Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

co do skilla to zobacz ten filmik:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=NSBrzlGkQ7A

 

zwracam uwagę na ekcje z kamperą na na scopie. dla wielbicieli rpd też odpowiedni monent się znajdzie (INSANE nienawidzi sprayerów :D:D )

lol Posnaniak nie lansuj mnie bez mojej wiedzy :D :D Ten filmik jest dobry ale do konca nastepnego tygodnia skoncze nowy ktory bedzie po prostu chory ;)

wstępując do klanu podpisałeś papiery w których był pkt 7 mówiący o możliwości użycia Twojego wizerunku w celu promocji i reklamy klanu. tak więc Twój protest nie zostanie uwzględniony. ;);) www.polish-elite-team.com :D:D

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza

Ja tam przyznam elvisowi rację ;) Jak mnie wku...a to, że jak czasem biegnę sobie swobodnie a tu dostaję po plecach 100 naboi z LMG od kampera. No to już jest szczyt. A jak ma jeszcze martyra to już w ogóle... Co do filmiku - nawet, nawet Adi ;) Ale nie wiem czemu mnie bardziej "rajcuje" jak odwale gościa, który myśli, że właśnie dobiegł za upragniony budynek. A tu dupa :P Ale to co czasami spraye potrafią wyrabiać to dramat... Ale daję sobie radę (np. dzisiejsze Crossfire gdy wchodząc na piętro budynku zaczęło mnie skanować 3 chłopa. Ciąg dalszy chyba znacie... 3 kille Tomassona z M40 :P)

 

P.S. Posnaniak przyjmij zaproszenie :)

P.S.2 Adiemu i elvisowi też wyślę ;)

Edytowane przez Tomasson225
Odnośnik do komentarza
Ja tam przyznam elvisowi rację ;) Jak mnie wku...a to, że jak czasem biegnę sobie swobodnie a tu dostaję po plecach 100 naboi z LMG od kampera. No to już jest szczyt. A jak ma jeszcze martyra to już w ogóle... Co do filmiku - nawet, nawet Adi ;) Ale nie wiem czemu mnie bardziej "rajcuje" jak odwale gościa, który myśli, że właśnie dobiegł za upragniony budynek. A tu dupa :P Ale to co czasami spraye potrafią wyrabiać to dramat... Ale daję sobie radę (np. dzisiejsze Crossfire gdy wchodząc na piętro budynku zaczęło mnie skanować 3 chłopa. Ciąg dalszy chyba znacie... 3 kille Tomassona z M40 :P)

 

P.S. Posnaniak przyjmij zaproszenie :)

P.S.2 Adiemu i elvisowi też wyślę ;)

przyąłem dzisiaj, ale mam jakieś problemy z netem. widzę że znalazł się killer kamperów z myszką w łapie :D:D:D

Odnośnik do komentarza

Ja też się tak uczyłem strzelać tylko że na kompie i ........ jak byłem u kolegi który gra trochę gorzej i był jeszcze taki chłopak który w ogóle nie umie grać w gry fps to wtedy pierwszy raz w życiu mi się udało coś takiego zrobić ( tylko że wtedy był to trik taki że przede mną była ściana , podskoczyłem i zobaczyłem że na drugim końcu mapy wystaje mała główka , więc drugi raz podskoczyłem przycelowałem i .... trafiłem ! ) ( Kolega który nie umiał grać w fpsy nawet nie zauważył co zrobiłem i musieliśmy mu wytłumaczyć ) .Tak się podnieciłem że do dzisiaj próbuje tak zrobić (tylko że tak beż przycelowania trafiać tak jak to robił ADI) no i raz na jakiś czas mi się udaje tylko że ja gram 4 godziny bez przerwy i raz mi się uda trafić to jestem mocno wku......ny .

 

A jeszcze mam pytanie ile czasu trzeba ćwiczyć żeby tak umieć grać ?

