Skocz do zawartości

Darmowy Xbox Live Gold przez cały rok!


Dante

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i got 100 MSP, but my account said 150, then 200. how do I get these?

All points over the 100 they sent in the first code will be sent to you in a seperate code after the promo ends. As for why your account said 150 at first instead of just 100 that's because you submitted a car (I assume). You get 100 msp just for registering, that's the code they email right away. You also get 50 msp for submitting a car once a day, and 50 msp for rating a car once a day. Those are the points that are saved for later.

Odnośnik do komentarza

Niestety MS nie jest taki głupi i z promocji można mieć tylko 100 MP na Gamertaga. To by było zbyt piękne jakby sposób działał w nieskończoność. Czyli jest tylko 100 punktów za friko.

 

Dante czyli jak, można jednak dostawać dodatkowo 2x50 dziennie?

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
Niestety MS nie jest taki głupi i z promocji można mieć tylko 100 MP na Gamertaga. To by było zbyt piękne jakby sposób działał w nieskończoność. Czyli jest tylko 100 punktów za friko.

MS nie jest JUZ taki glupi, poniewaz okolo tydzien temu kody dzialaly w nieskonczonosc i sposob nowy mail = 100 pkt byl skuteczny. Widzialem osoby ktore zdobyly dzieki temu 15 tys pkt :o . Jednak wtedy wszystkie kody rozeszly sie w przeciagu godziny :D .

Odnośnik do komentarza

Aha czyli spoko, tzn z tego (dante) rozumiem że te pkt'y nie przepadają, po prostu zamiast codziennie wklepywac na konto po 100 MPS mamy je zbierac na stronce ( po te 50 za ocenianie i malowanie auta) a na koncu promocji na calą sumkę dostaniemy 1 kodzik (czyli jak będzie np 4200 to za jednym razem je przelejemy na konto), rajt? To w sumie nie tak źle chyba że coś pokręciłem...

Odnośnik do komentarza

No chyba jednak tak, wczoraj miałem 100 punktów, dziś już 200 czyli jednak może być ciekawie.

Zobaczymy jak wyjdzie, mam dwa konta na tej stronie, codziennie będę dodawał samochód i oceniał inny co powinno dawać bonus po 100 punktów na dzień. Pod koniec powinny przyjść dwa kody do wykorzystania na dwóch lipnych Gamertagach w celu ściągnięcia gier, które pójdą też na głównym Gamertagu.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Może by tak po prostu zacząć czytać zasady promocji panowie :)

 

* 100 Points for registering for the Promotion for the first time (limit one (1) registration per entrant/email address during Entry Period); Thereafter, 50 Points can be earned each day for creating and entering a ‘ Dream Car’ (limit one (1) entry per entrant/email address per Calendar Day during the Entry Period); and

* 50 Points can be earned for every one (1) “rating” made by entrant of a ‘Dream Car’ Entry posted on the Site’s gallery (limit one (1) rating/entrant/email address per Calendar Day during the Entry Period).

 

There is a maximum limit of 2,000 Points per entrant/email address during the Entry Period (while supplies for the Promotion last up to an aggregate total of 24,000,000).

Odnośnik do komentarza
Aha czyli spoko, tzn z tego (dante) rozumiem że te pkt'y nie przepadają, po prostu zamiast codziennie wklepywac na konto po 100 MPS mamy je zbierac na stronce ( po te 50 za ocenianie i malowanie auta) a na koncu promocji na calą sumkę dostaniemy 1 kodzik (czyli jak będzie np 4200 to za jednym razem je przelejemy na konto), rajt? To w sumie nie tak źle chyba że coś pokręciłem...

Tak właśnie.

Odnośnik do komentarza
jakies to dziwne, mam 3 konta z wczoraj, na jednym 200, inne 250, trzecie zas 350. Jakas dziwna ta zabawa...

mam tą samą sytuację, po prostu ta strona jakoś dziwnie nalicza, ale nie ma czym się denerwować bo i tak jak jest jeszcze miesiąc tej promocji to spokojnie ten limit 2 000 MPS spokojnie się nabije ;)

A i tak kodziki z punktami dopiero w połowie września... ;/

Odnośnik do komentarza

na jednego GT możesz nabić tylko 100 pkt. Jeśli chcesz otrzymać na tego samego GT więcej pkt to musisz na danym, utworzonym w serwisie koncie malować nowe bryki, oceniać te istniejące i za o wszystko dostajesz kolejne punkt. Zostaną ci one "wypłacone" jakoś we wrześniu - wtedy otrzymasz na podanego przy rejestracji maila kod doładowujący (którego wartość będzie zależeć od tego ile "zarobiłeś" podczas trwania promocji).

Odnośnik do komentarza

Nabilem juz kilkaset punktow na podanej wczesniej stronie, wczoraj wpisalem kod na 100 MSP na odpowiedniej stronie i udalo sie. Dzisiaj 24 h po wpisaniu tamtego chce wpisac kolejny i wyskakuje napis, ze wykorzystalem juz maksymalna ilosc kodow promocyjnych.

 

Na stronie promocji rejestrowalem sie danymi innymi niz konto XBL US i pierwszy kod z 100 MSP zaakceptowalo normalnie.

Mam kody, ale zadnego nie chce mi przyjac.

Co to ma byc ? :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Słuchajcie, czy to nie jest przypadkiem tak, że na jedno konto mailowe zdobywamy te 2k MSP, skrzynek mamy np. 10 co daje nam łacznie te 20 koła punktów i potem możemy wszystkie 10 kodów wpisac na jednym GT?

 

hm a czy wydaje ci się że jeśli teraz Microsoft'owi chciało się zakładac blokadę ( możliwość wpisania tylko jednego kodu na dane konto) na marne 100 MSP to nie założy takiej samej na kody po 2 000 pkt. ? Poza tym inną sprawą jest że jesli więcej osób tak wali (po 20 kont na głowę ) to wszyscy będziemy mieli farta jeśli dobiejmy do 1 000 MSP na konto, bo coś czuję że te 24 000 000 MSP to szybko zejdą ... :closedeyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...