Skocz do zawartości

Yakuza 3


drk2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Yeah, chyba najlepsza wiadomosc tego roku. W koncu po tylu plotkach i niedomowieniach mamy jakies fakty. Najlepsze z wszystkiego, ze bedzie full jap. dub z napisami, czyli jak dla mnie najlepsze wyjscie. Juz nie moge sie doczekac kiedy zloze swojego pre-ordera. Gow3, HR, GT5 spadaja wiec na mojej liscie ''must buy'' i pierwsze miejsce dostaje RGG3.

Warto bylo czekac, oj warto...

Teraz tylko pozostaje liczyc na to, ze RGG3 sprzeda sie na tyle dobrze, by moglibysmy sie doczekac ''czworki''.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

A jak kupię 3 :) mam nadzieje że po zagraniu w Yakuzę poczuje się jak przy shenmue.......ah piękne czasy......

 

Nie wiem czy grales w poprzednie czesci ale nie bez powodu mowi sie o serii jako o duchowym spadkobiercy Shenmue. Yakuza jest daniem w wielu aspektach bardzo podobnym (walki,QTE,eskploracja,mini gierki) ale doprawionym w swoim unikalnym stylu( fabula, pokreceni bohaterowie,klimat Tokyo). Ostatnio sie duzo mowi ze rynek japonski podupadl a ja w pierwszym kwartale 2010 widze co najmniej 3 jap. hity ktore imo sa must have !( wspomniana Yakuza, FF XIII, No more Heroes)

Odnośnik do komentarza

Sciagnalem demo i zawiesza sie przy napisie Loading Now - tuz po poczatkowej scence z wybiegajaca z klubu kobieta. :)

Postanowilem je pobrac ponownie, ale dalej bylo to samo.

 

Zauwazylem, ze jak odpale demo na japonskim koncie to dziala jak nalezy, natomiast na polskim sie wiesza - ciekawe. :)

 

EDIT:

Okazuje sie, ze demo nadal sie wiesza na loadingu - niewazne na jakim koncie. Nie mam pojecia co jest grane, sciagalem dwa razy, nigdy nie mialem problemow z zadna wersja demu, a tu takie cos. :confused:

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czytalem tego news'a dzisiaj rano i nie ma to jak zepsuc sobie humor ledwo co sie dzien zaczal.

Mam nadzieje, ze oprocz angielskiego dubu dadza tez mozliwosc wybrania japonskiej sciezki audio, bo klimat strasznie leci w dol gdy japonczycy gadaja jak hamburgery.

Oby tylko nic wiecej nie wycinali z tej edycji dla USA/EU, bo Sega zaczyna mnie juz od jakiegos czasu irytowac swoja bezsensowna polityka wydawnicza...

Odnośnik do komentarza

Jak Was tak irytuje brak japońskich głosów to po prostu kupcie wersję japońską, jest tańsza :)

 

w sumie to tak jak bym narzekał że w God of War nie mówią po grecku albo że w japońskiej grze są angielskie napisy, jak tak może być przecież to zabijanie klimatu! ( ;) )

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, gralem w Yakuze 1 w ktorej wpakowali tylko angielski dub. Nie powiem, zly znow taki nie byl, ale dosc dziwnie mi sie gralo w tak ''filmowa'' gre widziac jak japonczycy nawijaja po angielsku. Gdy dorwalem Yakuze 2 w ktorej dali jap. dub to klimat od razu zyskal i to bardzo duzo.

Mozna wytykac, ze czepiam sie i ze powinienem sie cieszyc, ze wogole wypuscili tytul dla USA/EU ale jak dla mnie w tym akurat tytule jap. dub dodawal duzo autentycznosci i realizmu podnoszac znaczaco klimat i wczucie sie w klimat jap. miasta...

Odnośnik do komentarza

Będzie jak będzie, wcześniej chodziły plotki o tym że gra zostanie wydana z oryginalnym dubem więc pozostaje mieć nadzieję że zostawią tą opcje do wyboru graczom. W końcu ilość miejsca na płytce jest ogromna a znowu gra wstawkami FMV/dubbingowanymi scenkami aż tak napakowana nie jest.

Odnośnik do komentarza

Uff, cale szczescie - ten news o angielskim dubbingu mnie zaniepokoil.

@Ping - ale jest roznica miedzy GoW a Yakuza.

1. GoW przedstawia historie badz co badz fantastyczna, natomiast Yakuza idzie na realizm i jak najdokladniejsze odwzorowanie Japonii (wszystkie uliczki, smaczki itd) - a na co komu takie smaczki, w momencie kiedy zabierany jest jeden z glownych filarow tego miejsca: jezyk.

2. Wedlug mnie rowniez przynaleznosc etniczna zmienia sprawe - badz co badz Japonczycy naleza do innej, natomiast Grecy tak samo jak my, sa europejczykami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wpierw okladka Heavy Rain, a teraz Yakuza 3. Czyli jak hamburgery nie umieja tworzyc okladek do gier...

http://www.ps3site.pl/znamy-amerykanska-okladke-trzeciej-yakuzy/32201/

 

Jednym slowem kicz i tandeta, wyglada to chocby robil ja jakis dzieciak w Photoshopie. Oby europejska okladka byla taka jak oryginalu. Wiem, ze nie powinno sie oceniac gry po takim czyms ale ta zasluguje na miano jednych z najgorszych jakie kiedykolwiek widzialem.

Premiera na Gamestop ustalona jest na 22 marca. Ciekawe kiedy w europie bedzie...

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=648FfC4SrAI&feature=player_embedded

Bardzo fajny trailer Yakuzy. Szkoda że ta gra wychodzi w tak zatłoczonym okresie bo będzie musiała poczekać (i pewne się słabiuśko sprzeda w wyniku czego na Y4 będziemy czekać bardzo długo:/)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...