Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

Tajemnica to perk "pewne celowanie ". NO i musisz najpierw biec i się zatrzymać i odrazu strzelić po prostu trzeba to wyczuć.

lol :)

steady aim pomaga ale nie o to chodzi. Trick grizza to tez nieprawda. A ja nic nie powiem oprocz tego co napisalem pare stron wczesniej

jak napisał pewien osobnik całą tajemnicą jest gra na fragu lub myszce . wtedy to bułka z masłem. Adi ściemnia :D:D:D ,a film to zgrabny montaż :D:D:D wogóle trafiani kolesie to byli ludzie z naszego klanu na innych kontach i dawali się zabijać bez problemu. ;););)

Odnośnik do komentarza

Ludzi ktorzy graja na Frag FX od razu mozna poznac po tym jak graja :) Np. dzisiaj w BF:BC gosc skoczyl z dachu i 4 razy hedy (a wszyscy sie rozbiegali - nie byli ze tak powiem w kupie...). Nastepnym dowodem jest to ze koles wpada pod konie mapki zaczyna od zera a nagle wszystko mu siada i bije 2x tyle pkt co gosc gral odpoczatku( dzisiaj 490pkt odpoczatku gry a koles ktory dolaczyl pod koniec mapki nagle ma 650 i bije same hedy po pare seri ). Dlatego moim zdaniem od razu mozna poznac czy ktos gra na padzie a kto na Frag FX.

Edytowane przez Montray
Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się niestety... to, że ktoś kosi wszystko i wszytskich wcale nie oznacza, że nie gra na padzie !!! ... z takiego właśnie błędnego myślenia wyniknęła kłótnia na ostatnich dwóch stronach ... jak w ogóle można tak myśleć... przecież są gracze lepsi i gorsi ... są również GENIUSZE, na których kilka razy wpadłem i oglądanie ich (już martwy) na S&D było czystą przyjemnością. Widać (to oczywiście nie do Ciebie) niektórym staje gula i żal im dupę ściska w takich sytuacjach... a jedyne wytłumaczenie tego że JA jestem gorszy,jest takie, że ON ściemnia - jest to po prostu ŻAŁOSNE!!!

Odnośnik do komentarza

Moze zbyt "agresywnie" to napisalem.. Tylko dziwi nieraz taka sytuacja w ktorej caly czas siadaja komus hedy i nieraz w trudnych sytuacjach gosc wychodzi caly z kolejna seria hedow(i to przez cala gre). To daje do myslenia.. W sumie masz moze i racje .. moze to SKIL .. ale pierwsze co przychodzi do gowy to to ze gosc moze grac na takim wlasnie Frag FX....

Odnośnik do komentarza

No to prawda ze mozna poznac kogos, kto gra na FragFX'ie. Dzisiaj gralem team tacticala przeciwko klanowi [KFC?] i byl koles, biegajacy z shothunem, ktory nim strzelil to podskakiwal. Jako ze byl to hq byly killcamy i patrzylem jak to robi, sprobowalem pozniej na padzie i stwierdzam ze w biegu, strzelac, podskakiwac, obracac kamere (celowac) w jednym momencie na padzie sie nie da (R3+L3+X+O+R1 , z czego L3,X i O wiska sie kciukiem ) i niech nikt nei pisze, ze mozna tak zrobic. Koles doslownie "kical" po mapie i napierdzielal z pompy z b.dobrym skutkiem. Byl do zabicia, ale celnosc mial lepsza niz niejeden gracz.

Powiedzcie mi, co trzeba zrobic, zeby IW rozdzielilo graczy z padami od graczy z myszkami jak to ma miejsce z Q3 ( UT3 - moj blad :) ) ?

Edytowane przez Mihau_ALU
Odnośnik do komentarza

Teoretycznie jest to mozliwe zeby obracac sie skaczac, trzeba grac tak jak Grizz czyli na ustawieniu dla leworecznych. Wtedy wyskakujac mozesz sie obracac. Ale ze koles mial tag KFC to pewnie byl amerykaninem :lol: Wiec jest duza szansa ze mial frag bo amerykanie sobie lubia takim czyms pomagac :)

A fraga nie oddzielisz bo PS3 wykrywa go jako pada. I nie jak w Q3 tylko UT3 (co ja bym dal zeby miec Q3 na PS3 :))

Odnośnik do komentarza

To że są gracze którzy potrafią nakopać w tyłek nie powinno być rzadną nowością przecież ! :/, pamiętam jak kiedyś rozwalił mnie...... 10 LATEK w Resistance (to było pare dni po premierze PS3 w Polsce), gościu mistrzosko nauczył się korzystać z Bullseyea (tak zgadliście używał najpierw autonamierzania, czyli 2 rodzaju strzału, ale mniejsza o to, nieważne jak z nim graliście, o wszystkich OWN-ował nieważne jaką broń mieli !) normalnie miałem ochotę wypier*** pada a n00bem w te klocki nie jestem :/ (a były to dni w których nikt o Frag FX jeszcze przecież nie wiedział). Tak w ogule mam qmpla który ponoć używa tylko Frag FX-a , mówi mi jak to wgniata w ziemie każdego hahahhah :P.

 

co ja bym dal zeby miec Q3 na PS3

To możliwe ale nie wiem jak byłoby z płynnością :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
ze co, obawiasz sie ze za szybko by chodzil? :P quake 3 niedlugo wyjdzie w reedycji jako darmowa gra, a na arenach beda pojawiac sie reklamy :) niestety, prawdopodobnie tylko na pc.

no quake live jakos niedlugo wychodzi, wszystko bedzie dzialac przez strone. Oczywiscie na PS3 pewnie nawet ta strona sie nie wlaczy a co mowic o odpaleniu gry :D Raczej niemozliwe :)

Odnośnik do komentarza
Niby jest Quake III na PS2, który ponoć chodzi lajtowo na wersji 60 GB.. Sony wypuści na jesień kompatybilność z PS2 i będzie. Tyle, że multi tam takie jak wcale (split skrin chyba) :huh:

 

Jakby Carmack dorzucił port QIII do Rage'a to można mu nawet wybaczyc cale to pierdzielenie o wadach PS3 ^_^

 

Ale będą też gry z ps2 na ps3 chodziły ?

Odnośnik do komentarza

Tak czy tam wątek o no scoopingu i postanowiłem się wtrącić. W COD4 nie gralem, ps3 nie mam (ale mam nadzieje ze niedlugo), ale na kompie zagrywałem się w Americas Army. Grałem dla przyjemności- zadnych klanów., po prostu. Ale mam koleszke który trochę bardziej w tym siedział i mi czasem rózne rzeczy pokazywał i właśnie co do tego celowania. Teraz mówię bardzo poważnie ;p ale niektórzy na środku ekranu robią kropkę (mam na myśli dokładnie ekran) np mazakiem czy czymś takim więc nawet bez przybliżania i bez celownika można trafić kogoś. heh. taka bania ;]

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...