Skocz do zawartości

Californication


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wy tu o trzeciej serii a ja się pytam czy wiadomo coś o drugiej na tvn-ie?

Nie chcę mi się tego ściągać, a obejrzałbym dalsze przygody über-je.baki.

 

 

nie wiem co myslec, 7 ep pierwszego sezonu, smiesznie jest, ale irytuje mnie ten ich "idealny" światek, wszystko co ma cycki chce sie grzmocic, ćpają sobie bez konsekwencji.

 

cos w tym jest

palą, piją, ćpają prawie do nieprzytomności a potem wsiadają w samochód i do domu

It's California babe 8)

 

 

e:

słaby net mam, ze ściąganiem po prostu ciężko

Edytowane przez Łu#
Odnośnik do komentarza

Jesli pasi Ci ogladanie z lektorem po poł godzinki na tydzien to prawdopodobnie na jesień dadzą 2 serie. Obowiązkowo po Szymonie Majewsim i Kupie Wojewodzkim w okolicach godziny 1.00.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem.

Dużo sexu, śmiesznych scen, spox głowny bohater...

Marcy(Pamela Adlon)-Najlepsza Aktorka/Postaci w tym serialu. Ta kobieta mnie zabiła. (Taka żona by była fajna... ;-) )

1&2 są ciekawe>czekam za 3 sezonem.

 

 

Scena z masturbacjią Charl'a Runkla rozwala-te mimki w drugim sezonie rozwalają ;-)

 

Odnośnik do komentarza

Mia powinna być, gdyż jeszcze mogłaby się trochę poruchać, chyba, że tę rolę przejmie w nowym sezonie już (1 sezon - dziecko, 2 sezon - bunt) dojrzała Becca. Bleee.

 

Swoją drogą, bawi mnie straszliwie, jak ludzie w większości sprowadzają Californication do prostego ruchania tylko, zupełnie pomijając resztę atutów tego serialu. Może w tym tkwi jego siła, że każdy znajduje tutaj coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wieczorem zapuściłem II sezon i łyknąłem go za pierwszym podejściem. Po prostu mistrzostwo świata aż żal dupę ściska że trzeba "aż tyle" czekać do 3 sezonu. Na prawdę godny polecenia serial wybijający się moim zdaniem na tle dzisiejszych chłamów.

 

Nie lubię za bardzo tak oceniać' ale imo II sezon lepszy od I. O dziwo emo bachor mnie tak nie w(pipi)iał, jedynie Mia. Co za sucz, nie trawię jej jak cholera. A Lew Ashby to strzał w 10, świetna postać.

Szkoda że kipnął.

 

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No i po 2 sezonie. Jest lekko gorszy od pierwszego, ale nadal świetnie się to ogląda. Lew to za(pipi)ista postać (pod względem charakterystyki jak i samego aktora)

, szkoda że kipnął.

.. Ja już chcę 3 sezon ;/

 

edit: fakt, gekon, sorry.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak. Nie wiem czy tak mi tego serialu brakowało czy jest nawet lepiej niż poprzednio. wiecej zabawnych sytuacji, świetny motyw z nową pracą Hanka, a poza tym wszystko po staremu, trzyma poziom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...