Odnośnik do komentarza

Ile czasu ci to zajmie to zalezy od ciebie, nie chce byc tu jakims guru ale jak grasz to nie strzelaj bez przerwy bez przyblizenia bo ci nie wyjdzie, musisz to dobrac do dobrego momentu. Duza czulosc pada pomaga, ja mam na 7. I lepiej sie gra na ustawineniu przyciskow tactical bo mozesz sie szybko polozyc jednoczesnie celujac (kladzenie sie jest wtedy pod prawa galka). Oczywiscie sa rzeczy ktore pomagaja pociskowi poleciec w srodek ale tego nikt ci nie powie, kazdy kto to umie nie chce mowic :) Ale steady aima trzeba uzywac tyle moge powiedziec (niektorzy mysla ze steady aim jest do tego zeby bron miala mniejszy odrzut w czasie strzelania a tak naprawde zmniejsza tylko celownik w czasie strzelania bez przyblizenia)

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza
Siema. Problem dalej wystepuje, nie za kazdym razem ale bardzo czesto. Ostatnio mam problem z predkosciami mojego lacza i ciekawi mnie czy jezeli to przez to jaka powinna byc minimalna predkosc ,bo czasami mam ponizej 100kb/s... Fuckin ORANGE...

 

E nie predkosc nie gra roli zbytnio. Piszesz, ze masz ORANGE to podejrzewam, ze to internet GSM (skoro 100kB/s to pewnie HSDPA), a takowy niebardzo nadaje sie do grania z racji tego, ze domena takiego lacza sa kiepskie pingi (taka konstrukcja sieci) i to moze byc przyczyna roznych twoich problemow z graniem. Niestety nie ma jak temu zaradzic oprocz zmiany dostawcy :) Mam Blueconnect i wiem cos o tym, lacze sie w bolu :)

 

Odnośnik do komentarza
Siema. Problem dalej wystepuje, nie za kazdym razem ale bardzo czesto. Ostatnio mam problem z predkosciami mojego lacza i ciekawi mnie czy jezeli to przez to jaka powinna byc minimalna predkosc ,bo czasami mam ponizej 100kb/s... Fuckin ORANGE...

 

E nie predkosc nie gra roli zbytnio. Piszesz, ze masz ORANGE to podejrzewam, ze to internet GSM (skoro 100kB/s to pewnie HSDPA), a takowy niebardzo nadaje sie do grania z racji tego, ze domena takiego lacza sa kiepskie pingi (taka konstrukcja sieci) i to moze byc przyczyna roznych twoich problemow z graniem. Niestety nie ma jak temu zaradzic oprocz zmiany dostawcy :) Mam Blueconnect i wiem cos o tym, lacze sie w bolu :)

 

To nie jest internet GSM tylko zwykly przez linie telefoniczna (mieszkam w uk) i to ponoc jest problem z linia, bo dzwonilem pare razy do orange i powiedzieli mi ze ci od linii naziemnych musza sie tym zajac bo to nie ich brocha. Piszesz jeszcze ze moge miec slabe pingi. Czesto sprawdzam predkosc na speedtest.net i tam najczesciej ping jest w granicach 50. I nie wiem czy to duzo czy to malo.

Zwarijue nie dlugo jak sie to nie zmieni...

Odnośnik do komentarza

"przyąłem dzisiaj, ale mam jakieś problemy z netem. widzę że znalazł się killer kamperów z myszką w łapie :D :D :D" Posnaniak ja myszki nie używam!!! Po prostu taki skill na snajpie wyćwiczony na komputerze ;) Grając na PieCu poznałem kilka dobrych miejscówek no i refleks najważnieszy ;) Litwin jakoś nigdy nie pada jak go kryje :P No i nie zapomnę swojej akcji na Strike gdy na 14 fragów miałem 7 HSów z m40 i jeden z colta :D Pozdrawiam :)

 

P.S. Nie cierpie jak mi ktoś wmawia, że oszukuję (vel. cheaty na kompie czy myszka przy PS3)!!!!

P.S.2 Posnaniak, powspółpracujemy trochę na PS3 to zobaczysz, że Ci będę kille kradł :P I to dużo killi :D

Edytowane przez Tomasson225
Odnośnik do komentarza
"przyąłem dzisiaj, ale mam jakieś problemy z netem. widzę że znalazł się killer kamperów z myszką w łapie :D :D :D" Posnaniak ja myszki nie używam!!! Po prostu taki skill na snajpie wyćwiczony na komputerze ;) Grając na PieCu poznałem kilka dobrych miejscówek no i refleks najważnieszy ;) Litwin jakoś nigdy nie pada jak go kryje :P No i nie zapomnę swojej akcji na Strike gdy na 14 fragów miałem 7 HSów z m40 i jeden z colta :D Pozdrawiam :)

 

P.S. Nie cierpie jak mi ktoś wmawia, że oszukuję (vel. cheaty na kompie czy myszka przy PS3)!!!!

