Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc w zaliczeniu Time Attack Level 14 na Gamefaqs radzą,żeby użyć Blanki i atakować s.HK,ale nie jestem w stanie pokonać więcej niż 4 zawodników{Akuma mnie rozwala}Próbowałem użyć Akumy i mashować KKK,nic to nie dało....

1) Wybierz Zangiefa (to ten duży półnagi koleś z irokezem i brodą)

2) Podejdź do przeciwnika i wciśnij na raz 3 przyciski odpowiadające za uderzenie pięścią (PPP - zrobi taki śmieszny młynek haha :mellow: )

3) Kiedy powalisz przeciwnika, podejdź do niego i powtórz operację

 

EDIT: Jeśli to nie zadziała, znaczy to, że zostałeś stworzony do innych celów niż granie w bijatyki

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
No chyba wyraznie napisal kolega ze z Akuma ehhh ornitku ornitku tobie tez sie chyba od tego SF4 udziela :/

Akuma!? To napisałem żeby napierdalał PPP Zangiefem. Boski strat. Nie wiem co oni na GF (pipi)ą o Blance, Giefem spokojnie wyrobi na Akumę (zwłąszcza, że ten mashuje FA).

 

A ja jestem dziś nieźle zamulony, bo niemieckie wino znalazłem u matki w barku (oczywiście pod nieobecność gospodyni, sobie je przywłaszczyłem)

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

@metalcoola

Jak jest za trudne to daj sobie spokój, mi się nie chciało tego np robić żaden wstyd chyba. A jak zależy ci na bonusach, a grasz na Xboxie 360 to polecam to. Do PSP też są pewnie podobne gadżety do wgrywania sejwów itp.

Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Zapodam ci sekretna taktykę mistrzów !

 

Wybierasz Ryja - rzucasz rywalem o glebe i ładujesz focus attack na maxa CPU wstaje nadziewa sie na focusa :P dash w przód, rzut i powtarzamy operacje

i tak do końca ^_^

 

wiem że wymaga to nieprzeciętnego skilla ale myśle że dasz rade nauczyć się tych 3 zagrań, potrenuj w practice i powodzienia !

 

p.s Najlepiej zbinduj sobie rzut pod jednym przyciskiem a focus attack pod drugim powinno iść o wiele prościej !

 

p.s 2 Jak nie lubisz Ryja to moga być inne postacie ważne zeby rzucały pod siebie nie wy*******ły rywala gdzieś w kosmos i ich Focus attack timingował na wstającego rywala

 

Napisz jak ci idzie :D

Edytowane przez Crono
Odnośnik do komentarza

Wyniki z SBO

 

Final 8 Results:

 

A

Umeso (EH) / Dashio (VI) defeated Daigo (RY) / Nuki (CH) :lol: :lol: :lol:

 

B

Iyo (DH) / Shiro (AB) defeated Yazu (GU) / Bean (SG)

 

C

Gosho (RU) / Kyabetsu (VI) defeated Bon chan (SG) / Togawa (RY)

 

D

Mago (SG) / Nemo (CH) defeated Eita (AK) / Maeda Taison (BA)

 

 

 

półfinał:

 

Umeso (EH) / Dashio (VI)

vs.

Iyo (DH) / Shiro (AB)

 

Gosho (RU) / Kyabetsu (VI)

vs.

Mago (SG) / Nemo (CH)

 

Wszystkie niejapońskie teamy poszły się (pipi) w pierwszej rundzie. Widocznie zabrakło Goukena

 

Finał:

 

Final is Iyo(DH) / Shiro(AB) vs. Gosho(RU) / Kyabetsu(VI)

 

 

Zwycięzcy SBO team Gosho(RU) / Kyabetsu(VI)

 

Info jak zawsze za(pipi)ałem z SRK

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Brawa dla Capcom za stworzenie tak "przystępnego" systemu. Po 15 latach od zagrania w SFII myślałem, że w końcu tym razem opanuje chociaż w średni stopniu jakąś bijatykę. Niestety grubo się przeliczyłem. Ogromny zapał jaki miałem do tej gry minął po 5 godzinach grania. Załamka totalna. 720 oraz chargowalne super comba po skosie potrafię wykonać ale zastosowanie ich podczas walki to zupełnie inna bajka. Kończę definitywnie z bijatykami wszelkimi. Szkoda moich nerwów.

 

Ogólnie pełen szacunek dla osób masterujących wszelkie bitki oraz samodzielnie składających arcade sticki. Uważam was za ludzi niespełna rozumu o ogromnym zacięciu i pasji. Bez obrazy. Nie wiem skąd bierzecie do tego cierpliwość i jak możecie przełknąć koszta związane z zakupem porządnego kontrolera. Weźcie pod uwagę, że system w SFIV, który dla was jest prosty i banalny, dla wielu ludzi jest nie do przeskoczenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...