Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

też jestem ciekaw Outrana bo zamierzam go kupić,na psn pisałem z Assphaltem i jest zachwycony grą ale to wielki fan tego tytułu.Czekam na jakieś obiektywne komentarze :)

 

 

Kurcze, na jakimś forum (chyba polygamii) wyczytałem narzekania na Outruna. Podobno dużo mniej tras niz w edycji 2006 i bugi podczas gry online.

 

Ficuś, jak zakupisz to machnij parę zdań na temat gierki. W edycje 2006 na czarnuli sie zagrywalem dużo, nawet moja zonka chwytala za pada z uśmiechem (czyste arcade bardziej jej pasuje).

Odnośnik do komentarza

kupiłem(nie na nasze wspólne konto bo gra wyszła tylko w Europie,a premiera w US ma być podobno w czerwcu).Stary dobry outrun-różne poziomy trudności,ścigamy się na odcinkach i na końcu jest wybór który zakręt bierzemy czyli tak jak zawsze.Łącznie 16 odcinków.Jedziemy czasówki znane z automatu,nabijanie punktów dzięki radości dziewczyny,time trail,przejazd wszystkich 16 odcinków po kolei,multi .Grafika ładna ale to port z ps2 w hd ale mi to nie przeszkadza :).Czuć na każdym kroku arcadowy feeling

Odnośnik do komentarza

Wg mnie bowling. Pain bawi pzrez pierwszą godzinę, potem staje sie nieziemsko nudny. Jeśli masz kogoś z kim mógłbyś pograć to masz zabawę na kolejną godzinę hehe. To ja juz wole starusieńkie Wormsy, które biją, grywalnością, Paina na glowę (jeśli grasz multi przed jednym tv, bo singla wormsy mają nędznego [za to nadrabiają onlinem]). Pain był jedną z pierwszych kupionych przezemnie gier z psstore i bardzo mocno mnie rozczarował.

Odnośnik do komentarza
Jaką grę tak w granicach 30 zł warto kupić? Tak się zastanawiam czy ten Bowling to to czego chcę.

Też się zastanawiam nad Kręglami. Zwłaszcza, że do czwartu są po 22 zł.

Kto grał? Nie nudzi się zbyt szybko? Warto spróbować?

 

Ktos gral w Flower? Bo zastanawiam sie, czy nie lyknac.

Zdecydowanie brać. Magiczna gra :)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Ktos gral w Flower? Bo zastanawiam sie, czy nie lyknac.

Zdecydowanie brać. Magiczna gra :)

Flower warto, fajna gra, ale nie jest to kolejne ICO jak ją próbują przedstawiać niektórzy...

 

 

przeczytałem dzisiaj reckę 3 on 3 NHL - w psxextreme dostało 1 gwiazdkę !!! litości, gra nie jest wyjątkowa ale tak jak Koso ją ocenił to lekka przesada. w single gra jest nudna, słaba i generalnie oceniając tylko ten tryb to faktycznie najniższa ocena jest w pełni zasłużona. ale jak wpadają kumple i chcecie w coś pograć to na prawdę ciężko znaleźć równie fajna grę. wszystko inne idzie w odstawkę - pamiętne sesje w PES'a, niezapomniane walki w Fight Night 3 - wszystko blednie przy zabawie jaką daje to "badziewie" z psn. tym bardziej jak wpada ktoś nowy - dosłownie po minucie gracie jak równy z równym.

 

na prawdę nie rozumiem jak można tak słabo oceniać tą grę - wydaje mi się że po prostu do recenzenta nie wpadli kumple więc po prostu nie mógł jej sprawdzić w jej naturalnym środowisku - niezobowiązującym multi... żal.

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
Jaką grę tak w granicach 30 zł warto kupić? Tak się zastanawiam czy ten Bowling to to czego chcę.

 

Jeśli lubisz coś niecodziennego to polecam Flower. Możesz się zauroczyć.

 

Co do Wormsów. Są okrojone i to nieźle. Lecz jako gra ze znajomymi sprawdza się świetnie. Stare dobre robaki.

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj zakupiłem sobie WORMS (magia tytułu, sentyment z młodszych lat) i... wielce się na gierce rozczarowałem, dużo lepiej bawiłem się przy Open Warfare 2 na DS'ie, której to w sumie plejstejszynowa wersja wydaje się być kopią. A mogłem sprawdzić magię FLOWER'a :(

 

Ale czemu sie zawiodles ??

 

Tak jak pisałem, systematycznie od jakiegoś czasu pogrywam w Worms Open Warfare 2 na DS'ie także na PS3 mam praktycznie to samo (nie twierdze jednak, że gra jest słaba czy coś :))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...