Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Pixel Junk 1-4 to… Pixel Junk Shooter

Konkurs na nazwę dla najnowszej gry z serii Pixel Junk dobiegł końca. Łącznie wzięło w nim udział blisko 10,000 osób. Tytuły, które były bardzo blisko wygranej i ich autorów znajdziecie w rozwinięciu.

http://www.ps3site.pl/pixel-junk-1-4-to-pi...-shooter/17928/

Odnośnik do komentarza
W niedługim czasie pojawi się destrukcyjna gra traktująca o wyścigach samochodowych pt. Smash Cars. To jednak nie wszystko bowiem w przygotowaniu na tegoroczne lato są także 2 kolejne projekty...

http://www.ps3site.pl/kolejne-gry-dla-psn-...w-drodze/18303/

Obecne gry Creat Studios zupełnie mnie nie zainteresowały, ale te trzy nowe tytuły zapowiadają się świetnie.

Digger - każdy wie o co chodzi, do tego stara i nowa wersja czyli pełny wypasik.

Mushroom Wars - strategia czasu rzeczywistego... i nic więcej mi nie potrzeba do zakupu hehe. Obrazek też wygląda ciekawie. (multi na 4 graczy?)

Smash Cars - destrukcyjne wyścigi też warto mieć na oku.

 

Odnośnik do komentarza
Wlasnie pojawil sie Trash Panic w cenie 18zl gra zajmuje 1166mb czyli dosyc sporo wlasnie zasysam i mam nadzieje ze warto bylo czekac (sorki za pisownie ale tak to juz jest z PS3)

 

Jak obadasz to daj znać czy ta gra jest coś warta ;) . Bo jestem ciekaw co to w ogóle jest za "cudo" jest ( wiem, że tetrisopodobne :P ).

Odnośnik do komentarza
Wlasnie pojawil sie Trash Panic w cenie 18zl gra zajmuje 1166mb czyli dosyc sporo wlasnie zasysam i mam nadzieje ze warto bylo czekac (sorki za pisownie ale tak to juz jest z PS3)

 

Jak obadasz to daj znać czy ta gra jest coś warta ;) . Bo jestem ciekaw co to w ogóle jest za "cudo" jest ( wiem, że tetrisopodobne :P ).

Jak dla mnie gra wporzo no i ta cena :) caly pic polega na tym aby umiescic w koszu jak najwiecej smieci bardzo fajnie sie to wszystko rozpada za sprawa havoka ogolnie gierka wywarla na mnie pozytywne wrazenie ale to moze dlatego ze takie dziwne tytuly mi osobiscie odpowiadaja .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...