Skocz do zawartości

Californication


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ten serial zawsze był romantyczny. Od pierwszego odcinka bardzo mnie ujęło, że Hank, chociaż przeleci wszystko, co ma dwie nogi, to jednak w duszy jest ciągle wierny swojej jedynej, swojej Izoldzie, z którą nie może być z powodów tragicznych. To bardzo piękne.

Odnośnik do komentarza

No i koniec sezonu.

 

 

Szkoda Lew, jedna z fajniejszych postaci w serialu. Niby jakby jej nie uśmiercili to zakończenie nie było, by tak mocne, ale cóż ...

 

 

Wiadomo też, że 3 sezon będzie, ale nie wyobrażam sobie tego za bardzo, 2 już był widocznie gorszy od 1 więc mogli dać spokój, żeby nie psuć efektu. Z resztą co ja gadam i tak pewnie 3eci będę oglądał :)

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

no właśnie co ty gadasz ;)

 

trzeci będzie lepszy od drugiego, bo

Karen wyjechała w pizdu do Niu Jorku i Hank będzie mógł teraz konkretnie poszaleć, o ile córunia nie będzie za nim chodzić krok w krok :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
oświeć nas snejku

 

ja wciąz rowniez na to czekam

nie wiem co myslec, 7 ep pierwszego sezonu, smiesznie jest, ale irytuje mnie ten ich "idealny" światek, wszystko co ma cycki chce sie grzmocic, ćpają sobie bez konsekwencji.

cos w tym jest

palą, piją, ćpają prawie do nieprzytomności a potem wsiadają w samochód i do domu

Odnośnik do komentarza

Wow, identycznie jak w Sopranos a tam sie nikt tego nie czepiał. Zresztą Californication wzorowane było na biografii Duchovnego. Raczej nie dał bym wiary temu jakby ktos powiedział, że facet nie cpał i nie obracał panienek.

 

 

Odnośnik do komentarza

No ale jasne, że to jest przerysowane. To komedia, na litość boską. To jest właśnie zabawne, że w każdym odcinku po kilka razy Hank idzie do sklepu/baru/muzeum/kolegi i zawsze poznaje jaką laskę, którą najdalej za kwadrans już posuwa. Za każdym razem to uproszczenie jest dla mnie coraz zabawniejsze, bo twórcy widocznie puszczają oko do widza.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ta młoda to jedyny minus tego serialu, poważny minus. Denerwuje wszystko od jej wyglądu po sposób bycia. Mowie tu o postaci z serialu, bo o niej osobiście wiem tylko tyle, że NIE POTRAFI GRAĆ. Jak staje w miejscu i zaczyna jakiś durny monolog zbuntowanej nastki, a przy tym jednocześnie wygląda jakby czytała go z kartki ukrytej w krzakach to aż się chce przewinąć odcinek.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...