Skocz do zawartości

Darmowy Xbox Live Gold przez cały rok!


Dante

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Próbuj aż do skutku, albo odświeżaj stronę aby wyświetlił się inny kod. Sam miałem czasami problemy z poprawnym przepisaniem :D

 

 

Sorry. There seems to be a problem.

 

 

For The Word Verification, Please Enter The Characters As They Are Shown In The Box. Chyba koniec 48h ;) kilka osób mi pisało ze nie można dostać koda.

 

hm.własnie sprawdziłem osobiscie fałszywy alarm, 48-hour trial nadal działa

Edytowane przez TEAM Dabrowa Tar.
Odnośnik do komentarza

No niema szans. Już nic nie kumam, odświeżałem stronę i prosiłem o nowe kody w obrazku przepisywałem je chyba na wszystkie możliwe sposoby (z zachowaniem dużych znaków, już nawet próbowałem robić przerwy między nimi, wpisywałem same litery), zgłupiałem kompletnie. Niech mi ktoś napisze przykład jak wpisuje ten kod z obrazka, bo ja chyba jakiś lewy jestem.

Odnośnik do komentarza
Czemu nikt jeszcze nie podał nowego sposobu? :D

Wchodzimy na stronę z promocją: http://keepingittwisted.com/xbox_register.aspx

Wpisujemy fikcyjne dane (tylko wiek musi się zgadzać i wynosić ponad 18 lat).

Na następnej stronie wpisujemy kod w pierwszym polu: aa4xpn3

I przepisujemy kod weryfikacyjny. W ten oto sposób dostajemy kod na 48 godzin grania Live.

Możemy sobie tworzyć ich dowolną ilość. Zmieniamy tylko po literce w mejlu i loginie.

 

 

Gdy zrobię już wszystko i próbuję przejść dalej wyskakuje mi taki komunikat:

 

Sorry.

 

Sorry. There seems to be a problem.

 

# For The Word Verification, Please Enter The Characters As They Are Shown In The Box.

 

Na pewno wpisywałem dokładnie znaki z pola weryfikacji.

 

to normalne jak tyle osób ściąga kody wpisz inny kod weryfikacyjny a na pewno zadziała

Odnośnik do komentarza

Wiecie, oprócz kodów można trafić na inne nagrody (Forza 2, Fuzion Frenzy 2, wycieczka do M$, 200MSP). Wiadomo, skorzystałem z okazji i nabiłem sobie tych kodów "trochę". Miałem takie szczęście, że wygrałem w tym konkursie 3xForza 2+Fuzion Frenzy 2+faceplate Fuzion Frenzy 2. Wszystko spoko, ale zarejestrowałem się tam na fake email. Pomyślałem jednak - czemu nie? Podałem dane mojego kuzyna z USA. Dzisiaj akurat, kuzyn do mnie dzwonił, żeby złożyć zaległe życzenia urodzinowe i... powiedział, że te gry do niego przyszły! :) Po prostu lmaololrotfl xDDDD Za tydzień wyśle mi paczuszkę :D Jedyny problem to taki, że Forza nie jest region free, ale jakiś jeleń się znajdzie na Allegro xD

Odnośnik do komentarza
koniec z trialami :) a własnie dzisiaj chciałem natrzepac kodzików :) szlkoda i to bardzo :) będę musiał kupic na allegro...

Nie strasz - Triale wciąż są, tylko nie można ich masowo produkować (chybam że sie chcesz bawić w tworzenie sztucznych / dodatkowych emaili). Teraz wysyłają kod na poczte

 

Sorry you were not a winner this time.

 

If this is your first time playing, with this registered email address, you will receive a complimentary 48-hour trial Xbox LIVEÂŽ Gold Membership* from Tropicana Twister sent to your registered email address within 72 hours.

 

We recommend that you check your Junk Mail folder as delivery of this code may be routed to that folder.

 

Wciąz mozesz na tym grać, tylko będziesz musiał codziennie Tworzyć nowe, a nie raz 100 kuponków.

No i mozesz codziennie na np 2 maile tworzyć.

 

PS. Aha, ten cytat co podałem mówi, iż ,,jeżeli PIERWSZY RAZ grasz, na podany email uzyskasz 48h kod...", co by miałoby oznaczać, że 1 email = 1 kod wogóle. Ale z 2giej strony, jak próbuje dostać 2gi kod 10 minut po poprzednim, na tym samym mailu, pisze, że nie moge, ale będe mógł jutro.

Ciekawe.

Edytowane przez Er_WolvEr
Odnośnik do komentarza

U mnie to samo - i na Onecie i na Gmailu...

 

EDIT:

"Congratulations, you are a winner of 100 Microsoft Points to use on the Xbox LIVEÂŽ Marketplace or Zune.net (subject to verification).

 

Your code to redeem your points on Xbox LIVE Marketplace or Zune.net is:

 

This code will be active for use starting 7/9/07 � 2/28/09."

 

No i nic na Gmaila nie doszło :/

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...