela je i cos dostaly Stany i cos Europa, a i tak to tylko zaledwie namiastka tego co tam mieli.

No ale w marcu wychodzi Yakuza 4 wiec licze na rehabilitacje Segi i ponoc tak tez ma byc. Wroca hostess cluby i to sie liczy! :teehee:

Odnośnik do komentarza

To jest to samo, Hostess cluby to kluby w których można było się spotykać i flirtować/ rozmawiać z dziewczynami tam pracującymi jako "dziewczyny do towarzystwa" jeśli można to tak ująć. Były też misje z prowadzeniem własnego lokalu tego typu i właśnie te dwie rzeczy zostały wycięte.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pewnie dlatego, ze niebawem bedzie demo czwartej czesci, podobnie jest z Dead Space - juz nie ma dema jedynki, ale jest demo drugiej czesci. :)

Gralem juz jakis czas temu w demo czworki - sciagnalem z japonskiego Playstation Store - fajne, ale niezrozumiale, wiec czekam na wersje w jezyku angielskim :)

 

 

Reklama Yakuza 3 w Gran turismo 5 - zauwazylem ja po przejazdzce po torze Tokyo R246 i zrobilem zdjecie: :)

 

Tokyo%20R246_1%20SAPTIS.jpg

 

Tokyo%20R246%20SAPTIS.jpg

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...