P.S.2 Posnaniak, powspółpracujemy trochę na PS3 to zobaczysz, że Ci będę kille kradł :P I to dużo killi :D

nie zauważyłeś chyba ironii w moim tekscie. nawiązałem do wcześniejszego posta nie pamiętam już kogo. ;)

Odnośnik do komentarza

Posnaniak właśnie mnie też to strasznie wnerwia... Pakuje w gościa przez całą mapę z AK, widze że trafiam, a tu gość dalej biegnie... I miałbym prośbę do kogoś (np. Adiego), żeby dał mi kilka wskazówek jak strzelać bez aima ze snajperki. Oczywiście SA i SP mam ale wychodzi mi to tylko jak gość jest około 5 metrów ode mnie. Wiem, że mistrz nie zdradza swoich sztuczek, ale mam nadzieje, że Adi sie podzieli :P

 

P.S. Posnaniak rekrutujecie do klanu? :D

Odnośnik do komentarza

Nie powiem ci doslownie jak strzelac celnie bez przyblizenia ale dam pare wskazowek jak znalezc na to sposob :)

SA i SP to podstawa ale nie chodzi o to. Pomaga wysoka czulosc pada (ja mam na 7), jak stoisz masz najwiekszy celownik (jesli kucniesz lub sie polozysz to sie zmniejsza). Niektorym tez pomaga zmiana broni czyli szybkie wcisniecie 2 razy trojkata (sam to robie z przyzwyczajenia), na youtube jest duzo tutoriali jednak wiekszosc z nich to zwykle klamstwa. Nawet Grizz zrobil tutorial po to zeby kolesie piszacy do niego codziennie wiadomosci ze jest hackerem/cheaterem sie odczepili. Jednak w swoim tutorialu zwieksza celnosc inna technika niz ta ktora pokazuje ale ktos kto nie wie o co chodzi tego nie zauwazy, sprytny koles co? :) Z tego co Millo pisal na CG jest 8 technik, w tym najskuteczniejsza - 11/14 strzalow trafia o_O. Ja znam 2 a co do 3 to nie jestem pewien wiec duzo to ja sam nie wiem :)

A co do rekrutacji to jesli chodzi o CoD niestety juz nie rekrutujemy

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza
skończyłem kampanię co prawda na X360, ale to ta sama gra więc chyba mogę się wypowiedzieć tu, gdyż tam temat umarł chyba :D Kampania jest niezła, ale spodziewałem się czegoś innego. Trochę się rozczarowałem. Misja w Prypeciu urwała mi buły, przeżuła i wypluła oknem. Najlepsza misja w jaką grałem ever. Klimat boski. Wizualnie cod jest BDB. Fajne efekty, smugi. Dobra roślinność i rzadko zwalnia. Jeśli chodzi o multi to klasa sama dla siebie. Perki, Klasy, Levele, wszystko jest kozackie. Mapy są niezłe, a gra się na prawdę przyjemnie. Jak dla mnie 8+/9

Pozdrawiam wszystkich:)

Nie kumam o co ci biega chlopie, najpierw piszesz ze spodziewales sie czegos innego i ze sie rozczarowales a potem, ze misja w Prypieciu urwala ci buty itd.

o cio chodzi jakby??? ^_^

Edytowane przez Ralfus
Odnośnik do komentarza
Witam :) Skonczylem dzis swoj filmik, zapraszam do obejrzenia :)

 

Download : http://files.filefront.com/Mj+film/;11499108;/fileinfo.html

Game Room: http://gameroom.mlgpro.com/view/E9ORylf2pLk.html

Wlasnie dlatego ze posiadamy takich graczy Polish Elite Team [POL] jest najlepszy :) Szacun Adi

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza
Witam :) Skonczylem dzis swoj filmik, zapraszam do obejrzenia :)

 

Download : http://files.filefront.com/Mj+film/;11499108;/fileinfo.html

Game Room: http://gameroom.mlgpro.com/view/E9ORylf2pLk.html

Wlasnie dlatego ze posiadamy takich graczy Polish Elite Team [POL] jest najlepszy :) Szacun Adi

Wełniak Twoja skromność jest niezmierzona :twisted2: Adi brawo za dokonania i relację filmową z nich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...