Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Witajcie.

Wlasnie powstalo forum majace na celu zrzeszyc wszytkich Polaków grajacych w Cod4. W planach jest wlasna liga.

Adres: www.cod4pl.phorum.pl

Zapraszam.

 

 

Taaaaa, liga to od nie wiedomo kiedy się zbiera hehe. Stawaiam własnę kopię MGS4  że będzie tak jak zwykle czyli pupa :P

 

 

Trzeba być dobrej myśli ^_^ .Ja trzymam kciuki

 

Edytowane przez mr.Zajac
Odnośnik do komentarza
Witajcie.

Wlasnie powstalo forum majace na celu zrzeszyc wszytkich Polaków grajacych w Cod4. W planach jest wlasna liga.

Adres: www.cod4pl.phorum.pl

Zapraszam.

 

 

Taaaaa, liga to od nie wiedomo kiedy się zbiera hehe. Stawaiam własnę kopię MGS4 że będzie tak jak zwykle czyli pupa :P

 

 

No to wlasnie tracisz ta swoja kopie mgs4...

chcesz adres do wysylki ?

Odnośnik do komentarza
Witajcie.

Wlasnie powstalo forum majace na celu zrzeszyc wszytkich Polaków grajacych w Cod4. W planach jest wlasna liga.

Adres: www.cod4pl.phorum.pl

Zapraszam.

 

 

Taaaaa, liga to od nie wiedomo kiedy się zbiera hehe. Stawaiam własnę kopię MGS4 że będzie tak jak zwykle czyli pupa :P

 

 

No to wlasnie tracisz ta swoja kopie mgs4...

chcesz adres do wysylki ?

 

Nie chodzi o to czy powstanie, bo własną ligę to ja z kumplem z naprzeciwka mogę załozyć tylko o to czy będzie to w końcu coś konkretnego, czy nie padnie z powodu braku rozgrywek i czy wyrobi sobie jako taką renomę wśród graczy.

Odnośnik do komentarza
Sprawdz :)

14 teamow ( x okolo 6 osob ), beta liga rusza od 13.VI, a ta wlasciwa we wrzesniu.

I tak nie wsyztkie klany jeszcze przystapily.

 

No ja lidze życzę jak najlepiej, oby rosła i działała nam w chwale :)

Tylko ze mnie taki pesymista (realista raczej) jest hehe

Na pewno będziemy śledzić rozwój ligi i jej kibicować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja mam pytanko, co do multi w Codzie. Jak to u was wyglada? Ja dzisiaj przez 1,5 godziny "gralem" sobie online i to czego doswiadczylem to byla jakas porazka. Nie moglem zagrac jednego meczu calego tak zeby nie bylo Host Ended Game albo ping nie byl tragiczny. Zdarzalo sie, ze wyskakiwaly jakies smieszne bledy nie mowiac o tym, ze jak dostaje zaproszenie od frienda ktory jest w grze i chce wejsc to mam Unnable Connect To Host. Dziwne jest to, ze wczesniej tak nie bylo wiec jedynym wnioskiem jaki mi sie nasuwa jest to, ze po tych wszystkich pos ranych apdejtach od Sony nie da sie grac. Chcialbym sie dowiedziec jak to u was wyglada? Ja juz mam tego tak mocno dosc, ze rozgladalem sie na allegro za X0 :] Acha i mam software 2,40.

Odnośnik do komentarza

Witam

Takie pytanie mam: czy warto jeszcze kupić Call of Duty 4 do multi? Grałem w single i sprzedałem, a w multi nie - tak jakoś się nie złożyło. Dużo ludzi gra? Czy lepiej przy Battlefieldzie poczekać do jesieni na Call of Duty 5 (razem z innymi będę mógł zbierać punkty do statsów).

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
Witam

Takie pytanie mam: czy warto jeszcze kupić Call of Duty 4 do multi? Grałem w single i sprzedałem, a w multi nie - tak jakoś się nie złożyło. Dużo ludzi gra? Czy lepiej przy Battlefieldzie poczekać do jesieni na Call of Duty 5 (razem z innymi będę mógł zbierać punkty do statsów).

 

 

Ja bym kupil na Twoim miejscu. Grac w Cod4 w single a nie grac w multi, to tak jakby jechac Ferrari i wrzucac tylko 1, 2 i 3 bieg, a nei wrzucac 4 i 5-ki ( a moze i nawet 6-ki). W BF jest rozpierducha w stylu bardziej podchodzacym pod arcade, a w Cod4 rozgrywka jest zupelnie inna ( bardziej wymagajaca, jesli moge tak to nazwac ). No i na jesien nie bedzie Cod5, tylko Cod:WaW :D 5-ki doczekamy sie pewnie w 2k9 roku :)

Odnośnik do komentarza
Grałem wczoraj na 2.41, nie zauważyłem zmian, nie wyleciałem z żadnego serwera. Co do zaproszeń i "Unable Connect To Host" chodzi tu chyba o to że serwer na którym był przyjaciel był poprostu pełny. ;)

jeśli chcesz grać na wysokim poziomie to kupno gry 8 miesięcy po premierze mija się z celem. w dniu premiery wszyscy startuja z tego samego poziomu jeśli chodzi o znajomość map i dostosowania do ich ukształtowania odpowiedniej taktyki gry. po tak długim czasie niechciałbym osobiście grac przeciw komuś kto zna gre na wylot (frustracja murowana :D ) jeśli grasz 4 fun to jak najbardziej kup. wszystko zależy od tego który pkt. widzenia jest Tobie bliższy.

Odnośnik do komentarza
Witam

Takie pytanie mam: czy warto jeszcze kupić Call of Duty 4 do multi? Grałem w single i sprzedałem, a w multi nie - tak jakoś się nie złożyło. Dużo ludzi gra? Czy lepiej przy Battlefieldzie poczekać do jesieni na Call of Duty 5 (razem z innymi będę mógł zbierać punkty do statsów).

 

 

Ja bym kupil na Twoim miejscu. Grac w Cod4 w single a nie grac w multi, to tak jakby jechac Ferrari i wrzucac tylko 1, 2 i 3 bieg, a nei wrzucac 4 i 5-ki ( a moze i nawet 6-ki). W BF jest rozpierducha w stylu bardziej podchodzacym pod arcade, a w Cod4 rozgrywka jest zupelnie inna ( bardziej wymagajaca, jesli moge tak to nazwac ). No i na jesien nie bedzie Cod5, tylko Cod:WaW :D 5-ki doczekamy sie pewnie w 2k9 roku :)

 

Wymagajaca rozgrywka to jest w HALO...

Ale spokojnie;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info.

Pisząc o CoD 5 miałem na myśli cześć World At War - ponoć silnik ma być ten sam co w CoD 4 i multi ponoć identyczne, inne realia i tyle. Ale coś w tej grze jest - na pewnym znanym serwisie aukcyjnym CoD 4 jest droższe od nowego Battlefielda. To chyba jest w jakiś sposób wyznacznikiem jakości tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja od jakiegos czasu mam taki problem z COD4, gdy wybiore tryb i gra sie juz laduje ( ekran z nazwa i widokiem mapy, nazwa trybu i pasek ladownia) czesto musze czekac baaaaaardzo dlugo nim bede mogl grac a czasami nawet musze zakonczyc gre i wlaczyc od nowa. Czesto slysze w sluchawce jak inni juz graja a ja dalej mam ten ekran z tym paskiem LOADINGU i nic. Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi. Pytanie brzmi czy wam tez sie cos takiego zdarza i co moze byc tego przyczyna bo momentami to szlag mnie trafia gdy mam chec sobie pograc a nie moge.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...