Skocz do zawartości

Californication


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna wiadomośc. 2 moje ulubione seriale. To co, że widziałem je dawno temu. Chętnie obejrzę jeszcze raz w TV tylko, że <chwila zastanowienia> nie wroże tym serialom szczegolnej przyszłoscii w TVN i wysokiej ogladalnosci. Seriale pewnie będą pociente, albo puszczą odcinki w złej kolejności jak to było w przypadku "Supernatural" :] No i pora emisji to pewnie 23.50. Nie ma tez wiekszego sensu ogladania Dextera z lektorem. Tak się można zrazić do wielu produkcji.

 

 

Aha, ciekawe jaki dadza polski tytuł Californication;] Słyszałem, że Kalifornizacja <ręce opadają>

 

 

 

Odnośnik do komentarza

obu seriali nie dałoby rady emitować wcześniej. po pierwsze za wąski target, a poza tym treści - produkcje showtime'u to nie przelewki przecież. "rodzina soprano", "kompania braci" czy "6 stóp pod ziemią" dobrze sobie radziły więc myślę, że dexter i californication bez problemu zgromadzą sporą rzeszę widzów.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Obejrzałem pierwsze dwa odcinki i ... jakoś trochę inaczej jest. Nie, żeby źle. Serial dalej trzyma poziom z 1 sezonu, ale coś jest trochę inaczej. Hank jakby złagodniał, jest trochę hardkorowych akcji, ale już nie tak samo jak w poprzedniej serii. Brawo dla scenarzystów za wyjście z sytuacji z końca ostatniego odcinka 1 Sezonu, spodziewałem się, że to już nie będzie to samo jak

Karen i Hank się zejdą

a jednak miło się zaskoczyłem.

 

Z pewnością będę oglądał dalej z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza

Sam Hank jest jeszcze lepiej nakreslona postacia niż Dexter. Swietna rola. Jakbym musiał wybrac, ktorym bohaterem serialowym mialbym zostać to byłby to własnie on.

 

Świetne 2 pierwsze epy.

 

Osaka, Hank złagodnial, bo nie chce zawalić sprawy z ex.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Sam Hank jest jeszcze lepiej nakreslona postacia niż Dexter. Swietna rola. Jakbym musiał wybrac, ktorym bohaterem serialowym mialbym zostać to byłby to własnie on.

House wtrynia Hank'a na śniadanie.

 

Serial w sumie niezły, ale moim zdaniem powinni go skończyć na pierwszym seoznie. Zakończenie i tak już było strasznie naciągane, ciekawe co jeszcze wymyślą.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

wolny Frank niezlymi tekstami zaciągający każdą babe to łóżka na szybki numer. Kwintesencja serialu. nie widze innych wątków, które niepotrzebnie psułyby fabułe. Drugi sezon jest rewelacyjny. chyba nie bylo odcinka bez cycków :] rewelacyjnych tekstów jak kazdy mialem obawy czy drugi sezon bedzie mial jakikolwiek sens i poziom pierwszego ale jest lepiej i lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...